Εμφάνιση Αποτελεσμάτων Δημοσκόπησης: Ποιά έκδοση θα προτιμήσετε;

Ψηφοφόροι
46. Δε μπορείτε να ψηφίσετε σε αυτή τη δημοσκόπηση
  • Pokémon Black Version

28 60.87%
  • Pokémon White Version

18 39.13%
Σελίδα 13 από 16 ΠρώτοΠρώτο ... 3910111213141516 ΤελευταίοΤελευταίο
Αποτελέσματα 121 μέχρι 130 από 158
    ninty Lover Ash_Pokemaster Avatar
    Ημ. Εγγραφής
    23/06/2008
    Παράθεση Αρχικά καταχωρημένο από Vetus Εμφάνιση Μηνύματος
    Απίστευτο remix του main theme! Ελπίζω να γίνει παράδοση.
    Ας μεταφέρουμε πάντως την συζήτηση εδώ, μιας και υπάρχει εξειδηκευμένο topic. :001_tongue:

ninty Maniac paixtis Avatar
    Ημ. Εγγραφής
    28/05/2008
    Παράθεση Αρχικά καταχωρημένο από Vetus Εμφάνιση Μηνύματος
    Kι εκεί που χαιρόμουν ότι δεν θα ξαναέβλεπα τα παλιά Pokemon για χιλιοστή φορά τσουπ! Εμφανίζονται στο Route 18 για να τα πιάσεις για άλλη μια φορά. F********************CK! Υπάρχει περίπτωση να τα ξαναπετύχω σε άλλες περιοχές; Αν ναι, σε ποιές;
    Τώρα το κατάλαβες ότι θα έχει τέτοια pokemon??Εγώ το ήξερα απ'την αρχή όταν την έπαιξα.Δεν γίνεται 20 χρόνια να διαγραφούν έτσι.Έχει σε όλους τους καινούριους διαδρόμους τέτοια pokemon δηλαδή αφού τερματίσεις το game και μετά θα τα βρεις.Εννοείται μπορείς να πάρεις και με ανταλλαγές όλα τα παλιά από τις προηγούμενες εκδόσεις.Πάλι καλά που δεν γέμισαν και τον υπόλοιπο κόσμο άπαξ και τερματίσεις το παιχνίδι να λες!
    Nintendo I.D.: paixtis
    3ds friend code: 2664-2347-7128

ninty Regular manos7777 Avatar
    Ημ. Εγγραφής
    05/01/2010
    Παράθεση Αρχικά καταχωρημένο από paixtis Εμφάνιση Μηνύματος
    Τώρα το κατάλαβες ότι θα έχει τέτοια pokemon??Εγώ το ήξερα απ'την αρχή όταν την έπαιξα.Δεν γίνεται 20 χρόνια να διαγραφούν έτσι.Έχει σε όλους τους καινούριους διαδρόμους τέτοια pokemon δηλαδή αφού τερματίσεις το game και μετά θα τα βρεις.Εννοείται μπορείς να πάρεις και με ανταλλαγές όλα τα παλιά από τις προηγούμενες εκδόσεις.Πάλι καλά που δεν γέμισαν και τον υπόλοιπο κόσμο άπαξ και τερματίσεις το παιχνίδι να λες!
    οντως.....:001_unsure: συνφωνω....:biggrin:.....
    P.K.M.N

