Σελίδα 1 από 36 1234511 ... ΤελευταίοΤελευταίο
Αποτελέσματα 1 μέχρι 10 από 352
    VIP Member sp1r1t Avatar
    Ημ. Εγγραφής
    22/04/2009

Συναντήσεις στην Θεσσαλονίκη

λέω να πάμε καμια βολτούλα στη θεσσαλονίκη... να πάμε να δούμε και καμια ταινία,sherlock holmes κατά τι δίκια m προτίμηση.Βεβαια δη θα δούμε μονο μια ταινία αλλα θα κάνουμε και καμια Ninty κατάσταση(αχ ρε paixti προπονούμαι κάθε μέρα στο mario kart..που θα m πάει θα σε νικήσω κάποτε!!) Βεβαια δη θα έλεγα και όχι αν πηγαίναμε σε κανένα σπιτάκι για wii

3DS FC: 1375-7601-3805 (Pm me)
    NNID: Sp1r1t

ninty Fan Tanno-chan Avatar
    Ημ. Εγγραφής
    09/11/2009
    Έλεος ρε sp1r1t !

Δυστυχώς επειδή έχω ένα μικρό οικονομικό πρόβλημα, δεν θα μπορέσω να έρθω. Να περάσετε καλά. Εγώ γιαυτόν τον μήνα αρκετά είδα ταινίες. Πρώτα "Ο Φανταστικός Κόσμος του Δρ. Παρνάσσου" και μετά "Avatar". Κάτσε να ξεκουράσω το μυαλό μου και μετά πάω για τα επόμενα στάδια.

VIP Member sp1r1t Avatar
    Ημ. Εγγραφής
    22/04/2009
    έλα ρε εσύ...θα λέπι η ψυχή τις παρέας!!! gt m το κανεις αυτό???

ninty Regular george Avatar
    Ημ. Εγγραφής
    14/07/2009
    Φιλε,νομιζω οτι ανοιξες το θεμα σε λαθος υποφορουμ γιατι εδω μιλαμε γενικα για την nintendo και τις παλιοτερες κονσολες.

VIP Member Rush Avatar
    Ημ. Εγγραφής
    23/04/2009
    Παράθεση Αρχικά καταχωρημένο από sp1r1t Εμφάνιση Μηνύματος
    λέω να πάμε καμια βολτούλα στη θεσσαλονίκη... να πάμε να δούμε και καμια ταινία,sherlock holmes κατά τι δίκια m προτίμηση.Βεβαια δη θα δούμε μονο μια ταινία αλλα θα κάνουμε και καμια Ninty κατάσταση(αχ ρε paixti προπονούμαι κάθε μέρα στο mario kart..που θα m πάει θα σε νικήσω κάποτε!!) Βεβαια δη θα έλεγα και όχι αν πηγαίναμε σε κανένα σπιτάκι για wii
    Aφού ο Tanno-chan, και πολλοί από μας ακόμα δεν έχουμε την οικονομική δυνατότητα προς το παρόν για ταινία, θα έλεγα μια ανεπίσημη ninty συνάντηση, αλλά όχι Σάββατο... γιατί τα δύο τελευταία Σάββατα δεν μπορώ...

Παράθεση Αρχικά καταχωρημένο από Tanno-chan Εμφάνιση Μηνύματος
    Έλεος ρε sp1r1t !

Δυστυχώς επειδή έχω ένα μικρό οικονομικό πρόβλημα, δεν θα μπορέσω να έρθω. Να περάσετε καλά. Εγώ γιαυτόν τον μήνα αρκετά είδα ταινίες. Πρώτα "Ο Φανταστικός Κόσμος του Δρ. Παρνάσσου" και μετά "Avatar". Κάτσε να ξεκουράσω το μυαλό μου και μετά πάω για τα επόμενα στάδια.
    Έλα ρε Θάνο... αν λείπεις κι εσύ πόσοι αρειανοί θα μείνουμε?:tongue_smilie:

