Σελίδα 1 από 2 12 ΤελευταίοΤελευταίο
Αποτελέσματα 1 μέχρι 10 από 12

Θέμα: Groups Deletion?

ninty Regular teopless Avatar
    Ημ. Εγγραφής
    25/07/2009

Groups Deletion?

Πραγματικά, ποιος χρησιμοποιεί τα Social Groups; Χώρο στο server πιάνουν, χαλάνε και bandwidth όταν γίνεται view στο προφίλ κάποιου χρήστη, οπότε γιατί να μη φύγουν; Απελευθερώνεται και χώρος για ένα ακόμα κουμπί στη navigation bar.

Με δεδομένο ότι δεν είμαστε και καμιά κοινοτητάρα με 500 ενεργά μέλη, πιστεύω κι εγώ πως δεν είναι τόσο χρήσιμα. Αλλά αυτό είναι θέμα των admins.

Trainer since 1999.

ninty Fan jimkakajim88 Avatar
    Ημ. Εγγραφής
    13/08/2009
    Θα φαμε κραξιμο παιδιααα!!!! P

Οταν ηταν κλειστα ολοι παραπονιομασταν να ανοιξουν,και μετα το update που εγινε στο site και ανοιξαν θελετε να κλεισουν...?
    Εγω πιστευω πως εχουν δημιουργιθει αρκετα...και ακομα δημιουργουντε...και μερικα ειναι και ''ενεργα''...εχουν μεσα μερικες συζητησεις... δεν νομιζω πως ειναι αναγκη να κλεισουν...ετσι και αλλιος το site δεν ειναι και 5,6 χρονων....τωρα μπενουμε ή μολις μπηκαμε στον 3ο αν δεν κανο λαθος...αν περασουν αλλα τοσα και μπουνε νεα μελη και γεμισει πιο πολυ,αλλα δεν υπαρχουν τα Groups μπορει να τα ζητανε παλυ οι πιο νεοι...αρα παλυ θα εχουμε διαδικασιες και update...
    εγω -1 στην ιδεα διαγραφης παντως...
    3DS FC: 3625 - 9844 - 2392

Δεν υπάρχει ενδεχόμενο διαγραφής των groups.

Παράθεση Αρχικά καταχωρημένο από jimkakajim88 Εμφάνιση Μηνύματος
    Θα φαμε κραξιμο παιδιααα!!!! P

Οταν ηταν κλειστα ολοι παραπονιομασταν να ανοιξουν,και μετα το update που εγινε στο site και ανοιξαν θελετε να κλεισουν...?
    Εγω πιστευω πως εχουν δημιουργιθει αρκετα...και ακομα δημιουργουντε...και μερικα ειναι και ''ενεργα''...εχουν μεσα μερικες συζητησεις... δεν νομιζω πως ειναι αναγκη να κλεισουν...ετσι και αλλιος το site δεν ειναι και 5,6 χρονων....τωρα μπενουμε ή μολις μπηκαμε στον 3ο αν δεν κανο λαθος...αν περασουν αλλα τοσα και μπουνε νεα μελη και γεμισει πιο πολυ,αλλα δεν υπαρχουν τα Groups μπορει να τα ζητανε παλυ οι πιο νεοι...αρα παλυ θα εχουμε διαδικασιες και update...
    εγω -1 στην ιδεα διαγραφης παντως...
    Ένα από ζητούμενα σας για το μεγάλο update που έγινε ήταν η επαναφορά των groups και τώρα δεν τα θέλετε;Τότε γιατί να γίνει το μικρό update που σχεδιάζουμε αυτές τις μέρες;Καλύτερα να μην γίνει.
    Το ninty υπαρχει εδώ και 3 χρόνια.Υπήρχε όμως πιο πριν από το 2006 ως nparadise με τα όσα προβλήματα είχε.
    Nintendo Network ID (Wii U): andys12
    3DS Friend Code
    :
    andys12 : 4682-8443-3122
    Απαγορεύεται η χρήση των greeklish!

