Σελίδα 2 από 10 ΠρώτοΠρώτο 123456 ... ΤελευταίοΤελευταίο
Αποτελέσματα 11 μέχρι 20 από 91
    ninty Follower elessar86 Avatar
    Ημ. Εγγραφής
    06/07/2007
    Εχω 12Mbs. Μου έχει τυχεί και εμένα αυτο που λές rebellion kai είναι πολύ σπάσιμο, αλλα απο τα τόσα match που έχω παίξει μόνο 3 φορες μου έχει γίνει και
    μάλον είχε πρόβλημα η σύνδεση του άλλου.Τα περισόρερα lag που μου γίνονται
    ίσα που τα καταλαβένω

first post updated.elessar ετσι εξηγειται εχεις 12mb!καλο αυτο γιατι και μενα αναβαθμιζετε η συνδεση σε λιγες μερες στα 12!Dimos σε κανω add!

pedia molis graftika sto forum. ime ego ke ala 2 pedia apo to forum tou nintendo.gr pou exoume to pro ke psaxnoume ke alous gia na kanonisoume kana tournoua. ama imaste oloi mesa mporoume afou imaste 8 na kanonisoume knock out agones meta apo mia ipotipodi klirosi, na peksoume as poume stis 3 nikes me afton pou tha klirothoume ke na sinexisi etsi to pragma. episis protino na alaksoume ke msn gia mporoume na sinenooumaste me afton pou tha peksoume opiadipote stigmi oste na kanonizoume ores klp. ama thelete tha kano ego ton "kopo" na mazevo ta apotelesmata ke na ta anakinono meso aftou tou thematos....ti lete?

Παράθεση Αρχικά καταχωρημένο από billybatigol Εμφάνιση Μηνύματος
    pedia molis graftika sto forum. ime ego ke ala 2 pedia apo to forum tou nintendo.gr pou exoume to pro ke psaxnoume ke alous gia na kanonisoume kana tournoua. ama imaste oloi mesa mporoume afou imaste 8 na kanonisoume knock out agones meta apo mia ipotipodi klirosi, na peksoume as poume stis 3 nikes me afton pou tha klirothoume ke na sinexisi etsi to pragma. episis protino na alaksoume ke msn gia mporoume na sinenooumaste me afton pou tha peksoume opiadipote stigmi oste na kanonizoume ores klp. ama thelete tha kano ego ton "kopo" na mazevo ta apotelesmata ke na ta anakinono meso aftou tou thematos....ti lete?
    Ωραιος φιλε.Σκεφτομουν και γω για ενα νοκ αουτ τουρνουα με 8 παιχτες αλλα δεν ειχαμε μεχρι στιγμης πολλα friend codes για να προχωρησουμε.Βασικα αυτο το Τοπικ ειναι για ανταλλαγη friend codes και να κανονιζουμε φιλικα ματς.Υπαρχει αλλο χωρος στο forum ειδικα για τουρνουα οποτε θα ανοιξουμε νεο τοπικ εκει http://www.ninty.gr/forum/forumdisplay.php?f=30 .Γραψε προς το παρων εδω το friedn code σου pew και στους αλλου δυο να κανουν το ιδιο και θα κανω εγω ενα νεο τοπικ σχετικα με το τουρνουα(συζητηση κανονες κλπ)Στο μελλον αν ειμαστε 16 και πανω ατομα θα κανουμε και ενα πρωταθλημα(οχι νοκ αουτ κανονικο πρωταθλημα)

to diko mou FC sto pro ine: 2578-3073-3358

ipa ke sta ala 2 pedia na mpoun edo ke na dosoun ta FC...

opote siga siga ksekinise neo topic

φανταζομαι εχεις ιδιο nickname και στο pes.

Δηλωσεις συμμετοχης γιο το Knock Out τουρνουα εδω http://www.ninty.gr/forum/showthread.php?t=649

ninty Noob
    Ημ. Εγγραφής
    24/03/2007
    2277 6693 3305

first post updated
    παιδια να γραφετε και το nickaname που εχετε στο pes.οταν δεν το γραφετε ενοειται οτι εχετε το ιδιο.

4081 5594 5740 (Marios V.)

Παράθεση Αρχικά καταχωρημένο από billybatigol Εμφάνιση Μηνύματος
    to diko mou FC sto pro ine: 2578-3073-3358

ipa ke sta ala 2 pedia na mpoun edo ke na dosoun ta FC...

opote siga siga ksekinise neo topic
    για το billybatigol pes2008 fc 4682 8496 2881

Δικαιώματα Δημοσίευσης

• Δε μπορείτε να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα
  • Δε μπορείτε να δημοσιεύετε απαντήσεις
  • Δε μπορείτε να δημοσιεύσετε επισυναπτόμενα αρχεία
  • Δε μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματά σας
  •  
  • BB code είναι σε λειτουργία
  • Smilies είναι σε λειτουργία
  • [IMG] κώδικας είναι σε λειτουργία
  • [VIDEO] κώδικας είναι σε λειτουργία