Αποτελέσματα 1 μέχρι 5 από 5
    ninty Lover Nikol@r@s Avatar
    Ημ. Εγγραφής
    07/06/2008

ΕΞΑΠΆΤΗΣΗ ΑΠΌ ΜΈΛΟΣ

Λοιπόν λοιπόν

Ο Γνωστός στους περισσότερους Internetakias είχε συμφωνίσει μαζί μου,για να του πουλήσω το Zelda Spirit Tracks.Το παλικάρι όχι μόνο δεν το πήρε από το ΕΛΤΑ,αλλά με δούλευε.Δείτε τι έγινε:

Εξαπάτηση κανονική!Το παλικάρι δεν ήταν καθόλου brave απέναντι μου και φέρθηκε μην πω πως.Αρχικά μου έλεγε ότι δεν θα πάει στο ΕΛΤΑ να παραλάβει το πακέτο(με το Zelda) καθώς είχε προπαραγγείλει το DK(ΤΟ οποίο τελικά δεν το πήρε).Από την στιγμή που κλείσαμε έπρεπε να το παραλάβει.Αν δεν το ήθελε ας μην κλείναμε.

Επίσης μου είπε ψέματα ότι το παρέλαβε από ΕΛΤΑ(Πιθανότα για να θολώσει τα νερά) με αποτέλεσμα να μου έρθει σήμερα πίσω το πακέτο και να χάσω 5 ευρώ μεταφορικά.******* όσο δεν πάει.

Ο Λόγος δεν είναι τα 5-10-15 ευρώ που έχασα αλλά τα ψέματα και η μηδενική αξιοπρέπεια του συγκεκριμένου χρήστη.ΠΡΟΣΟΧΉ ΚΑΙ ΜΗΝ ΤΟΝ ΕΜΠΙΣΤΕΎΕΣΤΕ.
    Τελευταία επεξεργασία από Braveheart1980; 08-12-2010 στις 11:37 Αιτιολογία: Offensive language

Administrator RooF Avatar
    Ημ. Εγγραφής
    22/12/2008
    Λίγο σεμνά με τους χαρακτηρισμούς παρακαλώ, δεν θα το κάνουμε λαϊκό δικαστήριο.

Ας απαντήσει και το άλλο μέλος για να ακούσουμε κ την άλλη άποψη.
    "Μη ρωτάς τι μπορεί να κάνει η Nintendo για σένα, αλλά τι μπορείς να κάνεις εσύ για τη Nintendo"

NFC :
    RooFgr
    3DS FC
    : 1848-1659-1090

ninty Regular yrig Avatar
    Ημ. Εγγραφής
    06/02/2010
    Eίχα συναλλαγεί κι εγώ στο παρελθόν με το εν λόγω άτομο και αποδείχθηκε εξαιρετικά αναξιόπιστος. πούλαγε έναν τίτλο και μετά από μία εβδομάδα επικοινωνίας "κατάφερε" να τον στείλει μέσω ελτα. τελικά παρέλαβα κανονικά το πακέτο αλλά ήμουν στο "περίμενε" μέχρι να το αποφασίσει.μακρυα!!!

Super Moderator Braveheart1980 Avatar
    Ημ. Εγγραφής
    01/04/2007
    Σταλθηκε αμεσα PM στα εμπλεκόμενα μέλη.

Το παρον thread ΠΡΟΣΩΡΙΝΑ κλειδώνεται (μην καταντήσει flame) και θα ξανα-ανοίξει με τη δημοσιοποίηση των αποτελεσμάτων μέσω PM.

Administrator RooF Avatar
    Ημ. Εγγραφής
    22/12/2008
    "Μη ρωτάς τι μπορεί να κάνει η Nintendo για σένα, αλλά τι μπορείς να κάνεις εσύ για τη Nintendo"

NFC :
    RooFgr
    3DS FC
    : 1848-1659-1090

Δικαιώματα Δημοσίευσης

• Δε μπορείτε να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα
  • Δε μπορείτε να δημοσιεύετε απαντήσεις
  • Δε μπορείτε να δημοσιεύσετε επισυναπτόμενα αρχεία
  • Δε μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματά σας
  •  
  • BB code είναι σε λειτουργία
  • Smilies είναι σε λειτουργία