Σελίδα 52 από 52 ΠρώτοΠρώτο ... 2424849505152
Αποτελέσματα 511 μέχρι 519 από 519
    ninty Fan super mewtwo Avatar
    Ημ. Εγγραφής
    09/03/2010
    Παράθεση Αρχικά καταχωρημένο από RooF Εμφάνιση Μηνύματος
    Εδώ μιλάμε για ρετρό μόνο. Παρολαυτα εγώ βλέπω από το skroutz πολλά καταστήματα να πουλάνε...

Φυσικά όταν αναλάβει η αντιπροσωπία θα γεμίσουν πάλι τα ράφια.
    συγνωμη για το off topic roof ναι τα ειδα στο σκρουτζ αλλα εμπιστευεσε αυτα τα καταστηματα?Εγω προσωπικα δεν τα ξερω και δεν ξερω απο που τα εισαγουν τα μοντελα αυτα ουτε τι εγγυηση δινουν
    3ds friend code 4725-8648-3580

Administrator RooF Avatar
    Ημ. Εγγραφής
    22/12/2008
    Η εγγύηση είναι η ίδια σε όλη την Ευρώπη, τα κατάστημα αυτά έχουν αξιολογήσεις από χρήστες και έχουν φυσική έδρα, δεν καταλαβαίνω γιατί δεν είναι εμπιστοσύνης.

Άλλωστε έχουμε δει και από γνωστές αλυσίδες διαφορά. Είναι να μη σου κάτσει κακός επαγγελματίας.

Στάλθηκε από το Nexus 4 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
    "Μη ρωτάς τι μπορεί να κάνει η Nintendo για σένα, αλλά τι μπορείς να κάνεις εσύ για τη Nintendo"

NFC :
    RooFgr
    3DS FC
    : 1848-1659-1090

ninty Fan super mewtwo Avatar
    Ημ. Εγγραφής
    09/03/2010
    Παράθεση Αρχικά καταχωρημένο από RooF Εμφάνιση Μηνύματος
    Η εγγύηση είναι η ίδια σε όλη την Ευρώπη, τα κατάστημα αυτά έχουν αξιολογήσεις από χρήστες και έχουν φυσική έδρα, δεν καταλαβαίνω γιατί δεν είναι εμπιστοσύνης.

Άλλωστε έχουμε δει και από γνωστές αλυσίδες διαφορά. Είναι να μη σου κάτσει κακός επαγγελματίας.

οντως ειναι και τι θα σου κατσει
    3ds friend code 4725-8648-3580

ninty Noob Gogo Avatar
    Ημ. Εγγραφής
    21/06/2016
    Μιας και έκανα μια μικρή έρευνα, βρίκα μερικά μαγαζιά που δεν είναι στην Ελλάδα, όμως είναι εντός Ευρώπης και ίσως τα μεταφορικά να μην είναι τόσο ακριβά. Τα πρώτο είναι ουσιαστικά μόνο ιστοσελίδα, (http://www.retrogamefreak.com) αλλά οι τύποι που το έχουν είναι στην Ολλανδία. Το δεύτερο νομίζω είναι και κανονικό μαγαζί και βρίσκεται επίσης στην Ολλανδία (http://magixbuttons.com). Το τρίτο είναι στο Ηνωμένο Βασίλειο, (http://www.retrogames.co.uk) γέγονος που σημαίνει περισσότερα μεταφορικά, αλλά από τα λίγα παιχνίδια SNES που είδα τα έχει αρκετά φτηνά. Επίσης, έχουν και ένα πρόγραμμα όπου δίνουν στους τακτικούς πελάτες εκπτώσεις (Μόλις θυμήθηκα ότι το Ηνωμένο Βασίλειο δεν είναι πια στην Ευρωπαϊκή Ένωση, πράγμα που σημαίνει τελωνείο, οπότε δεν είμαι σίγουρος πόσο φθηνά θα είναι τελικά τα παιχνίδια με όλα τα άλλα... Άλλα θα το αφήσω μήπως δει κανένας κάτι ενδιαφέρον).

