Σελίδα 1 από 8 12345 ... ΤελευταίοΤελευταίο
Αποτελέσματα 1 μέχρι 10 από 81

Hybrid View

VIP Member Tzini9 Avatar
    Ημ. Εγγραφής
    14/05/2009

Zητήστε ένα review

Σκοπεύετε να αγοράσετε ένα παιχνίδι για Wii/DS/virtual console/wiiware/dsiware αλλά αναρωτιέστε αν πραγματικά αξίζει ;

Δυσκολεύεστε να αποφασίσετε μεταξύ 2 παιχνιδιών
    ;

Σας δυσκολεύουν τα αγγλικά ώστε να μην μπορείτε να διαβάζετε τα reviews ξένων site ;

Ή απλά...σας αρέσει να διαβάζετε reviews ;

Εδώ είναι το κατάλληλο μέρος να ζητήσετε μια παρουσίαση για ένα οποιοδήποτε σύγχρονο ή retro παιχνίδι στις κονσόλες της nintendo και κάποιο μέλος της review team ή μέλος του site που το έχει παίξει θα αναλάβει να γράψει το review.

Περιμένουμε τις παραγγελίες σας!
    Without love, without anger, without sorrow, breath is just a clock, ticking...

VIP Member Rush Avatar
    Ημ. Εγγραφής
    23/04/2009
    Βασικά... retro reviews μπορούμε να κάνουμε; Γιατί από καινούρια, τα περισσότερα που μ' ενδιέφεραν να φτιάξω εγώ τα κάλυψε η review team. Οπότε, θα ήθελα να φτιάξω μερικά από παλιά games!!!

VIP Member Tzini9 Avatar
    Ημ. Εγγραφής
    14/05/2009
    Παράθεση Αρχικά καταχωρημένο από Rush Εμφάνιση Μηνύματος
    Βασικά... retro reviews μπορούμε να κάνουμε; Γιατί από καινούρια, τα περισσότερα που μ' ενδιέφεραν να φτιάξω εγώ τα κάλυψε η review team. Οπότε, θα ήθελα να φτιάξω μερικά από παλιά games!!!
    Τα retro reviews είναι απαραίτητα.Ήδη υπάρχουν αρκετά στο virtual console thread και θ'αρχίσουν σιγά σιγά να ταξινομούνται ως νέα θέματα.Χρειαζόμαστε reviews και για παλιά και για νέα και αν κάποια υπάρχουν,δύο φορές ακόμη καλύτερα!

Όποιος τα καταφέρνει μπορεί να γράψει για οτιδήποτε.Οι υπόλοιποι απλά ζητήστε!

VIP Member Rush Avatar
    Ημ. Εγγραφής
    23/04/2009
    Παράθεση Αρχικά καταχωρημένο από Tzini9 Εμφάνιση Μηνύματος
    Τα retro reviews είναι απαραίτητα.Ήδη υπάρχουν αρκετά στο virtual console thread και θ'αρχίσουν σιγά σιγά να ταξινομούνται ως νέα θέματα.Χρειαζόμαστε reviews και για παλιά και για νέα και αν κάποια υπάρχουν,δύο φορές ακόμη καλύτερα!

Όποιος τα καταφέρνει μπορεί να γράψει για οτιδήποτε.Οι υπόλοιποι απλά ζητήστε!
    Δε μιλάω για Vc... αλλά οκ!!! Αφού μπορούμε κι από retro, να περιμένετε review πολύ σύντομα!!!:tongue_smilie:

VIP Member sp1r1t Avatar
    Ημ. Εγγραφής
    22/04/2009
    θα μπορούσες να κανεις ένα review για το "How το train Your Dragon"?’κουσα ότι η ταινία είναι καλή αλλα δεν έχω ακούσει και πολλά για το παιχνίδι

Edit:Thanks RusH

3DS FC: 1375-7601-3805 (Pm me)
    NNID: Sp1r1t

VIP Member Rush Avatar
    Ημ. Εγγραφής
    23/04/2009
    Παράθεση Αρχικά καταχωρημένο από sp1r1t Εμφάνιση Μηνύματος
    θα μπορούσες να κανεις ένα review για το "How το train Your Dragon"?’κουσα ότι η ταινία είναι καλή αλλα δεν έχω ακούσει και πολλά για το παιχνίδι
    fixed!!!:biggrin:

Εγώ το είπα πολύ καιρό, οποιος ενδιαφέρεται για κάποιο συγκεκριμένο Virtual Console παιχνίδι μπορεί να το ζήτηση, είδη έχουμε 50 reviews. Μάλιστα ετοιμάζω ένα που δεν είναι στο Virtual Console ακόμα !

Επίσης θα βρείτε review από Geo2004 που δεν είναι επίσης στο Virtual Console.

Τελοσπάντων εγώ θέλω "MegaMan" 10 και "CaveStory" για WiiWare ! Πιστεύω το WiiWare section είναι το πιο φτωχό σε όλο το site.!
    getor get out.

VIP Member Tzini9 Avatar
    Ημ. Εγγραφής
    14/05/2009
    Παράθεση Αρχικά καταχωρημένο από Μαρία ilia Εμφάνιση Μηνύματος
    Και εγώ εχω ζητήσει τα 50 reviews να γίνουν ενα θέμα ξεχωριστό για να μην τα ψάχνουμε μέσα στις τόσες πολλές σελίδες στo virtual console είναι κρίμα να χάνονται εκεί μέσα!
    Ο Cowboy και ο Geo έχουν γράψει διαμάντια!
    Μετά το update θ'αρχίσουν να συγκεντρώνονται....

Παράθεση Αρχικά καταχωρημένο από cowboy Εμφάνιση Μηνύματος
    Τελοσπάντων εγώ θέλω "MegaMan" 10 και "CaveStory" για WiiWare ! Πιστεύω το WiiWare section είναι το πιο φτωχό σε όλο το site.!
    Tα αναλαμβάνω εγώ!

VIP Member sp1r1t Avatar
    Ημ. Εγγραφής
    22/04/2009
    το δικό m ούτε p το έδωσες σημασία

3DS FC: 1375-7601-3805 (Pm me)
    NNID: Sp1r1t

VIP Member Tzini9 Avatar
    Ημ. Εγγραφής
    14/05/2009
    Παράθεση Αρχικά καταχωρημένο από sp1r1t Εμφάνιση Μηνύματος
    το δικό m ούτε p το έδωσες σημασία

Μην ανησυχείς όλα τα βλέπω.:wink:

Δικαιώματα Δημοσίευσης

• Δε μπορείτε να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα
  • Δε μπορείτε να δημοσιεύετε απαντήσεις
  • Δε μπορείτε να δημοσιεύσετε επισυναπτόμενα αρχεία
  • Δε μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματά σας
  •  
  • BB code είναι σε λειτουργία
  • Smilies είναι σε λειτουργία
  • [IMG] κώδικας είναι σε λειτουργία
  • [VIDEO] κώδικας είναι σε λειτουργία
  • HTML Κώδικας είναι εκτός λειτουργίας