Σελίδα 1 από 22 1234511 ... ΤελευταίοΤελευταίο
Αποτελέσματα 1 μέχρι 10 από 212

Θέμα: Super Mario Galaxy

Super Mario Galaxy

Το απόλυτο must have game για wii?Για πολλους ναι!Το video είναι απλά εντυπωσιακό!

http://www.youtube.com/watch?v=z7WS1uvPd28

Το περιμένω με ανυπομονησία αλλά έχοντας και κάποιους ενδοιασμούς κυρίως γιατί δε ξέρουμε πολλά ακόμα γι αυτό τον τίτλο αλλά και γιατί δείχνει πολύ διαφορετικός απ τα συνηθισμένα!

Προσωπικά φοβάμαι λίγο το gameplay και κυρίως την κάμερα. Ή θα είναι λίγο προβληματικό η θα έχει τον καλύτερο χειρισμό που έχουμε δει μέχρι στιγμής στο Wii

ninty Follower Yodas Avatar
    Ημ. Εγγραφής
    23/03/2007
    Ότι καλύτερο έχω δει μέχρι στιγμής στο Super Mario Galaxy. Πολύ καλύτερο από ότι φενότανε στην αρχή.

Επισεις είναι πάρα πολύ δύσκολο ή η ιδέα μου είναι :S?

There is only one RETURN ok? And it aint of the king it's of the JEDI

ninty Regular
    Ημ. Εγγραφής
    01/04/2007
    Ελπίζω να είναι τόσο τεράστιο όσο δείχνει... ο χειρισμός δείχνει ολίγον τι παλούκι αλλα θα συνηθίζεται (λογικά)...κατα τ'άλλα δεν θα μου κάνει εντύπωση αν χαρακτηριστεί ως το καλύτερο Μάριο μέχρι τώρα...

The courage beyond compare, the bravery beyond description, I praise this great hero, the superior fiend... me.

ninty Noob
    Ημ. Εγγραφής
    26/03/2007
    Για εμενα το Super Mario Galaxy φαινεται να ειναι η απολυτη εμπειρια 360 μοιρων!

Φοβερο gameplay και απο οτι εχω διαβασει και ακουσει ο χειρισμος του ειναι πολυ φυσικος με το wiimote και το nunchuck και η καμερα δε εμποδιζει την δραση, αντιθετα την διευκολυνει...

Προσωπικα το αναμενω με αγωνια και οπως καθε καθαροαιμο Mario game θα θεσει πολυ ψηλα τον πηχη

Ε3 2007 Super Mario Galaxy

Όπως ανακοίνωσε η Nintendo το παιχνίδι θα κυκλοφορήσει 12 Νοεμβρίου στην Αμερική
    και τέταρτο τρίμηνο του 2007 στην Ευρώπη.
    Δύο νέα trailers του παιχνιδιού που παρουσιάστηκαν στην Ε3:

[video width=425 height=335:f2691af638]http://www.youtube.com/v/9b9kkTdmVFU[/video:f2691af638]

[flash width=428 height=282:f2691af638]http://www.jeux-france.com/flash/flvplayer.swf?videoid=8043[/flash:f2691af638]
    Nintendo Network ID (Wii U): andys12
    3DS Friend Code
    :
    andys12 : 4682-8443-3122
    Απαγορεύεται η χρήση των greeklish!

....teleio....

Akoma deixnei poly diaforetiko! to thema einai an tha mporw na to paixw h tha xanomai sto diastima xaxaxa!
    Apla tromero deixnei.

Παράθεση Αρχικά καταχωρημένο από Lensman
    Προσωπικά φοβάμαι λίγο το gameplay και κυρίως την κάμερα. Ή θα είναι λίγο προβληματικό η θα έχει τον καλύτερο χειρισμό που έχουμε δει μέχρι στιγμής στο Wii
    Ακριβώς τα ίδια, φοβάμαι κι εγώ! Έχω κάποιους ενδοιασμούς, σίγουρα. Γενικά πάντως, η όλη ιδέα με το διάστημα, από την αρχή δεν με ενθουσίασε. Πιστεύω ότι θα νιώθω, πως δεν παίζω ένα Mario τίτλο...
    Ζήσε απλά, έτσι ώστε κάποιοι άλλοι, να μπορούν απλά να ζήσουν.

Ετικέτες γι' αυτό το Θέμα

Δικαιώματα Δημοσίευσης

• Δε μπορείτε να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα
  • Δε μπορείτε να δημοσιεύετε απαντήσεις
  • Δε μπορείτε να δημοσιεύσετε επισυναπτόμενα αρχεία
  • Δε μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματά σας
  •  
  • BB code είναι σε λειτουργία
  • Smilies είναι σε λειτουργία
  • [IMG] κώδικας είναι σε λειτουργία
  • [VIDEO] κώδικας είναι σε λειτουργία
  • HTML Κώδικας είναι εκτός λειτουργίας