Μια μικρή διόρθωση... Το Η/Β δεν είναι ακόμα εκτός ΕΕ. Φυσικά είναι θέμα χρόνου να βγει, αλλά ακόμα (για κάποιους μήνες ακόμα) όποιος θέλει προλαβαίνει

ninty Fan bravely Avatar
    Ημ. Εγγραφής
    02/09/2014
    Παράθεση Αρχικά καταχωρημένο από vassilis_pap Εμφάνιση Μηνύματος
    Μια μικρή διόρθωση... Το Η/Β δεν είναι ακόμα εκτός ΕΕ. Φυσικά είναι θέμα χρόνου να βγει, αλλά ακόμα (για κάποιους μήνες ακόμα) όποιος θέλει προλαβαίνει
    Μήνες;;;;
    2 χρόνια θέλουν για να βγουν, και δεν έχουν καν "ενεργοποίησει" το άρθρο 50!
    Τελευταία επεξεργασία από bravely; 25-07-2016 στις 16:48
    3ds friend code : 1736-2505-1122 PM me if you add me

Administrator RooF Avatar
    Ημ. Εγγραφής
    22/12/2008
    Και όταν βγουν θα υπάρχει μια στενή σχέση με την εε.

"Μη ρωτάς τι μπορεί να κάνει η Nintendo για σένα, αλλά τι μπορείς να κάνεις εσύ για τη Nintendo"

NFC :
    RooFgr
    3DS FC
    : 1848-1659-1090

@bravely και εγώ αυτό για τα δυο χρόνια έχω ακούσει για επικρατέστερο σενάριο, αλλά είπα να είμαι μαζεμένος καθότι είναι μια διαδικασία που δεν έχει ξαναγίνει. Άλλωστε και τα δύο χρόνια κάποιοι μήνες είναι (24 μόνο ).

Επίσης σωστό αυτό που λέει ο Βαγγέλης καθότι δεν είναι καθόλου καθαρό τι σχέση θα έχει το Η/Β, με την ΕΕ μετά... Πολύ πιθανό να είναι πάλι αρκετά εύκολη η διακίνηση εμπορευμάτων.

ninty Fan bravely Avatar
    Ημ. Εγγραφής
    02/09/2014
    Παράθεση Αρχικά καταχωρημένο από vassilis_pap Εμφάνιση Μηνύματος
    @bravely και εγώ αυτό για τα δυο χρόνια έχω ακούσει για επικρατέστερο σενάριο, αλλά είπα να είμαι μαζεμένος καθότι είναι μια διαδικασία που δεν έχει ξαναγίνει. Άλλωστε και τα δύο χρόνια κάποιοι μήνες είναι (24 μόνο ).

Επίσης σωστό αυτό που λέει ο Βαγγέλης καθότι δεν είναι καθόλου καθαρό τι σχέση θα έχει το Η/Β, με την ΕΕ μετά... Πολύ πιθανό να είναι πάλι αρκετά εύκολη η διακίνηση εμπορευμάτων.
    Το θεμα δεν είναι πόσο θα κάνουν να βγουν, αλλά ούτε που έχουν κάνει αίτηση για να βγουν.
    Σήμερα διάβαζα ότι από το κομα είπαν ότι μέχρι το 2020 θα ενεργοποιήσουν το άρθρο 50, φέξε μου και γλίστρησε.
    3ds friend code : 1736-2505-1122 PM me if you add me

Δικαιώματα Δημοσίευσης

• Δε μπορείτε να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα
  • Δε μπορείτε να δημοσιεύετε απαντήσεις
  • Δε μπορείτε να δημοσιεύσετε επισυναπτόμενα αρχεία
  • Δε μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματά σας
  •  
  • BB code είναι σε λειτουργία
  • Smilies είναι σε λειτουργία
  • [IMG] κώδικας είναι σε λειτουργία
  • [VIDEO] κώδικας είναι σε λειτουργία
  • HTML Κώδικας είναι εκτός λειτουργίας