Σελίδα 67 από 67 ΠρώτοΠρώτο ... 17576364656667
Αποτελέσματα 661 μέχρι 666 από 666
    ninty Gamer fanny Avatar
    Ημ. Εγγραφής
    04/01/2009
    Το έριξες στο κάψιμο? Απ ότι θυμάμαι το ds συνδέεται στα δίκτυα wep και όχι wpa.

Ναι, βρίσκεται στη Goldenrod City (normal gym) δίπλα στον radio tower!

ninty Lover Nikol@r@s Avatar
    Ημ. Εγγραφής
    07/06/2008
    Ναι το έχω λιώσει αλλά δεν βλέπω να πηγαίνω για 100% το Pokedex καθώς περιλαμβάνει και 4η γενιά οπότε πάμε στα 493,είναι πάρα πολλά και δεν υπάρχει χρόνος Ήταν εξαιρετικά πάντως τα Playthrough τόσο στην Heart Gold όσο και στην Soul Silver, για normal τερματισμό και κάνοντας σχεδόν όλες τις μάχες περίπου 25-30 ώρες.Ίσως τα καλύτερα remakes έως τώρα(Λόγω των 16 εμβλημάτων), πολύ κοντά τους και οι Pokemon OR/AS.

Υ.Γ: Ευχαριστώ fanny αλλά πρέπει να έχει απενεργοποιηθεί η υπηρεσία, δεν μπορούσα να συνδεθώ
    Gotta Catch'em all!Finnally I did it

https://www.youtube.com/watch?v=6_VqBQRMg2k

ninty Gamer fanny Avatar
    Ημ. Εγγραφής
    04/01/2009
    Ναι, έχεις δίκιο και βρήκα τον λόγο!

Error Code: 20110
    Applies to: Wii U Deluxe, Wii U Basic, Wii, New Nintendo 3DS, New Nintendo 3DS XL, New Nintendo 2DS XL, Nintendo 3DS, Nintendo 3DS XL, Nintendo 2DS, Nintendo DSi, Nintendo DSi XL, Nintendo DS, Nintendo DS Lite
    Situation:
    You are unable to connect to an online feature and you receive the error code 20110 and the error message "Nintendo Wi-Fi Connection service for this software has been discontinued."

Information:
    As of May 20, 2014, certain online functionality offered through Nintendo Wi-Fi Connection is no longer accessible. The discontinued services include online play, matchmaking, and leaderboards for many Wii, Nintendo DS and Nintendo DSi games. You will receive this error code when attempting to use an online feature affected by the end of these services.

Πλέον, δεν μπορείς να το κάνεις. Το 2010 βγήκε το game, το είχαν για 6 χρόνια ενεργό, ε μετά το κόψανε... To 2012 είχαν ήδη βγει οι τελευταίοι τίτλοι Pokemon για το ds (black2/white2)... Ευτυχώς πρόλαβα να το χαρώ αρκετά τότε το σύστημα, είχε τη φάση του! Πολύ event, τότε. Πολύ πράμα! :') <3

ninty Maniac blackmore Avatar
    Ημ. Εγγραφής
    07/10/2007
    Ξεκίνησα από προχθές την HeartGold, μετά από τόσα χρόνια είπα να τα τερματίσω πρώτα την HeartGold και μετά την SoulSilver, τώρα για το καλοκαίρι λέει για χαλαρό gameplay, τα είχα αγοράσει το 2010 έχω και τα pokewalker. Μέχρι στιγμής έχω τερματίσει μόνο την Platinum από Pokémon

ninty Lover Altair Avatar
    Ημ. Εγγραφής
    08/11/2008
    Παράθεση Αρχικά καταχωρημένο από blackmore Εμφάνιση Μηνύματος
    Ξεκίνησα από προχθές την HeartGold, μετά από τόσα χρόνια είπα να τα τερματίσω πρώτα την HeartGold και μετά την SoulSilver, τώρα για το καλοκαίρι λέει για χαλαρό gameplay, τα είχα αγοράσει το 2010 έχω και τα pokewalker. Μέχρι στιγμής έχω τερματίσει μόνο την Platinum από Pokémon
    Μόνο την 4η γενιά δεν έχω παίξει.
    Το Soulsilver εξαιρετικό.
    Carpe Diem
    Sic Parvis Magna
    Νothing is true.Everything is permitted.

PSN ID/NNID:NoobShyBot
    XBL GAMERTAG:N00B SHY BOT
    NSW FC: Alucard 8100-8552-3731

ninty Maniac blackmore Avatar
    Ημ. Εγγραφής
    07/10/2007
    Παράθεση Αρχικά καταχωρημένο από Altair Εμφάνιση Μηνύματος
    Μόνο την 4η γενιά δεν έχω παίξει.
    Το Soulsilver εξαιρετικό.
    Θέλω να τα τερματίσω, αρκετά χρόνια τα έχω να περιμένουν.
    Εντωμεταξύ, πριν λίγο μπήκα στο ebay να δω πόσο πάνε, και φουλ συσκευασία καινούρια πάνε μέχρι και 600 ευρώ το καθένα, εγώ τα έχω άριστα μιας και έβγαλα της κασέτες, και τα είχα με ζελατίνα, θα μπορούσα και εγώ να τα βάλω αγγελία, άλλα είναι πολύ όμορφα

Δικαιώματα Δημοσίευσης

• Δε μπορείτε να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα
  • Δε μπορείτε να δημοσιεύετε απαντήσεις
  • Δε μπορείτε να δημοσιεύσετε επισυναπτόμενα αρχεία
  • Δε μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματά σας
  •  
  • BB code είναι σε λειτουργία
  • Smilies είναι σε λειτουργία
  • [IMG] κώδικας είναι σε λειτουργία
  • [VIDEO] κώδικας είναι σε λειτουργία
  • HTML Κώδικας είναι εκτός λειτουργίας