Σελίδα 15 από 39 ΠρώτοΠρώτο ... 511121314151617181925 ... ΤελευταίοΤελευταίο
Αποτελέσματα 141 μέχρι 150 από 388
    παιδια και εγω θα μπορω αλλα μεχρι τις 8!

vgz MISS ME
    Ferrari F1 Team Scuderia
    WII U relax and enjoy what console has to give you!

VIP Member Hylian Avatar
    Ημ. Εγγραφής
    11/01/2008
    H χθεσινή εμπειρία ήταν πραγματικά εκπληκτική! Είναι όντως το καλύτερο online Wii game!! Αλλά πρέπει να εφοδιαστούμε όλοι με Wii Speak! Υπάρχει πρόβλημα συνεννόησης.
    Nintendo ID: Greek_Hylian

Για όλες τις multiplatform ανάγκες σας, επισκεφτείτε το VGRV.gr, το νέο ελληνικό portal στον κόσμο των videogames.

Παράθεση Αρχικά καταχωρημένο από Hylian Εμφάνιση Μηνύματος
    H χθεσινή εμπειρία ήταν πραγματικά εκπληκτική! Είναι όντως το καλύτερο online Wii game!! Αλλά πρέπει να εφοδιαστούμε όλοι με Wii Speak! Υπάρχει πρόβλημα συνεννόησης.
    Οντως χτες ηταν παρα πολυ καλα.Οσον αφορα το wii speak πιστευω οτι πλεον με την τιμη του στα 10e επιβαλεται η αγορα του.Εμεις με τον Roof χτες ριξαμε τρελο γελιο και πολυ κραξιμο κυριως σε εσενα Hylian....:tongue::t2πλακα κανω).Απλα σε αυτο το παιχνιδι με wii speak μπορουμε πολυ ευκολα να συνεννοηθουμε.
    Και κατι αλλο.Θα ξαναμαζευτουμε σημερα ή αυριο??

vgz MISS ME
    Ferrari F1 Team Scuderia

ninty Noob
    Ημ. Εγγραφής
    15/04/2008
    Παράθεση Αρχικά καταχωρημένο από The Godfather Εμφάνιση Μηνύματος
    Οντως χτες ηταν παρα πολυ καλα.Οσον αφορα το wii speak πιστευω οτι πλεον με την τιμη του στα 10e επιβαλεται η αγορα του.Εμεις με τον Roof χτες ριξαμε τρελο γελιο και πολυ κραξιμο κυριως σε εσενα Hylian....:tongue::t2πλακα κανω).Απλα σε αυτο το παιχνιδι με wii speak μπορουμε πολυ ευκολα να συνεννοηθουμε.
    Και κατι αλλο.Θα ξαναμαζευτουμε σημερα ή αυριο??
    Δεν ξέρω αν συμφέρει το Wii Speak γιατί δεν έχουν όλοι , θα πρότεινα keybord αν και ακόμη και χωρείς εγώ κάνω δουλειά.
    Πάντως δεν έχω πρόβλημα να ξανασυναντηθούμε και σήμερα (αλλά μην το κάνουμε καθημερινό να το λήξουμε για την άλλη εβδομάδα μετά από αυτό)

Πάντως κάτι αντίστοιχο στο DS είναι το Phantasy Star Zero αν στο MH3 μπορούσες να κάνεις trade αντικείμενα όπως στο PSZ θα ήταν τέλεια (και το PSZ νομίζω θα είχε Ds speak αλλά το αφαίρεσαν για τον ίδιο λόγο που στο MH3 καταγράφονται οι διάλογοι)

Για εμένα τι λεγάτε ότι το έχω κάψει και έχω μια πανοπλία που δεν παίζετε? lol

Παράθεση Αρχικά καταχωρημένο από ???? Εμφάνιση Μηνύματος
    Δεν ξέρω αν συμφέρει το Wii Speak γιατί δεν έχουν όλοι , θα πρότεινα keybord αν και ακόμη και χωρείς εγώ κάνω δουλειά.
    Πάντως δεν έχω πρόβλημα να ξανασυναντηθούμε και σήμερα (αλλά μην το κάνουμε καθημερινό να το λήξουμε για την άλλη εβδομάδα μετά από αυτό)

Πάντως κάτι αντίστοιχο στο DS είναι το Phantasy Star Zero αν στο MH3 μπορούσες να κάνεις trade αντικείμενα όπως στο PSZ θα ήταν τέλεια (και το PSZ νομίζω θα είχε Ds speak αλλά το αφαίρεσαν για τον ίδιο λόγο που στο MH3 καταγράφονται οι διάλογοι)

Για εμένα τι λεγάτε ότι το έχω κάψει και έχω μια πανοπλία που δεν παίζετε? lol
    Τα καλυτερα λεγαμε για σενα......πως αν δεν ειχαμε εσενα δεν θα βγαζαμε τπτ,ποσο καλος εισαι και τετοια.!!:t2:Παντως αξιζει το wii speak!

vgz MISS ME
    Ferrari F1 Team Scuderia

Administrator RooF Avatar
    Ημ. Εγγραφής
    22/12/2008
    Πολυ ωραια ηταν χθες!

Το WiiSpeak λεει αλλα πρεπει να ειναι σωστα τοποθετημενο και να μην ειναι πολυ δυνατα η τηλεοραση.
    "Μη ρωτάς τι μπορεί να κάνει η Nintendo για σένα, αλλά τι μπορείς να κάνεις εσύ για τη Nintendo"

NFC :
    RooFgr
    3DS FC
    : 1848-1659-1090

ninty Noob
    Ημ. Εγγραφής
    15/04/2008
    lol εντάξει και μόνοι σας ίσως το νικάγατε. Πάντως wii speak με 10 € δεν είδα, το μικρότερο που είδα ήταν 20.90 € . Αν δείτε πουθενά πείτε μου είμαι περίεργος.

VIP Member Dani14 Avatar
    Ημ. Εγγραφής
    24/09/2009
    Παράθεση Αρχικά καταχωρημένο από ???? Εμφάνιση Μηνύματος
    lol εντάξει και μόνοι σας ίσως το νικάγατε. πάντως Wii Speak με 10 € δεν είδα, το μικρότερο που είδα ήταν 20.90 € . αν δείτε πουθενά πείτε μου είμαι περίεργος.
    εγω παντως το πηρα απο το πλαισιο στον πειραια 10 ευρω.

Moderator Hellraider Avatar
    Ημ. Εγγραφής
    04/11/2008
    την παρασκευή που μας έρχεται ίδια ώρα είναι καλά;

Μαλλον οκ εγω!
    Τωρα για το wii speak και εγω απο πλαισιο μεταμορφωσης 10e!

vgz MISS ME
    Ferrari F1 Team Scuderia

Δικαιώματα Δημοσίευσης

• Δε μπορείτε να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα
  • Δε μπορείτε να δημοσιεύετε απαντήσεις
  • Δε μπορείτε να δημοσιεύσετε επισυναπτόμενα αρχεία
  • Δε μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματά σας
  •  
  • BB code είναι σε λειτουργία
  • Smilies είναι σε λειτουργία
  • [IMG] κώδικας είναι σε λειτουργία
  • [VIDEO] κώδικας είναι σε λειτουργία
  • HTML Κώδικας είναι εκτός λειτουργίας