Παράθεση Αρχικά καταχωρημένο από george Εμφάνιση Μηνύματος
    Φιλε,νομιζω οτι ανοιξες το θεμα σε λαθος υποφορουμ γιατι εδω μιλαμε γενικα για την nintendo και τις παλιοτερες κονσολες.
    πιστεύω πως το θέμα βρίσκεται στην κατάλληλη θεματική ενότητα, καθώς αναφέρεται γενικά (κι όχι άσχετα) στη ninty (κι όχι την nintendo...)

ninty Maniac paixtis Avatar
    Ημ. Εγγραφής
    28/05/2008
    Για πότε λέτε?Προπονηθείτε σε όλα τα mario karts και έρχομαι να σας κοντράρω!Το kingdom hearts days το ξεκίνησε κανείς?
    Nintendo I.D.: paixtis
    3ds friend code: 2664-2347-7128

Ημ. Εγγραφής
    09/11/2009
    Δυστυχώς αυτή τη φορά δεν θα έρθω παιδιά. ΑΝ λέγατε να πάμε στου Σάκη για Wii, θα ερχόμουν, αλλά επειδή το πάτε για έξω με αυτό το κρύο, πάω πάσο...

Έχω και την συνέντευξη της Remedy για το παιχνίδι "Alan Wake" να στρώσω γιατί την κάναμε μεσώ IRC και είναι άνω κάτω και τώρα σιγά σιγά τακτοποιώ τα λεγόμενα τους και τα φέρνω στα ίσια ...

Κι από πάνω έχω και άλλα πράγματα να κάνω...

VIP Member sp1r1t Avatar
    Ημ. Εγγραφής
    22/04/2009
    1. αυτό για το σπίτι του σάκη καλή ιδέα αλλα πρέπει να ρωτήσουμε πρώτα τον ίδιο
    2.Σιγά τώρα μην σκάσουμε για τον καιρό..μπορούμε να πάμε σε καμια καφετερια(η ότι άλλο θέλετε) και να κάτσουμε μέσα.
    3.τώρα για το cinema ας το κανονίσουμε άλλη φορα η να μην πάμε καθόλου(δεν χάθηκε και ο κόσμος)
    4.το kingdom hearts δεν το άρχισα(θα s εξηγήσω τον λόγο στο msn)

Ημ. Εγγραφής
    09/11/2009
    Ο Σάκης πρότεινε αυτή την ιδέα κι από κοντά. Οπότε καλή ιδέα είναι. Καθήστε να τελειώσουν ορισμένοι τις εξετάσεις κατά Φλεβάρη και μιλάμε για τέτοιο meeting, γιατί τώρα δεν μας βλέπω να προχωρήσουμε σε κάτι τέτοιο. Να δούμε πότε θα τον βολέψει και τον ίδιο, γιατί ζει με τους δικούς του είπε(Αν θυμάμαι καλά...). Για ταινία ας πάμε καλύτερα άλλη μέρα μέχρις να κοπάσει το κρύο. Για ταινία λέω να δω τον Πρίγκηπα της Περσίας(Με αυτόν μεγάλωσα!). Καφέδες μπορούμε να πιούμε και μέσα στου Σάκη, αρκεί να τους παραγγείλουμε από κάνα μπουγατσάδικο ή καφετερία που να τα έχει delivery.

Καλά θα κάνεις να το αρχίσεις το Kingdom Hearts, για να μην σε τσακίσω.

ninty Maniac paixtis Avatar
    Ημ. Εγγραφής
    28/05/2008
    Eσύ παιδί μου tannochan ξεκίνησες το kingdom hearts για το ds?Θα μιλήσω με τον Σάκη για να πάμε σπίτι του.Θα σας πω.
    Nintendo I.D.: paixtis
    3ds friend code: 2664-2347-7128

Δικαιώματα Δημοσίευσης

• Δε μπορείτε να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα
  • Δε μπορείτε να δημοσιεύετε απαντήσεις
  • Δε μπορείτε να δημοσιεύσετε επισυναπτόμενα αρχεία
  • Δε μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματά σας
  •  
  • BB code είναι σε λειτουργία
  • Smilies είναι σε λειτουργία
  • [IMG] κώδικας είναι σε λειτουργία
  • [VIDEO] κώδικας είναι σε λειτουργία