Σελίδα 5 από 5 ΠρώτοΠρώτο 12345
Αποτελέσματα 41 μέχρι 45 από 45
    Παράθεση Αρχικά καταχωρημένο από Scof Εμφάνιση Μηνύματος
    Ρε παιδιά, επίσης, συγκρίνεται το να έχεις μία οθόνη ΌΛΗ δικιά σου ή μία χωρισμένη μέχρι και 4 κομμάτια; Πέρα του ότι ο άλλος βλέπεις ακριβώς που είσαι, ειδικά στο Wii έχει πολύ aliasing και framerate drop. .
    συγκρίνετε να είσαι με την παρέα η να είσαι μονος σου ?

Άλλοι στρατηγική είναι όταν παίζεις και βλέπεις που είναι ο άλλος και άλλοι όταν δεν βλέπεις. Πάντως το μυαλό πρέπει να δουλεύει πιο γρήγορα όταν ξέρεις πως η φίλοι σου σε βλέπουνε.

για το COD δεν ξέρω αλλα το Halo τετραπλό = 4*Win

Παράθεση Αρχικά καταχωρημένο από Scof Εμφάνιση Μηνύματος
    Πέρα απο αυτά, πες μου. Θα κάτσεις να παίξεις τίτλο όπως το CoD splitscreen? Γιατί να το κάνεις αυτό, όταν έχεις ένα mode, με unlocks, διαφορετικούς παίκτες κάθε φορά, και στην ουσία ο κάθε αγώνας είναι διαφορετικός;
    έχει modes που κάνω unlock καινούριο φίλο που θα κάτσει διπλα μου να παίξουμε split screen ?

Online Multiplayer είναι Win, όμως είναι απρόσωπο και ψυχρό, έρχεσαι ,φεύγεις οποτε γουστάρεις και κανεις ότι γουστάρεις.
    Τελευταία επεξεργασία από cowboy; 07-02-2011 στις 17:42
    getor get out.

νομιζω οτι οσοι ειμαστε 23+ συμφωνουμε για την αξια του local multiplayer γιατι μας εχει χαρισει πολλες στιγμες χαβαλε!!ομως ρε συ geo δεν καταλαβαινω για ποιο λογο να μη θεωρουμε απολυτως ευπροσδεκτη την υπαρξη κ online multiplayer διπλα στο δεδομενο local multiplayer??η εποχη το απαιτει κ το διευκολυνει τεχνολογικα!ειναι σα να λεμε να καταργηθει το facebook!αλλοι το επιλεγουν αλλοι οχι.σεβαστο ομως ας υπαρχει ως επιλογη! ας εχουμε τις επιλογες και ο καθενας ας επιλεγει οτι θελει.που το κακο?ισα ισα το κακο ειναι να βαζει ΜΟΝΟ online η ΜΟΝΟ local multiplayer σε ενα παιχνιδι.σου στερει τη δυνατοτητα επιλογης.

Γιαυτο αν δεν τα λεμε εμεις για το ανεπαρκες online στις nintendo κονσολες η ninty δεν θα το βελτιωσει ποτε!
    3DS Friend Code : 0344 - 9306 - 5838

rebellion, δεν αμφιβάλλω. και εγώ διασκεδάζω όταν παίζω splitscreen με φίλους, αλλά κακά τα πράγματα αυτό είναι μόνο για χαβαλέ. Ένας που θέλει να ασχοληθεί σοβαρά με το παιχνίδι, θα ξεκινήσει multiplayer. Μη σκέφτεστε μόνο το Kart, σκεφτείτε και άλλα παιχνίδι που θέλουν μεγαλύτερη στρατηγική απο ένα kart racing

Η πύλη του Gaming.

Also check out: www.hatorikitchen.com & loopmedia.gr

Administrator RooF Avatar
    Ημ. Εγγραφής
    22/12/2008
    Γενικα δεν καταλαβαινω για πιο λογο να μην εχει καλο online η κονσολα, ας το φτιαξουν ετσι ωστε να προσφερει αυτο που πρεπει και μετα ας αφησουν στον κοσμο να διαλεξει αν θα κανει χρηση του η οχι.

Εγω δεν ασχολουμαι για πολυ καιρο με το online διαφορων τιτλων. Λαμπρη εξαιρεση το Mario Kart και πρεπει να ειμαι απο τους λιγους που ακομα αγοραζουν FPS για το single player αλλα ποτε δε θα με ακουσεις να πω "γιατι το CoD εχει online, προτιμω το CoOp του".

Ας το εχει για να κανουν χρηση αυτοι που θελουν!
    "Μη ρωτάς τι μπορεί να κάνει η Nintendo για σένα, αλλά τι μπορείς να κάνεις εσύ για τη Nintendo"

NFC :
    RooFgr
    3DS FC
    : 1848-1659-1090

Ετσι ακριβως.
    Προϊόντα επικάλυψης και πλαγιοκάλυψης
    http://theoprofil.com
    [SIGPIC][/SIGPIC]
    https://www.youtube.com/watch?v=6Vt3YbuVy6c

Δικαιώματα Δημοσίευσης

• Δε μπορείτε να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα
  • Δε μπορείτε να δημοσιεύετε απαντήσεις