Σελίδα 1 από 21 1234511 ... ΤελευταίοΤελευταίο
Αποτελέσματα 1 μέχρι 10 από 206
    VIP Member Tzini9 Avatar
    Ημ. Εγγραφής
    14/05/2009

|=*Behind The Username*=| (Φωτογραφίες μελών)

Όπως σε κάθε φόρουμ υπάρχει και το αντίστοιχο thread, ήρθε και η σειρά μας να αναδειχτούμε, να ψωνιστούμε, να σχολιάσουμε (πάντα φιλικά) ο ένας τον άλλο και φυσικά να αποκαλυφθεί ποιος κρύβεται πραγματικά πίσω από το username.

PS1.Δε θέλω ντροπές.

PS2.Καλό είναι να αποφεύγονται σχόλια που μπορεί να δημιουργήσουν παρεξηγήσεις ή να θίξουν κάποιο μέλος.

PS3. Παρακαλώ μη το παρακάνετε με fake/troll φωτογραφίες που περιέχουν οπίσθια (που δε σας ανήκουν,τα δικά σας επιτρέπονται) και άλλα τέτοια ''ωραία''.Μια το πολύ ο καθένας :001_tongue:

PS4. Κάνω την αρχή () σε μία από τις σπάνιες εμφανίσεις μου σε κάμερα μιας και τη τελευταία φορά που βγήκα φωτογραφία, είχαμε ακόμη δραχμές.

=0_0=
    Without love, without anger, without sorrow, breath is just a clock, ticking...

Here's mine
    Επισυναπτόμενες Εικόνες Επισυναπτόμενες Εικόνες
    [SIGPIC][/SIGPIC]
    3DS FC: 4210-3979-3835
    Nintendo Network ID: internetakias

ninty Fan Link - The hero of time Avatar
    Ημ. Εγγραφής
    31/12/2008
    Ωραια τοτε ολοι ας αφησουν τους εγωισμους και ας ξεκινησουμε.. εγω αυριο θα ανεβασω για να προετοιμαστω ψυχολογικα..:biggrin:

"Copa copana summer ninty meeting 2"
    Έρχεται τον Ιούλιο..

VIP Member Dani14 Avatar
    Ημ. Εγγραφής
    24/09/2009
    Λίγο χαζόφατσα αλλά είναι πριν 2-3 χρόνια. Τώρα ωρίμασα:001_tt2: Δεν είμαι πολύ της φωτογραφίας όποτε άμα βγει πιο πρόσφατη θα ποστάρω.

Επισύναψη 3291

Ωραίο θέμα σκέφτηκες βραδιάτικα Tzini!

Πάρτε κι εμένα να με έχετε... Είναι πρόσφατη, από τη δουλειά...

148137_1623785509308_1076588599_31711153_7409371_n.jpg

ninty Maniac geo2004z Avatar
    Ημ. Εγγραφής
    07/10/2008
    Χμμμ..... πολύ όμορφο θέμα. Όμως, ορισμένες φορές, ίσως τι περισσότερες, ο καθένας μας φαντάζεται πως θα είναι κάποιο μέλος πίσω από το προφίλ του και οι πραγματικές εικόνες δείχνουν κάτι τελείως διαφορετικό. Εννοείται πως θα αναρτήσω φωτογραφία μόνον αν βεβαιωθώ ότι το στο συγκεκριμένο θέμα έχουν πρόσβαση τα μέλη του φόρουμ και όχι οι επισκέπτες. Αν και θα προτιμούσα να γίνει λίγο πιο ειδικό ακόμη, να έχουν πρόσβαση μόνον τα μέλη που έχουν από 50 μηνύματα και πάνω στο φόρουμ.

VIP Member Tzini9 Avatar
    Ημ. Εγγραφής
    14/05/2009
    Παράθεση Αρχικά καταχωρημένο από geo2004z Εμφάνιση Μηνύματος
    Χμμμ..... πολύ όμορφο θέμα. Όμως, ορισμένες φορές, ίσως τι περισσότερες, ο καθένας μας φαντάζεται πως θα είναι κάποιο μέλος πίσω από το προφίλ του και οι πραγματικές εικόνες δείχνουν κάτι τελείως διαφορετικό.
    Αυτός είναι και ο σκοπός του θέματος...

Παράθεση Αρχικά καταχωρημένο από geo2004z Εμφάνιση Μηνύματος
    Εννοείται πως θα αναρτήσω φωτογραφία μόνον αν βεβαιωθώ ότι το στο συγκεκριμένο θέμα έχουν πρόσβαση τα μέλη του φόρουμ και όχι οι επισκέπτες. Αν και θα προτιμούσα να γίνει λίγο πιο ειδικό ακόμη, να έχουν πρόσβαση μόνον τα μέλη που έχουν από 50 μηνύματα και πάνω στο φόρουμ.
    Το σκέφτηκα κι εγώ αυτό, είναι απαραίτητο να γίνει για την ακρίβεια. Λογικά θα μπορεί να το κάνει ο admin.

Πολύ ωραίες φωτό παιδιά... συνεχίστε!
    Without love, without anger, without sorrow, breath is just a clock, ticking...

ninty Regular teopless Avatar
    Ημ. Εγγραφής
    25/07/2009
    Ίσως ανεβάσω όταν εξασφαλιστεί η ασφάλεια αυτού του topic από τα αδιάκριτα μάτια του κάθε επισκέπτη.Επίσης,προτείνω να μεταβληθεί λιγάκι ο τίτλος του θέματος,καθώς με την πρώτη ματιά παραπέμπει ολίγον τι σε Facebook.Τέλος,μήπως θα έπρεπε να εφαρμοστεί ένα ελάχιστο ηλικιακό όριο;Περίπου 11-12 έτη προτείνω εγώ.
    Κατά τα άλλα,πολύ ωραίες φωτογραφίες!!!Συνεχίστε!!!

ninty Fan Link - The hero of time Avatar
    Ημ. Εγγραφής
    31/12/2008
    Θα συμφωνησω για την privet-οποιηση του θεματος..

"Copa copana summer ninty meeting 2"
    Έρχεται τον Ιούλιο..

Administrator RooF Avatar
    Ημ. Εγγραφής
    22/12/2008
    Δεν μπορει να γινει κατι τετοιο για ενα μονο θεμα νομιζω, θα το δει ο Andys παντως. Σε καθε περιπτωση κανενας δεν μπορει να εγγυηθει ουτε καν στο ελαχιστο για την ασφαλεια των φωτογραφιων για αυτο σε καθε περιπτωση ανεβαζετε με δικη σας ευθυνη.

ΥΓ. Ντανι ποιος απο τους δυο εισαι? Στα δεξια η στα αριστερα? XD

ΥΓ 2. Τζινι ποσο χρονων ειπαμε εισαι?
    Τελευταία επεξεργασία από RooF; 06-01-2011 στις 14:33
    "Μη ρωτάς τι μπορεί να κάνει η Nintendo για σένα, αλλά τι μπορείς να κάνεις εσύ για τη Nintendo"

NFC :
    RooFgr
    3DS FC
    : 1848-1659-1090

Ετικέτες γι' αυτό το Θέμα

Δικαιώματα Δημοσίευσης

• Δε μπορείτε να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα
  • Δε μπορείτε να δημοσιεύετε απαντήσεις
  • Δε μπορείτε να δημοσιεύσετε επισυναπτόμενα αρχεία
  • Δε μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματά σας
  •  
  • BB code είναι σε λειτουργία