Σελίδα 2 από 39 ΠρώτοΠρώτο 12345612 ... ΤελευταίοΤελευταίο
Αποτελέσματα 11 μέχρι 20 από 388
    Moderator Hellraider Avatar
    Ημ. Εγγραφής
    04/11/2008
    Παράθεση Αρχικά καταχωρημένο από RooF Εμφάνιση Μηνύματος
    Για να ειναι κατι official πρεπει να το κανει καποιος official. Μη ξεχνατε παιδια οτι δεν μπορει ο καθε ενας απο μονος του να λεει ninty.gr κατι.

Επιπλεον δεν εχει βγει καν το παιχνιδι για να δουμε πως ακριβως λειτουργει το ολο συστημα.

Αν θελετε να φτιαξετε καποια αλλη clan ειναι οκ, αλλα ninty.gr clan θα ανακοινωθει απο εμας.
    Στο ποιος έφτιαξε το thread θα κολλήσουμε ρε Roof;Ίσα ίσα που και έχω παίξει άλλα παιχνίδια της σειράς και είμαι ενεργό μέλος για να μπορώ να συντονίζω ένα τέτοιο thread.Για official clan του Ninty το συζητάγαμε από καιρό και σιγά σιγά είπα να το οργανώσουμε για να είμαστε έτοιμοι όταν βγει το παιχνίδι.

ninty Regular Desperator Avatar
    Ημ. Εγγραφής
    28/01/2010
    και γω μεσα το χω προπαραγγηλει οχι απο την Nintendo.gr αλλα πιστευω θα το χω με λιγες μερες διαφορα ,wiispeak κτλ .
    [SIGPIC][/SIGPIC]

VIP Member Tzini9 Avatar
    Ημ. Εγγραφής
    14/05/2009
    Παράθεση Αρχικά καταχωρημένο από Hellraider Εμφάνιση Μηνύματος
    Στο ποιος έφτιαξε το thread θα κολλήσουμε ρε Roof;Ίσα ίσα που και έχω παίξει άλλα παιχνίδια της σειράς και είμαι ενεργό μέλος για να μπορώ να συντονίζω ένα τέτοιο thread.Για official clan του Ninty το συζητάγαμε από καιρό και σιγά σιγά είπα να το οργανώσουμε για να είμαστε έτοιμοι όταν βγει το παιχνίδι.
    Σωστά,δε γίνεται να κάνουμε μια clan και αργότερα άλλη επίσημη γιατί θα χαθεί και η πρόοδος που έχουμε κάνει.Συνεννοηθείτε να υπάρχει κάτι επίσημο από την αρχή για να ξέρουμε.
    Without love, without anger, without sorrow, breath is just a clock, ticking...

VIP Member Hylian Avatar
    Ημ. Εγγραφής
    11/01/2008
    εγώ όπως έχω ανφέρει ξανά, το έχω προπαραγγήλει!! οπότε είμαι μέσα άνευ συζητήσεως!!!
    Nintendo ID: Greek_Hylian

Για όλες τις multiplatform ανάγκες σας, επισκεφτείτε το VGRV.gr, το νέο ελληνικό portal στον κόσμο των videogames.

Administrator RooF Avatar
    Ημ. Εγγραφής
    22/12/2008
    οπως ειπα το επισημο πρεπει να ειναι απο την οργανωτικη. η οργανωτικη θα ξεκινησει το θεμα και η οργανωτικη θα το προωθησει οπως νομιζει η θα το αναθεσει σε καποιον. κατα τα αλλα ο καθενας ειναι ελευθερος να φτιαξει-κανει οτι θελει.

δειτε το λογικα, δε γινεται να συντονιζει κατι επισημο καποιος που δεν ειναι στην οργανωτικη.

παρολαυτα αν τα υπολοιπα μελη δεν εχουν προβλημα εμενα λιγο με νοιαζει, απλα δεν θα μπορουν να γινουν ευκολα καποια πραγματα.
    "Μη ρωτάς τι μπορεί να κάνει η Nintendo για σένα, αλλά τι μπορείς να κάνεις εσύ για τη Nintendo"

NFC :
    RooFgr
    3DS FC
    : 1848-1659-1090

Moderator Hellraider Avatar
    Ημ. Εγγραφής
    04/11/2008
    Παράθεση Αρχικά καταχωρημένο από RooF Εμφάνιση Μηνύματος
    οπως ειπα το επισημο πρεπει να ειναι απο την οργανωτικη. η οργανωτικη θα ξεκινησει το θεμα και η οργανωτικη θα το προωθησει οπως νομιζει η θα το αναθεσει σε καποιον. κατα τα αλλα ο καθενας ειναι ελευθερος να φτιαξει-κανει οτι θελει.

δειτε το λογικα, δε γινεται να συντονιζει κατι επισημο καποιος που δεν ειναι στην οργανωτικη.

παρολαυτα αν τα υπολοιπα μελη δεν εχουν προβλημα εμενα λιγο με νοιαζει, απλα δεν θα μπορουν να γινουν ευκολα καποια πραγματα.

Δηλαδή μου λες ότι επειδή το έκανα εγώ δεν μπορεί να είναι επίσημο.Το "επίσημο" από όσο ξέρω δεν το προσδιορίζει ο συντονιστής αλλά τα μέλη.Είτε αυτός που κανονίζει τα περί του game είμαι εγώ είτε εσύ από τη στιγμή που και οι δύο κάνουμε την ίδια δουλειά τι ακριβώς θα αλλάξει;Τα γραφειοκρατικά.

Τέλος πάντων δεν θα το συνεχίσω άλλο.Βγάζεις το official από το τίτλο του θέματος και όταν αποφασίσει η ninty team για την επίσημη clan με "ξηλώνεται" από αυτήν τη θέση και συνεχίζει κάποιος άλλος με τα μέλn όπως θα έχει διαμορφωθεί τότε.Happy now?

Administrator RooF Avatar
    Ημ. Εγγραφής
    22/12/2008
    Πολυ happy.

Παρολαυτα θα αφησω τα μελη να αποφασισουν. Ας γινει οτι θελουν αν θεωρουν πως αυτα που λεω ειναι παραλογα.
    "Μη ρωτάς τι μπορεί να κάνει η Nintendo για σένα, αλλά τι μπορείς να κάνεις εσύ για τη Nintendo"

NFC :
    RooFgr
    3DS FC
    : 1848-1659-1090

VIP Member Dani14 Avatar
    Ημ. Εγγραφής
    24/09/2009
    Στειλτε μερικα pm's και συνενοηθητε ρε παιδια μεταξυ σας. Δεν ειναι μεγαλο προβλημα πιστευω που ξεκινησε απο αλλον η επισημη clan.
    Η εξουσια στον λαο:tongue:

ninty Regular crais Avatar
    Ημ. Εγγραφής
    05/06/2008
    λογικα και εγώ θα το τσιμπίσω απ τους πρώτους

ninty Noob
    Ημ. Εγγραφής
    03/05/2009
    Το έχω προπαραγγείλει και εγώ οπότε συμπεριλάβετέ με

Δικαιώματα Δημοσίευσης

• Δε μπορείτε να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα
  • Δε μπορείτε να δημοσιεύετε απαντήσεις