Σελίδα 9 από 9 ΠρώτοΠρώτο ... 56789
Αποτελέσματα 81 μέχρι 84 από 84
    ninty Gamer tupamaro Avatar
    Ημ. Εγγραφής
    20/01/2012
    To άρχισα κι εγώ, μου βγάζει ένα αίσθημα mmo που με ξενερώνει, οι υπόλοιποι χαρακτήρες που έχεις είναι generic και μου φαίνεται πως οι πολλές υποαποστολές που έχει πρέπει να είναι απλα χωσίματα χωρίς καμία πλοκή.Προσπαθεί να βάλει λίγο αμερικανιά μέσα αλλα μου φαίνεται χρησιμοποιεί τα χειρότερα της στοιχεία.Το δώρο απο τον θεό είναι πως ΔΕΝ έχει random encounters, αλλιώς θα το είχα ήδη παρατήσει, άρα περιμένω καποια ιστορία της προκοπής που να με κρατήσει.Αλλιώς θα φάει σκόνη όπως και τα υπόλοιπα της σειράς.

ninty Fan G3n3raL86 Avatar
    Ημ. Εγγραφής
    05/12/2011
    Παράθεση Αρχικά καταχωρημένο από tupamaro Εμφάνιση Μηνύματος
    To άρχισα κι εγώ, μου βγάζει ένα αίσθημα mmo που με ξενερώνει, οι υπόλοιποι χαρακτήρες που έχεις είναι generic και μου φαίνεται πως οι πολλές υποαποστολές που έχει πρέπει να είναι απλα χωσίματα χωρίς καμία πλοκή.Προσπαθεί να βάλει λίγο αμερικανιά μέσα αλλα μου φαίνεται χρησιμοποιεί τα χειρότερα της στοιχεία.Το δώρο απο τον θεό είναι πως ΔΕΝ έχει random encounters, αλλιώς θα το είχα ήδη παρατήσει, άρα περιμένω καποια ιστορία της προκοπής που να με κρατήσει.Αλλιώς θα φάει σκόνη όπως και τα υπόλοιπα της σειράς.
    Κατ'αρχάς, ΚΑΜΙΑ σχέση με ΜΜΟ (εκτός αν το εννοείς για τους generic χαρακτήρες και τα side quests) και κατά 2ον, αν έχεις περίσσιo χώρο στο ράφι, τότε σιγά-σιγά βάζε το εκεί γιατί δεν είναι και over-the-top το στόρυ, αλλά δεν γίνεται όλα τα JRPG να έχουν τρελό και πρωτότυπο στόρυ:wink:
    Τελευταία επεξεργασία από G3n3raL86; 07-11-2012 στις 16:31

PSN ID: G3n3raL986 - XBL, NNID, Steam, Skype: G3n3raL86
    My Street Fighter 4 FanFiction Project: fav.me/d3k2f2f

ninty Gamer tupamaro Avatar
    Ημ. Εγγραφής
    20/01/2012
    Παράθεση Αρχικά καταχωρημένο από G3n3raL86 Εμφάνιση Μηνύματος
    Κατ'αρχάς, ΚΑΜΙΑ σχέση με ΜΜΟ (εκτός αν το εννοείς για τους generic χαρακτήρες και τα side quests) και κατά 2ον, αν έχεις περίσσιo χώρο στο ράφι, τότε σιγά-σιγά βάζε το εκεί γιατί δεν είναι και over-the-top το στόρυ, αλλά δεν γίνεται όλα τα JRPG να έχουν τρελό και πρωτότυπο στόρυ:wink:
    To mmo πήγαινε για τα side quests, το generic είναι η αμερικανιά.Μου φαίνετια πως θα την παλέψω για καμπόσο μονο και μόνο επειδή δεν έχει random encounters, αλλα το να μην έχουν οι χαρακτήρες την δικιά τους ιστορία είναι σπαστικό.

ninty Fan G3n3raL86 Avatar
    Ημ. Εγγραφής
    05/12/2011
    Λοιπόν, μετά από πολύ καιρό, το τερμάτισα. Γενικά παιχνιδάρα και προσωπικά το αγαπημένο μου JRPG των τελευταίων χρόνων.

Τώρα, λέω να ασχολήθω με το post game. Καμία συμβουλή για το τί να κάνω? Πχ, ακούω για ένα μέρος οπού υπάρχουν Metal Slimes και δίνουν τρελό EXP αφότου νικήσεις τον τελικό.

PSN ID: G3n3raL986 - XBL, NNID, Steam, Skype: G3n3raL86
    My Street Fighter 4 FanFiction Project: fav.me/d3k2f2f

Δικαιώματα Δημοσίευσης

• Δε μπορείτε να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα
  • Δε μπορείτε να δημοσιεύετε απαντήσεις
  • Δε μπορείτε να δημοσιεύσετε επισυναπτόμενα αρχεία
  • Δε μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματά σας
  •  
  • BB code είναι σε λειτουργία
  • Smilies είναι σε λειτουργία
  • [IMG] κώδικας είναι σε λειτουργία
  • [VIDEO] κώδικας είναι σε λειτουργία