Σελίδα 3 από 3 ΠρώτοΠρώτο 123
Αποτελέσματα 21 μέχρι 29 από 29
    VIP Member Dani14 Avatar
    Ημ. Εγγραφής
    24/09/2009
    Παράθεση Αρχικά καταχωρημένο από Dimpap28 Εμφάνιση Μηνύματος
    Θα το έκανα! Θα το έδινα δώρο! Αλλά έχω μέσα όλα τα κατεβασμένα WiiWare και Virtual Console παιχνίδια... Και δε λέει... Αν υπήρχε τρόπος να διαγράψεις από το παλιό και να τα μεταφέρεις στο καινούργιο, τότε ναι, θα το έπαιρνα!
    Ωχ ρε φιλε αυτο δεν το ειχα σκεφτει... δεν παιζει να γινετε να μεταφερθουν με καμια SD card ε?

Παράθεση Αρχικά καταχωρημένο από Dani14 Εμφάνιση Μηνύματος
    Ωχ ρε φιλε αυτο δεν το ειχα σκεφτει... δεν παιζει να γινετε να μεταφερθουν με καμια SD card ε?
    Όχι δε γίνεται... Γιατί αν γινόταν, τότε δε θα χρειαζόταν να τα αγοράσεις... Θα τα κατέβαζες από το internet, θα τα έβαζες σε μια SD και όλα θα ήταν καλά (και πειρατικά!)... Δεν ξέρω αν έχει κανένα μηχάνημα η Nortec που μπορεί να τα μεταφέρει...

VIP Member Dani14 Avatar
    Ημ. Εγγραφής
    24/09/2009
    Παράθεση Αρχικά καταχωρημένο από Dimpap28 Εμφάνιση Μηνύματος
    Όχι δε γίνεται... Γιατί αν γινόταν, τότε δε θα χρειαζόταν να τα αγοράσεις... Θα τα κατέβαζες από το internet, θα τα έβαζες σε μια SD και όλα θα ήταν καλά (και πειρατικά!)... Δεν ξέρω αν έχει κανένα μηχάνημα η Nortec που μπορεί να τα μεταφέρει...
    η αν γινετε να μεταφερεις καπως το account σου στο virtual console ωστε να μπορεις να τα κατεβασεις δωρεαν... απο οτι καταλαβαινω παντως το πιο πιθανο ειναι να τα ξανακατεβαζω αν παρω το μαυρο..

Παράθεση Αρχικά καταχωρημένο από Dani14 Εμφάνιση Μηνύματος
    ή αν γινεται να μεταφερεις καπως το account σου στο virtual console ωστε να μπορεις να τα κατεβασεις δωρεαν... απο οτι καταλαβαινω παντως το πιο πιθανο ειναι να τα ξανακατεβαζω αν παρω το μαυρο..
    Σωστό κι αυτό! Μπορείς να επικοινωνήσεις με τη Nortec για να είσαι σίγουρος και να μας πεις κι εμάς. Γιατί δε συμφέρει να πληρώσεις για να κατεβάσεις ξανά όλα τα παιχνίδια!

ninty Gamer qbrain Avatar
    Ημ. Εγγραφής
    18/07/2008
    με 230 ευρω αγοράζω 6 παιχνιδια και ενα μαυρο σπρει για το βαψω!
    Το Blog
    Alchemy for Pc
    Παλερμο...
    Κατασκευές
    Wii U : Qbrain35
    3ds : 4597-0574-1600

Σκέφτομαι να το πάρω μιας και δεν έχω Wii. Λέτε ότι αξίζει η αγορά; Μου αρέσουν οι τίτλοι της Nintendo, γι' αυτό και σκέφτομαι αυτήν την αγορά, αλλά άκουσα και κάτι φήμες για κονσόλα επόμενης γενιάς από τη Nintendo σύντομα (το 2010).
    Ξέρω ότι δεν υπάρχει επίσημη ανακοίνωση για κάτι τέτοιο, αλλά εσείς πώς το κόβετε; Λέτε να πάρω το μαύρο Wii και να βγει κατευθείαν (τρόπος του λέγειν) Wii2/Wii HD ή τίποτα τέτοιο και να κλαίω τα λεφτά μου;

EDIT: Καλά, έγινε ολόιδια ακριβώς συζήτηση στο topic της φήμης για Wii 2/Wii HD του Ash_Pokemaster. Την είδα κατόπιν εορτής (γραφής του post).

Trainer since 1999.

ninty Regular Laf Avatar
    Ημ. Εγγραφής
    16/04/2009
    Παράθεση Αρχικά καταχωρημένο από whitelighter Εμφάνιση Μηνύματος
    σκέφτομαι να το πάρω μιας και δεν έχω Wii. λέτε ότι αξίζει η αγορά; μου αρέσουν οι τίτλοι της Nintendo, γι' αυτό και σκέφτομαι αυτήν την αγορά, αλλά άκουσα και κάτι φήμες για κονσόλα επόμενης γενιάς από τη Nintendo σύντομα (το 2010).
    ξέρω ότι δεν υπάρχει επίσημη ανακοίνωση για κάτι τέτοιο, αλλά εσείς πώς το κόβετε; λέτε να πάρω το μαύρο Wii και να βγει κατευθείαν (τρόπος του λέγειν) Wii2/wii Hd ή τίποτα τέτοιο και να κλαίω τα λεφτά μου;

Edit: καλά, έγινε ολόιδια ακριβώς συζήτηση στο Topic της φήμης για Wii 2/wii Hd του Ash_pokemaster. την είδα κατόπιν εορτής (γραφής του Post).
    και εγω φιλε λεω να το παρω αυτα τα χριστουγεννα. δεν πιστευω να πανε χαμενα τα λεφτα σου. και να βγει καινουργιο που δεν πιστευω να βγει πριν το 2011 τι εγινε? παρτο για μενα!

ninty Regular Laf Avatar
    Ημ. Εγγραφής
    16/04/2009
    Παράθεση Αρχικά καταχωρημένο από qbrain Εμφάνιση Μηνύματος
    με 230 ευρω αγοράζω 6 παιχνιδια και ενα μαυρο σπρει για το βαψω!
    so what?

ninty Gamer vovolas Avatar
    Ημ. Εγγραφής
    29/09/2011
    Εντάξει απαντάω σε πολύ παλιό θέμα το ξέρω αλλά δεν πειράζει εγώ το αγόρασα το 2011 απο plaisio μαζί με το resort και το sport στα 190 ευρώ μαύρο χρώμα τώρα έχει στα 150 ευρώ
    [SIGPIC][/SIGPIC] 3DScode:1719-3782-9294
    Wii code:2837 9386 1213 3887

Δικαιώματα Δημοσίευσης

• Δε μπορείτε να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα
  • Δε μπορείτε να δημοσιεύετε απαντήσεις
  • Δε μπορείτε να δημοσιεύσετε επισυναπτόμενα αρχεία
  • Δε μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματά σας
  •  
  • BB code είναι σε λειτουργία
  • Smilies είναι σε λειτουργία
  • [IMG] κώδικας είναι σε λειτουργία
  • [VIDEO] κώδικας είναι σε λειτουργία