Administrator RooF Avatar
    Ημ. Εγγραφής
    22/12/2008
    Ισως μπορουν να γινουν βελτιωσεις παντως. Υπαρχει καμια προταση απο τα παιδια που κανουν εστω και λιγη χρηση αυτων;
    "Μη ρωτάς τι μπορεί να κάνει η Nintendo για σένα, αλλά τι μπορείς να κάνεις εσύ για τη Nintendo"

NFC :
    RooFgr
    3DS FC
    : 1848-1659-1090

ninty Regular teopless Avatar
    Ημ. Εγγραφής
    25/07/2009
    Εγώ πάντως είμαι έξω, ποτέ δε ζήτησα groups!

Θα μπορούσατε να προσθέσετε categories στα groups (Wii, General, 3DS, DS κλπ.). Έχω βαρεθεί να βλέπω τα πάντα Uncategorized. Δεν μπορώ να σκεφτώ κάτι άλλο αυτή τη στιγμή.

Ημ. Εγγραφής
    22/12/2008
    Παράθεση Αρχικά καταχωρημένο από teopless Εμφάνιση Μηνύματος
    Εγώ πάντως είμαι έξω, ποτέ δε ζήτησα groups!

Θα μπορούσατε να προσθέσετε categories στα groups (Wii, General, 3DS, DS κλπ.). Έχω βαρεθεί να βλέπω τα πάντα Uncategorized. Δεν μπορώ να σκεφτώ κάτι άλλο αυτή τη στιγμή.
    Αυτο έχει να κάνει με τα άτομα που φτιάχνουν τα group. Αν εκείνοι δε βάζουν κατηγορίες τότε δεν θα εχουν κατηγορίες. Θα δούμε μήπως υπάρχει κάποιο plugin που να τα κάνει πιο χρήσιμα.

Οπως και να έχει σε όποιον δεν αρέσουν μπορει εύκολα να μην κάνει χρήση τους, το bandwith μας είναι υπεραρκετο και δεν είναι κάτι που πρέπει να απασχολεί τα μέλη, το φροντίζει ο admin.
    "Μη ρωτάς τι μπορεί να κάνει η Nintendo για σένα, αλλά τι μπορείς να κάνεις εσύ για τη Nintendo"

NFC :
    RooFgr
    3DS FC

Παράθεση Αρχικά καταχωρημένο από RooF Εμφάνιση Μηνύματος
    Αυτο έχει να κάνει με τα άτομα που φτιάχνουν τα group. Αν εκείνοι δε βάζουν κατηγορίες τότε δεν θα εχουν κατηγορίες. Θα δούμε μήπως υπάρχει κάποιο plugin που να τα κάνει πιο χρήσιμα.

Οπως και να έχει σε όποιον δεν αρέσουν μπορει εύκολα να μην κάνει χρήση τους, το bandwith μας είναι υπεραρκετο και δεν είναι κάτι που πρέπει να απασχολεί τα μέλη, το φροντίζει ο admin.
    Πως βάζουμε κατηγορίες;
    [SIGPIC][/SIGPIC]
    3DS FC: 4210-3979-3835
    Nintendo Network ID: internetakias

Ημ. Εγγραφής
    22/12/2008
    θα το κοιτάξω και θα σου πω.

NFC :
    RooFgr
    3DS FC

Παράθεση Αρχικά καταχωρημένο από Internetakias Εμφάνιση Μηνύματος
    Πως βάζουμε κατηγορίες;
    Κατηγορίες έφτιαξα εγώ μερικές.Μπορείτε να βάλετε κατηγορία όταν θα δημιουργήσετε το group
    Nintendo Network ID (Wii U): andys12
    3DS Friend Code
    :
    andys12 : 4682-8443-3122
    Απαγορεύεται η χρήση των greeklish!

Δικαιώματα Δημοσίευσης

• Δε μπορείτε να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα
  • Δε μπορείτε να δημοσιεύετε απαντήσεις
  • Δε μπορείτε να δημοσιεύσετε επισυναπτόμενα αρχεία
  • Δε μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματά σας
  •  
  • BB code είναι σε λειτουργία