Σελίδα 1 από 128 123451151101 ... ΤελευταίοΤελευταίο
Αποτελέσματα 1 μέχρι 10 από 1279
    ninty Lover Ash_Pokemaster Avatar
    Ημ. Εγγραφής
    23/06/2008

The Warp Pipe (off-topic thread)

Κοινώς, The Spam Thread, The Black Hole, Γενικώς... γενικά!, και λοιπά.

Αφορμώμενος από παρόμοια threads σε άλλα forums, σκέφτηκα να ανοίξω ένα θέμα στο οποίο θα λέμε διάφορα. Καθημερινά πράγματα όπως σχολείο/πανεπιστήμιο/δουλειά, ενδιαφέρον sites, μικρές συζητήσεις και γενικώς ό,τι μας κατεβαίνει στο κεφάλι. Νομίζω ότι είναι κάτι το απαραίτητο, καθώς με αυτόν τον τρόπο μπορούμε να μιλάμε και για πιο γενικά θέματα, πιο άμεσα και χωρίς ενδιασμούς όπως το αν αξίζει ξεχωριστό topic για κάποιο θέμα.

Είναι ένα θέμα στο οποίο πάνε "όλα τα υπόλοιπα". :biggrin:

ninty Regular Panagoman Avatar
    Ημ. Εγγραφής
    27/02/2009
    Ωραία. Αρχίζω πρώτος την ακυρίλα. Κατέβασα το νέο wii browser που υποτίθεται ότι έχει αναβαθμισμένο flash player αλλά πήγα να δω κανένα anime και δεν έπαιζε τίποτα. Τρίχες κατσαρές! Επίσης, τους πόντους για το broser τους παίρνεις από τον Οκτώβρη και μετά

OBJECTION!

Ημ. Εγγραφής
    23/06/2008
    Παράθεση Αρχικά καταχωρημένο από Panagoman Εμφάνιση Μηνύματος
    Ωραία. Αρχίζω πρώτος την ακυρίλα. Κατέβασα το νέο wii browser που υποτίθεται ότι έχει αναβαθμισμένο flash player αλλά πήγα να δω κανένα anime και δεν έπαιζε τίποτα. Τρίχες κατσαρές! Επίσης, τους πόντους για το broser τους παίρνεις από τον Οκτώβρη και μετά
    Ναι, και επίσης πλέον δεν δουλεύει ούτε το BBC Player... :/ Ελπίζω να το φτιάξουν οι τις BBC. Βέβαια εντάξει, υπάρχει Homebrew για την δουλειά που λες. Ψάξε στο WiiBrew για Media Player για το Wii, και δεν θα έχεις πρόβλημα.

Αν και προσωπικά θα σου πρότεινα να πάρεις ένα WD TV. 100 ευρώ αν θυμάμαι καλά, αλλά αξίζει τα λεφτά του και με το παραπάνω. Παίζει σχεδόν όλους τους τύπους αρχείων video, με υπότιτλους, και τα πάντα όλα. Δεν χρειάζεται να το μεταφέρεις από 'δω κι από κει καν. Συνδέεις το ίδιο στην τηλεόραση με HDMI (με ανάλυση μέχρι και 1080p!) ή Scart, αν και δεν είμαι σίγουρος για το τελευταίο και έχει 2 USB ports στις οποίες μπορείς να συνδέσεις εξωτερικό σκληρό δίσκο/flash drive/οποιοδήποτε άλλη μονάδα αποθήκευσης, και μέσω αυτού μπορείς να δεις ό,τι βίντεο θες, ή και μουσική και εικόνες. Τρομερή επένδυση αν βλέπεις ταινίες, σειρές, anime και λοιπά!

ninty Regular Panagoman Avatar
    Ημ. Εγγραφής
    27/02/2009
    Παράθεση Αρχικά καταχωρημένο από Ash_Pokemaster Εμφάνιση Μηνύματος
    Ναι, και επίσης πλέον δεν δουλεύει ούτε το BBC Player... :/ Ελπίζω να το φτιάξουν οι τις BBC. Βέβαια εντάξει, υπάρχει Homebrew για την δουλειά που λες. Ψάξε στο WiiBrew για Media Player για το Wii, και δεν θα έχεις πρόβλημα.

