Σελίδα 4 από 4 ΠρώτοΠρώτο 1234
Αποτελέσματα 31 μέχρι 39 από 39
    Στον Ash_Pokemaster αρέσει μόνο να παίζει ως trainer.
    Όχι ως Pokemon. ΖΗΣΤΕ ΜΕ ΑΥΤΟ.

Πάντως, όσο για μένα, το Ranger το πρώτο το 'χω παίξει και μ'άρεσε. Δεν κατάφερα όμως λόγω έλλειψης χρόνου να παίξω το Shadows of Almia και δεν ξέρω αν γίνεται να παίξω κατευθείαν το τρίτο. Πάντως ότι θα το δοκιμάσω, θα το δοκιμάσω. Ελπίζω να μη με απογοητεύσει.

Trainer since 1999.

Παιδια το tracks of light ειναι τελειο!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

OVER!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!

ninty Lover Pokefan Avatar
    Ημ. Εγγραφής
    02/06/2009
    Παιδιά δεν έχω παίξει ποτέ την σειρά Pokemon Ranger και διορθώστε με αν κάνω λάθος αλλά πιστεύω πως η κανονική σειρά αξίζει περισσότερο από αυτό το ( καταστρέφω touch screen ) παιχνίδι!

3DS Friend Code : 4596-9474-3375 ( Pm αν με κάνετε add )

ninty Lover Ash_Pokemaster Avatar
    Ημ. Εγγραφής
    23/06/2008
    Παράθεση Αρχικά καταχωρημένο από Pokefan Εμφάνιση Μηνύματος
    Παιδιά δεν έχω παίξει ποτέ την σειρά Pokemon Ranger και διορθώστε με αν κάνω λάθος αλλά πιστεύω πως η κανονική σειρά αξίζει περισσότερο από αυτό το ( καταστρέφω touch screen ) παιχνίδι!
    Εννοείται ότι η βασική σειρά είναι η καλύτερη! :tongue:
    Αλλά το Pokemon Ranger είναι εύκολα το καλύτερο spin-off, και όχι μόνο αυτό, αλλά και ένα αρκετά καλό παιχνίδι [άσχετα από τη σειρά απ' όπου προέρχεται].

Hal Laboratories βέβαια (Super Smash Bros., Kirby, Stadium, Snap κ.α.). Σταθερή ποιότητα.

ninty Gamer SmashBrosser! Avatar
    Ημ. Εγγραφής
    06/06/2009
    Παράθεση Αρχικά καταχωρημένο από Pokefan Εμφάνιση Μηνύματος
    το μονο που χρησιμοποιει το Touch Screen ως Touch Screen ειναι, οχι και το καταστεφει...

ninty Regular infernape Avatar
    Ημ. Εγγραφής
    18/10/2010
    ΔΕΝ ΣΑΣ ΠΙΣΤΕΥΩ.τα ranger και τα dungeons ειναι τα καλυτερα ποκεμον.το προτο παιχνιδι μου στο ds ηταν το mystery dungeons explorers of time το να παιζεις με την μορφη ποκεμον ειναι τελειο.υστερα τα ranger . εποιανες ποκεμον με την αξεια σου οχι χρησιμοποιοντας απλα pokeball ηταν επεισης τα μονα παιχνιδια ποκεμον που εκμεταλευτικαν στο επακρο την touch screen. η καινουργεια ranger ( οπως και τα dungeons για wii) δειχνουν καλες δεν καταλαβαινω γιατι δεν τις θελετε. εγω θα το παρω το tracks of lights.και αλωστε το παιχνιδι το παιρνεις για να παιρνας καλα οσο το παιζεις οχι για να το εχεις
    Τελευταία επεξεργασία από infernape; 02-11-2010 στις 20:50

ninty Gamer pansam Avatar
    Ημ. Εγγραφής
    10/03/2010
    είναι τέλειο,το πήρα και λέγεται guardian sings όχι tracks of light...
    pokemon black fc:3568-0974-1697
    3ds:5455-9446-0340

ninty Lover Pokefan Avatar
    Ημ. Εγγραφής
    02/06/2009
    Παράθεση Αρχικά καταχωρημένο από infernape Εμφάνιση Μηνύματος
    ΔΕΝ ΣΑΣ ΠΙΣΤΕΥΩ.τα ranger και τα dungeons ειναι τα καλυτερα ποκεμον.το προτο παιχνιδι μου στο ds ηταν το mystery dungeons explorers of time το να παιζεις με την μορφη ποκεμον ειναι τελειο.υστερα τα ranger . εποιανες ποκεμον με την αξεια σου οχι χρησιμοποιοντας απλα pokeball ηταν επεισης τα μονα παιχνιδια ποκεμον που εκμεταλευτικαν στο επακρο την touch screen. η καινουργεια ranger ( οπως και τα dungeons για wii) δειχνουν καλες δεν καταλαβαινω γιατι δεν τις θελετε. εγω θα το παρω το tracks of lights.και αλωστε το παιχνιδι το παιρνεις για να παιρνας καλα οσο το παιζεις οχι για να το εχεις
    Α μπα , δηλαδή στην κανονική σειρά , δεν τα έπιανες με την αξία σου , που σου βγαίνει η πίστη να το κουράσεις και να το πιάσεις με pokeball !

3DS Friend Code : 4596-9474-3375 ( Pm αν με κάνετε add )

ninty Regular infernape Avatar
    Ημ. Εγγραφής
    18/10/2010
    Παράθεση Αρχικά καταχωρημένο από pansam Εμφάνιση Μηνύματος
    είναι τέλειο,το πήρα και λέγεται guardian sings όχι tracks of light...
    ναι το ενα ειναι για ιαπωνια

Ετικέτες γι' αυτό το Θέμα

Δικαιώματα Δημοσίευσης

• Δε μπορείτε να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα
  • Δε μπορείτε να δημοσιεύετε απαντήσεις
  • Δε μπορείτε να δημοσιεύσετε επισυναπτόμενα αρχεία
  • Δε μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματά σας
  •  
  • BB code είναι σε λειτουργία
  • Smilies είναι σε λειτουργία
  • [IMG] κώδικας είναι σε λειτουργία
  • [VIDEO] κώδικας είναι σε λειτουργία