Σελίδα 9 από 9 ΠρώτοΠρώτο ... 56789
Αποτελέσματα 81 μέχρι 89 από 89
    VIP Member Rush Avatar
    Ημ. Εγγραφής
    23/04/2009
    Παράθεση Αρχικά καταχωρημένο από RooF Εμφάνιση Μηνύματος
    Ολα τα Zelda καταφερνουν να εχουν ολο το πακετο. Δεδομενης της δυναμης του DS το PH και το τελευταιο Spirit Tracks εχουν κα γραφικα και ηχο και φυσικα το πολυποθητο gameplay!

Χαιρομαι που βλεπω οτι υπαρχει συνεργασια με τα πιτσιρικια γιατι και εγω κατι τετοιο θα θελω σε λιγα χρονια
    Στο σπίτι μου, ειδικά με το Ν64 λιώναμε οικογενειακώς!!! Έτσι το βγάλαμε το super mario 64!!!

Πριν λιγο το τερματισα για δευτερη φορα, και παλι καποιa σημεια δεν τα θυμομουν! Καταπληκτικο game :biggrin::biggrin::biggrin:
    "Carpe Diem"
    3DS FC: 3136-7256-5850
    5069-4062-8311 (Will) Στειλτε πμ αν κανετε add !

ninty Regular Paris! Avatar
    Ημ. Εγγραφής
    16/06/2011
    Το έχω παίξει μια φορά αλλά όχι ως το τέλος.Από σήμερα το αρχίζω μέχρι το τέλος! Αφού τελείωσα το Oot,ήρθε η σειρά του.
    NSwitch FC: SW 7309-0855-7494

ninty Maniac paixtis Avatar
    Ημ. Εγγραφής
    28/05/2008
    Καλό θα ήταν να το παίξεις μετά το windwaker. Θα εκτιμήσεις περισσότερο κάποια πράγματα.

ninty Gamer DJTaurus Avatar
    Ημ. Εγγραφής
    28/01/2012
    Εχω ασχοληθεί ελάχιστα με το Spirit Tracks το οποίο δεν μου άρεσε καθόλου.... επειδή όμως το Wind Waker είναι από τα αγαπημένα μου zelda να δώσω μια ευκαιρία στο Phantom....?.... ή είναι παρόμοιας φιλοσοφίας με το Spirit?

ninty Fan motherbrain Avatar
    Ημ. Εγγραφής
    23/07/2008
    Παράθεση Αρχικά καταχωρημένο από DJTaurus Εμφάνιση Μηνύματος
    Εχω ασχοληθεί ελάχιστα με το Spirit Tracks το οποίο δεν μου άρεσε καθόλου.... επειδή όμως το Wind Waker είναι από τα αγαπημένα μου zelda να δώσω μια ευκαιρία στο Phantom....?.... ή είναι παρόμοιας φιλοσοφίας με το Spirit?
    Ναι, έχουν την ίδια δομή. Τέσσερα κομμάτια του χάρτη, ένα κεντρικό μπουντρούμι που πρέπει να το ξεκινάς κάθε φορά από την αρχή και αντί για τρένο έχεις βάρκα. Το Spirit είναι καλύτερο μιας και βελτίωσαν αρκετά τα "κακώς κείμενα" του Phantom αν και το τρένο δεν άρεσε σε αρκετούς.

*Επιπλέον σημαντική διαφορά στο Phantom δεν υπάρχει δεύτερος χαρακτήρας όπως η Zelda στο Spirit.
    Τελευταία επεξεργασία από motherbrain; 22-05-2014 στις 14:11
    NNID WIIU: Kostas081

ninty Regular midnaclz Avatar
    Ημ. Εγγραφής
    30/01/2012
    εχοντας παιξει και τα 2 απανωτα για μενα το spirit tracks πολυ καλυτερο.Oπως λεει ο motherbrain απο πανω το κεντρικο dungeon του phantom δεν παλευοταν με τιποτα.Sτο spirits το διορθωσανε αρκετα.

ninty Follower deku_link Avatar
    Ημ. Εγγραφής
    31/05/2013
    προσωπικα, εκανα σαν τρελος να το παιξω, και εχω ψιλοαπογοητευτει μονο απο τον χειρισμο με τον stylus. θελω να παιξω και δε με βολευει, και επομενο ειναι να το χω παρατησει. κριμα και μ'αρεσε το περιβαλλον.

ninty Lover paokman Avatar
    Ημ. Εγγραφής
    06/10/2008
    Παράθεση Αρχικά καταχωρημένο από DJTaurus Εμφάνιση Μηνύματος
    Τι να σου πω... Έχει τις στιγμές του, αλλά δεν θα συγκλονισθείς. Αλλά, περί γούστου...

Δικαιώματα Δημοσίευσης

• Δε μπορείτε να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα
  • Δε μπορείτε να δημοσιεύετε απαντήσεις
  • Δε μπορείτε να δημοσιεύσετε επισυναπτόμενα αρχεία
  • Δε μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματά σας
  •  
  • BB code είναι σε λειτουργία
  • Smilies είναι σε λειτουργία
  • [IMG] κώδικας είναι σε λειτουργία
  • [VIDEO] κώδικας είναι σε λειτουργία
  • HTML Κώδικας είναι εκτός λειτουργίας