Σελίδα 2 από 34 ΠρώτοΠρώτο 12345612 ... ΤελευταίοΤελευταίο
Αποτελέσματα 11 μέχρι 20 από 332

Θέμα: Mario Kart 7

εμένα το καλύτερο mario kart είναι το 64 αλλά τελικά το 3d να είναι το καλύτερο
    [SIGPIC][/SIGPIC]
    3DS FC: 4210-3979-3835
    Nintendo Network ID: internetakias

ninty Maniac geo2004z Avatar
    Ημ. Εγγραφής
    07/10/2008
    Παράθεση Αρχικά καταχωρημένο από Internetakias Εμφάνιση Μηνύματος
    εμένα το καλύτερο mario kart είναι το 64 αλλά τελικά το 3d να είναι το καλύτερο
    Έχω παίξει όλα τα παιχνίδια της σειράς στην εποχή τους και με αυτό που "κάηκα" περισσότερο ήταν το 64. Όμως θα είμαι αντικειμενικός, το καλύτερο ήταν του DS. Αν είχε και αναλογικό μοχλό θα ήταν το καλύτερο με διαφορά..... Κρίμα που η σειρά στις οικιακές κονσόλες έχει χαλάσει από το Gamecube και έπειτα.

VIP Member Dani14 Avatar
    Ημ. Εγγραφής
    24/09/2009
    Παράθεση Αρχικά καταχωρημένο από geo2004z Εμφάνιση Μηνύματος
    Έχω παίξει όλα τα παιχνίδια της σειράς στην εποχή τους και με αυτό που "κάηκα" περισσότερο ήταν το 64. Όμως θα είμαι αντικειμενικός, το καλύτερο ήταν του DS. Αν είχε και αναλογικό μοχλό θα ήταν το καλύτερο με διαφορά..... Κρίμα που η σειρά στις οικιακές κονσόλες έχει χαλάσει από το Gamecube και έπειτα.
    Και εγω εχω παιξει ολα τα mario kart και πραγματι του GC δεν ηταν τοσο καλο αλλα πιστευω o τιτλος στο wii εινα ανταξιος (αν οχι και καλυτερος) αυτου στο N64.

Moderator Hellraider Avatar
    Ημ. Εγγραφής
    04/11/2008
    Το Mario Kart Wii είχε τεράστιο πρόβλημα στο balance του.Έπαιζε υπερβολικά μεγάλο ρόλο η τύχη και πραγματικά δεν επιβράβευε την ικανότητα σου και τη γνώση της πίστας κάτι που τουλάχιστον το έκανε το gamecube μέχρι κάποιο βαθμό.Κρίμα γιατί ο χειρισμός του και το Online ήτανε σχεδόν άψογα.Αν αυτό το balance issue διορθωθεί στο 3DS ίσως του ρίξω μια ματιά αλλιώς θα απολαύσω κάποιο από τις δεκάδες άλλες επιλογές που θα έχω.

VIP Member Dani14 Avatar
    Ημ. Εγγραφής
    24/09/2009
    Παράθεση Αρχικά καταχωρημένο από hellraider Εμφάνιση Μηνύματος
    το Mario Kart Wii είχε τεράστιο πρόβλημα στο Balance του.έπαιζε υπερβολικά μεγάλο ρόλο η τύχη και πραγματικά δεν επιβράβευε την ικανότητα σου και τη γνώση της πίστας κάτι που τουλάχιστον το έκανε το Gamecube μέχρι κάποιο βαθμό.κρίμα γιατί ο χειρισμός του και το Online ήτανε σχεδόν άψογα.αν αυτό το Balance Issue διορθωθεί στο 3ds ίσως του ρίξω μια ματιά αλλιώς θα απολαύσω κάποιο από τις δεκάδες άλλες επιλογές που θα έχω.
    δεν νομιζω γιατι αμα εισαι πραγματικα καλος δεν σε φτανουν. σπανια θα αδικηθεις στο τελος αν κανεις τελειους γυρους.

