Σελίδα 510 από 512 ΠρώτοΠρώτο ... 10410460500506507508509510511512 ΤελευταίοΤελευταίο
Αποτελέσματα 5,091 μέχρι 5,100 από 5119
    ninty Maniac blackmore Avatar
    Ημ. Εγγραφής
    07/10/2007
    Τέλος τα Nintendo 3DS eShop και Wii U eShop σε 42 χώρες
    https://www.enternity.gr/Article/Gam...ς/59451.html

Η κλασική, αγαπημένη μας Nintendo......
    Όσο και να μου άλλαξε το switch την εικόνα που έβλεπα την εταιρεία, η είδηση με επανέφερε στην πραγματικότητα.
    Αν τα επόμενα χρόνια δεν αλλάξει το eshop της Nintendo, δηλαδή να είναι το ίδιο με όλες της κονσόλες όπως σε PlayStation/ Xbox, τότε PlayStation forever και ας έρθει το κάθε fan boy να μου πει για την Nintendo.

Σε λίγο καιρό, το ps vita θα έχει ακόμα online multiplayer, και τα Wii U / 3ds θα έχουν ...... να μην πω.
    Τελευταία επεξεργασία από blackmore; 29-04-2020 στις 17:38

ninty Maniac paixtis Avatar
    Ημ. Εγγραφής
    28/05/2008
    Καλά η Nintendo... Συνέχεια τα ίδια..
    Nintendo I.D.: paixtis
    3ds friend code: 2664-2347-7128

Ημ. Εγγραφής
    07/10/2007
    Παράθεση Αρχικά καταχωρημένο από paixtis Εμφάνιση Μηνύματος
    Καλά η Nintendo... Συνέχεια τα ίδια..
    Δεν γίνεται να μπορείς ακόμα και σήμερα να αγοράζεις ή και για κατέβασμα τα αγορασμένα παιχνίδια για το PlayStation minis, που κυκλοφόρησε και για μερικούς μήνες μιας και ήταν μεγάλη αποτυχία, και η Nintendo να κλείνει τα eshop για wii / dsi / Wii U / 3ds. Μου αρέσει που κάποιοι λένε μετά για την Sony, για την Nintendo όμως τα καταπίνουμε.

ninty Lover Nikol@r@s Avatar
    Ημ. Εγγραφής
    07/06/2008
    Προσωπικά για αυτόν τον λόγο δεν αγοράζω ποτέ digital games,γιατί αργά ή γρήγορα θα γίνει ότι έγραψε ο blackmore πιο πάνω!Το Wii U ήταν η εξαίρεση καθώς είχα πάρει τα dlc του Kart 8,Zelda Botw,Smash Bros,+ του Pikmin 3(Που ήταν δώρακι από κάποιο μέλος εδώ,δεν θυμάμαι ποίος μου το είχε δώσει).Αν ξανά πάρω Switch δύσκολα θα αγοράσω κάτι,ειδικά αν δεν αλλάξει η κατάσταση :/
    Gotta Catch'em all!Finnally I did it

https://www.youtube.com/watch?v=6_VqBQRMg2k

Ημ. Εγγραφής
    07/10/2007
    Παράθεση Αρχικά καταχωρημένο από Nikol@r@s Εμφάνιση Μηνύματος
    Προσωπικά για αυτόν τον λόγο δεν αγοράζω ποτέ digital games,γιατί αργά ή γρήγορα θα γίνει ότι έγραψε ο blackmore πιο πάνω!Το Wii U ήταν η εξαίρεση καθώς είχα πάρει τα dlc του Kart 8,Zelda Botw,Smash Bros,+ του Pikmin 3(Που ήταν δώρακι από κάποιο μέλος εδώ,δεν θυμάμαι ποίος μου το είχε δώσει).Αν ξανά πάρω Switch δύσκολα θα αγοράσω κάτι,ειδικά αν δεν αλλάξει η κατάσταση :/
    Το θέμα φίλε Νίκο, είναι πως πλέον από το 3ds/wii u και μετά, τα update είναι σημαντικά, γιατί υπάρχουν παιχνίδια που είχαν πρόβλημα (θυμάμαι ένα Pokémon που είχε ένα θέμα, και χανόταν το save), όποτε διορθώθηκαν με τα update, και στο switch πολλά παιχνίδια και σε φυσική μορφή να τα έχεις, έχουν απαραίτητο download για να παίξουν.
    Και το ακόμα κορυφαίο είναι, πως οι κονσόλες Nintendo με τα λιγοστά GB που έχουν, δεν μπορείς να τα έχεις όλα κατεβασμένα.

- - - Updated - - -

Α, προς το παρόν δεν είναι για εμάς, αλλά όλα δείχνουν πως στα επόμενα 1-2 άντε 4 χρόνια, θα πάρει η μπάλα και εμάς, γιατί η Nintendo το έχει ξανά κάνει.

Ετικέτες γι' αυτό το Θέμα

Δικαιώματα Δημοσίευσης

• Δε μπορείτε να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα
  • Δε μπορείτε να δημοσιεύετε απαντήσεις
  • Δε μπορείτε να δημοσιεύσετε επισυναπτόμενα αρχεία
  • Δε μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματά σας
  •  
  • BB code είναι σε λειτουργία
  • Smilies είναι σε λειτουργία
  • [IMG] κώδικας είναι σε λειτουργία
  • [VIDEO] κώδικας είναι σε λειτουργία
  • HTML Κώδικας είναι εκτός λειτουργίας