Σελίδα 31 από 31 ΠρώτοΠρώτο ... 212728293031
Αποτελέσματα 301 μέχρι 304 από 304
    ninty Lover funkykong84 Avatar
    Ημ. Εγγραφής
    29/09/2010
    Στον 3ο κόσμο λες για την πίστα με το ρολόι ε; Ε αν δεν έχει και λίγο frustration δεν έχουν γλύκα αυτά τα παιχνίδια, καλύτερα έτσι παρά να είναι περίπατος ;)

ninty Lover Altair Avatar
    Ημ. Εγγραφής
    08/11/2008
    Πόνεσε το χέρι μου στην τελευταία μάχη του Paranormal Chaos.Εντάξει πραγματικά εκνευριστικό παιχνίδι.Είπαμε challenging αλλά κάντο σωστά,όχι πετώντας μου enemy waves συνεχώς.Θα το ξαναπροσπαθήσω το πρωί με καθαρό μυαλό και χέρι που δεν πονάει,δεν αντέχω να το ξαναπαίξω τρίτη φορά από την αρχή,έλεος.Τι ηλίθια ιδέα να μην έχει checkpoints.Χαζοπαίχνιδο,δεν είσαι Dark Souls,και αφού δεν το έχεις με τις μάχες δώσε challenge με γρίφους όχι με βλακείες.Στα διάλα,έλεγα θα το τελειώσω σήμερα.
    Carpe Diem
    Sic Parvis Magna
    Νothing is true.Everything is permitted.

PSN ID/NNID:NoobShyBot
    XBL GAMERTAG:N00B SHY BOT
    NSW FC: Alucard 8100-8552-3731

ninty Lover Altair Avatar
    Ημ. Εγγραφής
    08/11/2008
    Έφτασα στην τελευταία timed battle με full health και κόκκαλο,κι έχασα για ένα φαντασματάκι με 2 ζωή.
    Το ξαναδοκίμασα κάμποσες φορές και ζορίζομαι στην πρώτη μάχη,ναι ακόμα πονάει το χέρι μου.Δοκίμασα να παίξω ξαπλωμένος στο κρεβάτι,πάντα πάταγα καταλάθος το power κι έμπαινε σε sleep mode.Ok,μου ήρθε να το σπάσω εκείνη την ώρα και να το αρχίσω στις μπουνιές αλλά ευτυχώς κρατήθηκα.
    Έβγαλα το cartridge και απλά συνεχίζω με άλλη εκκρεμότητα,θα τα πω στο σχετικό θέμα.
    Όσο γι'αυτό;Θα το δοκιμάζω 3 φορές τη μέρα μέχρι να το βγάλω,αλλά ως εκεί,ούτε θα κάτσω να σκάσω,ούτε και θα το παρατήσω τόσο κοντά πριν το τέλος.
    Carpe Diem
    Sic Parvis Magna
    Νothing is true.Everything is permitted.

PSN ID/NNID:NoobShyBot
    XBL GAMERTAG:N00B SHY BOT
    NSW FC: Alucard 8100-8552-3731

ninty Lover funkykong84 Avatar
    Ημ. Εγγραφής
    29/09/2010
    Το τερμάτισα χτες (παρότι το έχω εδώ και τρία χρόνια και το έπαιζα περιστασιακά ) και μου άρεσε πολύ. Μερικές φορές κουράζει γιατί μερικές πίστες θέλουν καμιά ώρα, αλλά ήταν αρκετά ενδιαφέρον και ο τελικός ωραίος, αν και τον έβγαλα με τη δεύτερη γιατί σου δίνει συνέχεια καρδιές.

Το online το δοκίμασα πρώτη φορά και με εντυπωσίασε. Αφενός υπάρχει ακόμα κόσμος που το παίζει, αφετέρου είναι πολύ ενδιαφέρον γιατί είναι συνεργατικό αντί για ανταγωνιστικό.

Δικαιώματα Δημοσίευσης

• Δε μπορείτε να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα
  • Δε μπορείτε να δημοσιεύετε απαντήσεις
  • Δε μπορείτε να δημοσιεύσετε επισυναπτόμενα αρχεία
  • Δε μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματά σας
  •  
  • BB code είναι σε λειτουργία
  • Smilies είναι σε λειτουργία
  • [IMG] κώδικας είναι σε λειτουργία
  • [VIDEO] κώδικας είναι σε λειτουργία
  • HTML Κώδικας είναι εκτός λειτουργίας