Αν και προσωπικά θα σου πρότεινα να πάρεις ένα WD TV. 100 ευρώ αν θυμάμαι καλά, αλλά αξίζει τα λεφτά του και με το παραπάνω. Παίζει σχεδόν όλους τους τύπους αρχείων video, με υπότιτλους, και τα πάντα όλα. Δεν χρειάζεται να το μεταφέρεις από 'δω κι από κει καν. Συνδέεις το ίδιο στην τηλεόραση με HDMI (με ανάλυση μέχρι και 1080p!) ή Scart, αν και δεν είμαι σίγουρος για το τελευταίο και έχει 2 USB ports στις οποίες μπορείς να συνδέσεις εξωτερικό σκληρό δίσκο/flash drive/οποιοδήποτε άλλη μονάδα αποθήκευσης, και μέσω αυτού μπορείς να δεις ό,τι βίντεο θες, ή και μουσική και εικόνες. Τρομερή επένδυση αν βλέπεις ταινίες, σειρές, anime και λοιπά!
    Thnx για την βοήθεια αλλά μάλλον δεν το είπα σωστά. Μπήκα σε μια από εκείνες τις ιστοσελίδες που βλέπεις anime online και το flash player δεν έπαιζε. :tongue_smilie:

OBJECTION!

Administrator RooF Avatar
    Ημ. Εγγραφής
    22/12/2008
    εγω βλεπω naruto παντωσ
    "Μη ρωτάς τι μπορεί να κάνει η Nintendo για σένα, αλλά τι μπορείς να κάνεις εσύ για τη Nintendo"

NFC :
    RooFgr
    3DS FC
    : 1848-1659-1090

Ημ. Εγγραφής
    23/06/2008
    Παράθεση Αρχικά καταχωρημένο από panagoman Εμφάνιση Μηνύματος
    thnx για την βοήθεια αλλά μάλλον δεν το είπα σωστά. μπήκα σε μια από εκείνες τις ιστοσελίδες που βλέπεις Anime Online και το Flash Player δεν έπαιζε. :tongue_smilie:
    ε, νταξ, νομίζω ότι λέει καλύτερα να κατεβάζεις. καλύτερη ποιότητα + αποθήκευση.

Παράθεση Αρχικά καταχωρημένο από RooF Εμφάνιση Μηνύματος
    εγω βλεπω naruto παντωσ
    πω πω και εσυ ξεκινησες και βλεπεις ναρουτο?? μιλαμε εγω πριν μια βδομαδα ξεκινησα να το βλεπω πολυ ωραιο ειναι εχω φτασει στο επισοδειο 70 και δεν προλαβαινω λογο εξεταστικης
    3DS friend code: 1504-5676-8520
    Nintendo Switch: 4364 0938 7496

VIP Member Tzini9 Avatar
    Ημ. Εγγραφής
    14/05/2009
    τι λεεί το Naruto?
    καλύτερο απ'το one piece?
    Without love, without anger, without sorrow, breath is just a clock, ticking...

Παράθεση Αρχικά καταχωρημένο από Tzini9 Εμφάνιση Μηνύματος
    τι λεεί το Naruto?
    ενταξει μην το παρακανεις το one piece για μενα συνεχιζει να ειναι ενα απο τα καλυτερα.Απλος επειδη βαριεμαι να περιμενω καθε βδομαδα και απο ενα καινουριο επισοδειο του one piece ,βλεπω naruto ετσι για να περναει η ωρα μου.Αλλα και τα δυο ειναι κορυφαια
    3DS friend code: 1504-5676-8520
    Nintendo Switch: 4364 0938 7496

Administrator RooF Avatar
    Ημ. Εγγραφής
    22/12/2008
    Παράθεση Αρχικά καταχωρημένο από Tzini9 Εμφάνιση Μηνύματος
    τι λεεί το Naruto?
    Εγω προτιμω το One Piece.
    "Μη ρωτάς τι μπορεί να κάνει η Nintendo για σένα, αλλά τι μπορείς να κάνεις εσύ για τη Nintendo"

NFC :
    RooFgr
    3DS FC
    : 1848-1659-1090

Δικαιώματα Δημοσίευσης

• Δε μπορείτε να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα
  • Δε μπορείτε να δημοσιεύετε απαντήσεις
  • Δε μπορείτε να δημοσιεύσετε επισυναπτόμενα αρχεία
  • Δε μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματά σας
  •  
  • BB code είναι σε λειτουργία
  • Smilies είναι σε λειτουργία