Εμφάνιση Αποτελεσμάτων Δημοσκόπησης: Αγαπημενη Game Boy κονσολα

Ψηφοφόροι
61. Δε μπορείτε να ψηφίσετε σε αυτή τη δημοσκόπηση
  • Game Boy

26 42.62%
  • Game Boy Pocket

2 3.28%
  • Game Boy Light

2 3.28%
  • Game Boy Color

19 31.15%
  • Game Boy Advance

13 21.31%
  • Game Boy Advance SP

28 45.90%
  • Game Boy Micro

4 6.56%
Δημοσκόπηση πολλαπλών επιλογών
Σελίδα 1 από 4 1234 ΤελευταίοΤελευταίο
Αποτελέσματα 1 μέχρι 10 από 40
    ninty Gamer Spyke88 Avatar
    Ημ. Εγγραφής
    05/02/2011

Αγαπημενη Game Boy series κονσολα

Ποια ειναι η αγαπημενη σας φορητη κονσολα απο την σειρα Game Boy?
    Μοχλος συμφωνα με την μηχανικη ειναι το ακαμπτο σωμα το οποιο περιστρεφομενο γυρω απο εναν αξονα ασκει κινητηρια δυναμη πανω σε μια ανθισταμενη υλη: στην μηχανικη του συμπαντος, η ανθισταμενη υλη ειναι ο κοσμος. Ενω η κινητηρια δυναμη ειμαστε εμεις

ninty Fan SHot-OS Avatar
    Ημ. Εγγραφής
    01/06/2011
    Όσα gameboy και να βγήκαν το πρώτο για μένα ήταν το καλύτερο! Τα περισσότερα παιχνίδια εκεί τα είχα! Αλλά πάλι στο advance ήταν τα 2 metroid μου... Ακόμα και έτσι όμως το πρώτο είναι το καλύτερο...
    Row row fight the power! \m/

ninty Regular Lynx Avatar
    Ημ. Εγγραφής
    08/07/2011
    Η πρώτη φορητή κονσόλα που ήθελα να πάρω στη ζωή μου ήταν το Game Boy ή το Pocket - ανάλογα ποιο θα έβρισκα. Καθώς όμως η μοίρα μου τα έφερε αλλιώς και κατέληξα με το Atari Lynx, το πρώτο μου Game Boy έγινε τελικά το Color κυρίως για τα παιχνίδια Pokemon και ως συνοδευτικό για το Nintendo 64 - της πρώτης και πιο αγαπημένης μου επιτραπέζιας κονσόλας.

Μερικές φορές ακόμα αναλογίζομαι πως θα είχε αλλάξει η ζωή μου αν είχα βρει τελικά το αυθεντικό Game Boy που αρχικά έψαχνα... Αλλά μάλλον δεν θα μάθω ποτέ.

Moderator GLAROS Avatar
    Ημ. Εγγραφής
    29/04/2011
    Game Boy (σκέτο) το καλύτερο όλον τον εποχών και ας είχε πολλαπλά μειονεκτήματα,είναι αυτό που λέμε,μένει στην συνείδηση και την καρδια.
    Το SP συγκέντρωνε όλα τα καλά που θα έπρεπε να είχαμε πολύ πριν εμφανιστεί.Καθυστέρησε αλλα...έτσι είναι το καταραμένο σύστημα.
    Play it Loud

ninty Gamer Spyke88 Avatar
    Ημ. Εγγραφής
    05/02/2011
    Εγω παλι παντα ηθελα το Game Boy. Αλλα τελικα κατεληξα να παρω πρωτα το Color. Αν και εχω παρει απο τοτε και το Advance και το SP ακομα και DS ποτε δεν απεκτησα Game Boy. Αλλα και το GBA μαρεσε παρα πολυ κυριως για το Wario Land 4
    Τελευταία επεξεργασία από Spyke88; 11-05-2012 στις 05:59
    Μοχλος συμφωνα με την μηχανικη ειναι το ακαμπτο σωμα το οποιο περιστρεφομενο γυρω απο εναν αξονα ασκει κινητηρια δυναμη πανω σε μια ανθισταμενη υλη: στην μηχανικη του συμπαντος, η ανθισταμενη υλη ειναι ο κοσμος. Ενω η κινητηρια δυναμη ειμαστε εμεις

ninty Regular billbig Avatar
    Ημ. Εγγραφής
    31/03/2009
    Advance SP. Παιζει τα παντα, παντου και για παντα. (τςς εκανε και ριμα...)

Ιδανικο θα ηταν το απλο advance αν ειχε φωτισμο στην οθονη του, και λογο design, και λογο μεγεθους. Το SP ειναι καπως στριμοκωλο για τα χερια μου.

ninty Regular Lynx Avatar
    Ημ. Εγγραφής
    08/07/2011
    Παράθεση Αρχικά καταχωρημένο από billbig Εμφάνιση Μηνύματος
    Advance SP. Παιζει τα παντα, παντου και για παντα. (τςς εκανε και ριμα...)

Ιδανικο θα ηταν το απλο advance αν ειχε φωτισμο στην οθονη του, και λογο design, και λογο μεγεθους. Το SP ειναι καπως στριμοκωλο για τα χερια μου.
    Χεχε εγώ ευτυχώς έχω ελαφρώς μικρότερα χέρια από τον μέσο... άρρενα, οπότε όλα τα πικρόχολα σχόλια για τα μικρά και στριμωγμένα χειριστήρια της Nintendo δεν με αγγίζουν!

ninty Lover Ash_Pokemaster Avatar
    Ημ. Εγγραφής
    23/06/2008
    GBA SP master race!
    Το DS lite της προηγούμενης γενιάς.

ninty Regular vampce Avatar
    Ημ. Εγγραφής
    13/02/2011
    To πρώτο Game Boy δεν συγκρίνεται με κανένα. Είναι classic κ οι περισσότεροι το είχαμε λιώσει όταν πρωτοβγήκε. Οπότε φυσικά και είναι το νο1 αγαπημένο μου handheld. Την 2η θέση παίρνει το GBA SP. Κ αυτό γτ ήταν το αμέσως επόμενο handheld που έλιωσα στο παιχνίδι, κ το προτιμώ από το απλό GBA. Αυτός ο φωτισμός του τα σπάει

ninty Regular fox Avatar
    Ημ. Εγγραφής
    20/07/2010
    Το προτο εμενα ποτε δεν μου αρεσε ,ενω το Color ειναι το αγαπημενο μου,γιατη επαιζε και τα παιχνιδακια του προτο,και τα πολλα χρωματα που βγηκε η κοσνολα

Δικαιώματα Δημοσίευσης

• Δε μπορείτε να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα
  • Δε μπορείτε να δημοσιεύετε απαντήσεις
  • Δε μπορείτε να δημοσιεύσετε επισυναπτόμενα αρχεία
  • Δε μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματά σας
  •  
  • BB code είναι σε λειτουργία
  • Smilies είναι σε λειτουργία
  • [IMG] κώδικας είναι σε λειτουργία
  • [VIDEO] κώδικας είναι σε λειτουργία
  • HTML Κώδικας είναι εκτός λειτουργίας