Σελίδα 1 από 9 12345 ... ΤελευταίοΤελευταίο
Αποτελέσματα 1 μέχρι 10 από 87

Θέλεις να γίνεις editor στο Ninty.gr?Διάβασε...

Μετά την σημερινή προαγωγή του Hylian και της Tzini9 σαν moderators κάποιοι θα πρέπει να καλύψουν το κενό που έχει δημιουργηθεί στην Review Team.Αν και οι δύο θα συνεχίσουν να γράφουν κάποια reviews, θα έχουν σημαντικό έργο καθημερινά σαν moderators οπότε πρέπει να καλυφτούν οι δύο θέσεις.
    Όσοι λοιπόν θέλετε να ενταχθείτε στην Review Team του Ninty.gr και να μας παρουσιάζετε τα reviews σας για διάφορα παιχνίδια αλλά και διάφορα άρθρα δεν έχετε παρά να μας στείλετε από δύο reviews και μετά από αξιολόγηση θα διαλέξουμε τα δύο ή τρία μέλη τα οποία θα ενταχθούν στο team.

(Τα reviews μπορείτε να μου τα στείλετε εμένα με pm)

Σημείωση: Μόνο όσοι ενδιαφέρεστε πραγματικά και νομίζετε ότι μπορείτε να αντεπεξέλθετε στις απαιτήσεις σαν editor να στείλετε reviews.

ninty Regular teopless Avatar
    Ημ. Εγγραφής
    25/07/2009
    Συγχαρητήρια Hylian και Tzini9!!!Θα ήθελα πολύ να γίνω Editor,αλλά οι καθημερινές μου ασχολίες δε μου αφήνουν καθόλου χρόνο:-(((

VIP Member Rush Avatar
    Ημ. Εγγραφής
    23/04/2009
    Congrats, Hylian και Tzini!!!

Andyss, εγώ θα ήθελα να μπω στη Review Team!! Θα σου στείλω με Π.Μ, όμως, κάτι παραπάνω που θα ήθελα να πω...

ninty Gamer
    Ημ. Εγγραφής
    10/01/2010
    εγω ενδιαφερομαι να γινω editor προετοιμαζομαι να γραψω ενα review μηπως θελετε να σας πω για ποιο παιχνιδι η να το καρτησω εκπληξη

ninty Gamer Blazert Avatar
    Ημ. Εγγραφής
    26/12/2008
    Super Mario Galaxy 2?

ninty Gamer
    Ημ. Εγγραφής
    10/01/2010
    Παράθεση Αρχικά καταχωρημένο από Blazert Εμφάνιση Μηνύματος
    Super Mario Galaxy 2?
    και ναι εισαι ο μεγαλος νικητης του διαγωνισμου παιρνεις 1.000.000.000.000.000 ευρο!:thumbup:

VIP Member Rush Avatar
    Ημ. Εγγραφής
    23/04/2009
    Παράθεση Αρχικά καταχωρημένο από τσεζανας ερρικος Εμφάνιση Μηνύματος
    και ναι εισαι ο μεγαλος νικητης του διαγωνισμου παιρνεις 1.000.000.000.000.000 ευρο!:thumbup:
    Θέλω ποσοστό!!:t2:

Τεσπα... παιδιά... ας μην αρχίζουμε το spam... Τουλάχιστον όχι σε ένα τόσο σοβαρό θέμα, γιατί εδώ θέλουν να ποστάρουν κι άλλα άτομα που ενδιαφέρονται και δε θα ήθελα να γεμίσουμε 2 σελίδες με συζητήσεις, για να μη γινει χαμός στο θέμα... γι' αυτό λίγο προσοχή. Κάθε πράγμα έχει την ώρα του...

VIP Member Hylian Avatar
    Ημ. Εγγραφής
    11/01/2008
    Αν θέλετε ανακοινώνετε για ποια παιχνίδια θα γράψετε, αν δε θέλετε όμως πάλι δεν υπάρχει πρόβλημα. Ακόμη και για το ίδιο παιχνίδι να κάνετε review το καλύτερο θα ξεχωρίσει.

Περιττό να πώ ότι όποιος προσπαθήσει να μας ξεγελάσει αντιγράφοντας ή μεταφράζοντας υπάρχοντα reviews, θα είναι το πρώτο μου ban!!
    Nintendo ID: Greek_Hylian

Για όλες τις multiplatform ανάγκες σας, επισκεφτείτε το VGRV.gr, το νέο ελληνικό portal στον κόσμο των videogames.

VIP Member Rush Avatar
    Ημ. Εγγραφής
    23/04/2009
    Παράθεση Αρχικά καταχωρημένο από Hylian Εμφάνιση Μηνύματος
    Αν θέλετε ανακοινώνετε για ποια παιχνίδια θα γράψετε, αν δε θέλετε όμως πάλι δεν υπάρχει πρόβλημα. Ακόμη και για το ίδιο παιχνίδι να κάνετε review το καλύτερο θα ξεχωρίσει.

Περιττό να πώ ότι όποιος προσπαθήσει να μας ξεγελάσει αντιγράφοντας ή μεταφράζοντας υπάρχοντα reviews, θα είναι το πρώτο μου ban!!
    Εγώ έστειλα Π.Μ στον Andyss για κάποιο "πρόβλημα" που υπάρχει για μένα προς το παρόν... Αλλά κάτι άσχετο... Εγώ που ήδη έχω γράψει 5-6 reviews (και φυσικά υπάρχουν στο site...) όπως και ένα άρθρο, θα χρειαστεί να ξαναστείλω 2 καινούρια ή θα κριθώ από τα ήδη υπάρχοντα; Να ξέρω να αρχίσω να ετοιμάζω, αν είναι!!

ninty Regular rkolevedis Avatar
    Ημ. Εγγραφής
    05/04/2009
    congrats στους νεους mod@!

Δικαιώματα Δημοσίευσης

• Δε μπορείτε να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα
  • Δε μπορείτε να δημοσιεύετε απαντήσεις
  • Δε μπορείτε να δημοσιεύσετε επισυναπτόμενα αρχεία
  • Δε μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματά σας
  •  
  • BB code είναι σε λειτουργία
  • Smilies είναι σε λειτουργία