Παράθεση Αρχικά καταχωρημένο από dani14 Εμφάνιση Μηνύματος
    δεν νομιζω γιατι αμα εισαι πραγματικα καλος δεν σε φτανουν. σπανια θα αδικηθεις στο τελος αν κανεις τελειους γυρους.
    και σου έρχεται ένα μπλε καβουκάκι σε κάθε γύρο και σε αποτελειώνει... κάτι τέτοια είναι πραγματικά σπαστικά! μπορεί από πρώτος να βρεθείς τελευταίος άνετα! βέβαια αυτή είναι και η πλάκα!

Moderator Hellraider Avatar
    Ημ. Εγγραφής
    04/11/2008
    Μπλε καβούκι και επιτόπου στην 7η θέση.Και το θέμα είναι ότι σε κάθε παιχνίδι θα υπάρξουν στάνταρ 2 μπλε καβούκια.Για να μην μιλήσω για την τεράστια δύναμη των αντικειμένων για τις μικρές θέσεις γενικά.Ειλικρινά στο Double Dash δεν ήταν τόσο χάλια...

Smile

Παράθεση Αρχικά καταχωρημένο από Hellraider Εμφάνιση Μηνύματος
    Μπλε καβούκι και επιτόπου στην 7η θέση.Και το θέμα είναι ότι σε κάθε παιχνίδι θα υπάρξουν στάνταρ 2 μπλε καβούκια.Για να μην μιλήσω για την τεράστια δύναμη των αντικειμένων για τις μικρές θέσεις γενικά.Ειλικρινά στο Double Dash δεν ήταν τόσο χάλια...

Mario Kart DS>>>>>>>>>>>>>>Double Dash>>>>>Mario Kart Wii
    getor get out.

ninty Lover Pokefan Avatar
    Ημ. Εγγραφής
    02/06/2009
    Παράθεση Αρχικά καταχωρημένο από Hellraider Εμφάνιση Μηνύματος

Aυτό ξαναπες το. Εντάξει μπορεί να θέλουν να κάνουν τα παιχνίδια τους να βασίζοντε στην τύχη , αλλά αυτό παραπάει. Είναι αρκετά σπαστικό να είσαι πρώτος σε όλον τον αγώνα και μετά να σε χτυπάει ένα μπλε καβούκι , καπάκι με κόκκινα. Ελπίζω να διορθωθεί αυτό στν έκδοση του 3ds

3DS Friend Code : 4596-9474-3375 ( Pm αν με κάνετε add )

VIP Member Rush Avatar
    Ημ. Εγγραφής
    23/04/2009
    μάλλον θα είναι το πρώτο μου φορητό mario kart!!

Τώρα, για του ωίί, έπαιζα Online με τυχαία άτομα στο Rainbow Road... Είμαι πρώτος, μου έρχεται κόκκινο, καπάκι περνάει ένας και με χτυπάει σαν Bullet Bill, μου ξανάρχεται κόκκινο και περνά ένας, με τρακέρνει πάλι πριν ξεκινήσω και με πετάει κάτω... Φυσικά, τελευταίος και με διαφορά κατέληξα.. Το τι τερμάτισσα δε θυμάμαι, πάντως στο τέλος από τα items πήρα καλή θέση!

Δικαιώματα Δημοσίευσης

• Δε μπορείτε να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα
  • Δε μπορείτε να δημοσιεύετε απαντήσεις
  • Δε μπορείτε να δημοσιεύσετε επισυναπτόμενα αρχεία
  • Δε μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματά σας
  •  
  • BB code είναι σε λειτουργία
  • Smilies είναι σε λειτουργία
  • [IMG] κώδικας είναι σε λειτουργία
  • [VIDEO] κώδικας είναι σε λειτουργία
  • HTML Κώδικας είναι εκτός λειτουργίας