ninty Lover Vetus Avatar
    Ημ. Εγγραφής
    25/10/2008
    Παράθεση Αρχικά καταχωρημένο από paixtis Εμφάνιση Μηνύματος
    Τώρα το κατάλαβες ότι θα έχει τέτοια pokemon??
    Well excuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuse meeeeeeeeeeeeee princess! Δεν είχα διαβάσει πληροφορίες στο internet για το αν θα τα πιάνεις τα παλία Pokemon και στην 5η γενία (για το γεγονός ότι μπορείς να μεταφέρεις από τις παλιές κασέτες χαίρω πολύ, από την 2η γενιά γίνεται αυτό) ούτε έλεγε πουθενά το παιχνίδι στην αρχή ότι θα πιάνεις και παλιά Pokemon στο Isshu region. Aντιθέτως, άφηνε υπονοούμενα ότι παλιά Pokemon βρίσκεις κυρίως σε άλλα regions (όπως το Johto) πράγμα τ' οποίο γίνεται και στο anime (εξ' ού κι η έκπληξη αρκετού κόσμου όταν έβλεπαν τον Pikachu που θεωρείται σπάνιο στο Isshu region). Eννοείται ότι δεν γίνεται να τα ξεγράψεις έτσι τα παλιά Pokemon αλλά δεν έχει νόημα να βάζεις παλιά Pokemon για να πιάνεις από την στιγμή που δεν τα 'χουν όλα (αυτό δα έλειπε) και θα πρέπει ούτως ιάλλως να παίξεις και τις παλιές κασέτες για τα πιάσεις όλα ή έστω αυτά που σε ενδιαφέρουν για τις μάχες με άλλα άτομα. Άποψή μου, τουλάχιστον.

ninty Lover Pokefan Avatar
    Ημ. Εγγραφής
    02/06/2009
    Παιδιά , το παιχνίδι απλά τα σπάει , από πολλές πλευρές . Επίσης θεωρώ ότι δεν είναι τόσο εύκολο όσο τα προηγούμενα , ειδικά οι μάχες με τους Gym Leaders . Έχω ήδη 5 εμβλήματα και πάω για το επόμενο !

3DS Friend Code : 4596-9474-3375 ( Pm αν με κάνετε add )

ninty Fan super mewtwo Avatar
    Ημ. Εγγραφής
    09/03/2010
    ειναι το πιο δυσκολο game που εχω συναντησει οι νεες ποκεμον τοσο δυσκολες που μου την βιδωνουν
    3ds friend code 4725-8648-3580

Ημ. Εγγραφής
    02/06/2009
    Παράθεση Αρχικά καταχωρημένο από super mewtwo Εμφάνιση Μηνύματος
    ειναι το πιο δυσκολο game που εχω συναντησει οι νεες ποκεμον τοσο δυσκολες που μου την βιδωνουν
    Μπα , εμένα αντίθετα μου αρέσουν πιο πολύ έτσι ... Τους δίνουν κάτι από την παλιά τους αίγλη με τον αυξημένο δείκτη δυσκολίας που έχουν !

ninty Regular manos7777 Avatar
    Ημ. Εγγραφής
    05/01/2010
    Παράθεση Αρχικά καταχωρημένο από Pokefan Εμφάνιση Μηνύματος
    Μπα , εμένα αντίθετα μου αρέσουν πιο πολύ έτσι ... Τους δίνουν κάτι από την παλιά τους αίγλη με τον αυξημένο δείκτη δυσκολίας που έχουν !
    Ναι!!!Εχουν ενα "αυξημενο δεικτη δυσκολιας" και αυτο ειναι που τις κανουν τελειεςςςςς!!!!:w00t:
    P.K.M.N

ninty Regular YaTa Avatar
    Ημ. Εγγραφής
    19/07/2009
    Πανεύκολες είναι, μην ακούω τώρα τέτοια. Μόνο μετά το League γίνεται μια απότομη μετάβαση και βλέπεις κάτι περίεργα levels.

Ημ. Εγγραφής
    02/06/2009
    Ρε παιδιά , πότε πιάνω το πρώτο μου θρυλικό ? Έχω ήδη 5 εμβλήματα και τίποτα ...

Δικαιώματα Δημοσίευσης

• Δε μπορείτε να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα
  • Δε μπορείτε να δημοσιεύετε απαντήσεις
  • Δε μπορείτε να δημοσιεύσετε επισυναπτόμενα αρχεία
  • Δε μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματά σας
  •  
  • BB code είναι σε λειτουργία
  • Smilies είναι σε λειτουργία
  • [IMG] κώδικας είναι σε λειτουργία
  • [VIDEO] κώδικας είναι σε λειτουργία
  • HTML Κώδικας είναι εκτός λειτουργίας