Σελίδα 20 από 20 ΠρώτοΠρώτο ... 101617181920
Αποτελέσματα 191 μέχρι 199 από 199
    VIP Member Dani14 Avatar
    Ημ. Εγγραφής
    24/09/2009
    Απίστευτο... Συνέχισε και την ιστορία από κει και έπειτα, είπε ότι μπορούσε ακόμα να κάνει και save :blink:

ninty Noob
    Ημ. Εγγραφής
    02/03/2014
    Μηπως ειμαι ο μονος που εχει 700 ωρες στο TP? Ειμαι 19 και απο 13 αρχισα να πεζω TP και κολουσα σε πολλα σειμεια και το σειμειο που κολησα τρελα και εκοβα ατελειωτες βολτες ηταν εκει που επρεπε να βρει η ιλια την μνημη της και γενικα ολο το quest για το κανονι που σε στελνει στον ουρανο... μετα επεξα και τα OOT MM και το ποιο προσφατο SS στο οποιο το ολοκληρωσα με 90 ωρες παιχνιδιου. Παντως στο TP το ολοκληρωσα 100% με ολες της καρδιες και την χρυση στολη.

ninty Lover Nikol@r@s Avatar
    Ημ. Εγγραφής
    07/06/2008
    Αρχηγός εγώ στο TP έχω κάνει 4 Playthrough,δύο στο Game Cube και δύο στο Wii!!!Είχα βρει όλα τα έντομα, και είχα πάρει όλες τις καρδιές όμως ποτέ δεν πήρα την χρυσή στολή(Πάνε και χρόνια από τότε που το έπαιξα τελευταία φορά οπότε δεν θυμάμαι,μπορεί να την είχα πάρει κιόλας)!!Τρομερό παιχνίδι κι αυτό και το SS, το OOT το έχω αφήσει στο Water Temple!!!!
    Gotta Catch'em all!Finnally I did it

https://www.youtube.com/watch?v=6_VqBQRMg2k

ninty Maniac paixtis Avatar
    Ημ. Εγγραφής
    28/05/2008
    Ένα γεμάτο playthrough με όλες τις καρδιές,στολές κτλ.Το μόνο που μου έλειπε ήταν 2 poes που δεν μπορούσα να τα βρω πουθενά.Όταν το έπαιζα το ευχαριστιόμουν αλλά μετά συνειδητοποίησα ότι δεν άξιζε και πολλά γι'αυτό και δεν αφιέρωσα άλλο χρόνο.Σε σχέση με το αγαπημένο μου majora's mask είναι αιώνες πίσω και το παιχνίδι γενικά είναι από τα χειρότερα zelda ever που έχω παίξει..Να σημειώσω ότι έχω τελειώσει τα άπαντα από zelda.
    Nintendo I.D.: paixtis
    3ds friend code: 2664-2347-7128

ninty Gamer CHARIZARD92 Avatar
    Ημ. Εγγραφής
    12/05/2010
    Κοιτουσα σμρ στη νορτεκ
    Και το ειχε δυο φορες
    Το ενα εγραφε Nintendo selects
    Ποια η διαφορα?
    Ειναι τπτ επετειακο?
    ID: Se7en92
    3ds friend code: 4828-7360-6546 [SIGPIC][/SIGPIC]

ninty Maniac blackmore Avatar
    Ημ. Εγγραφής
    07/10/2007
    Παράθεση Αρχικά καταχωρημένο από CHARIZARD92 Εμφάνιση Μηνύματος
    Κοιτουσα σμρ στη νορτεκ
    Και το ειχε δυο φορες
    Το ενα εγραφε Nintendo selects
    Ποια η διαφορα?
    Ειναι τπτ επετειακο?
    Το ίδιο είναι, αλλά το select είναι η έκδοση που δίνουν το παιχνίδι πιο φθηνά, η διαφορά είναι μονο στο εξώφυλλο, που γράφει select.

Νομίζω ότι το select είναι και νεότερη έκδοση, έχουν διορθώσει κάποια bugs.
    I used to be furious! Outraged! Sick with anger! Then I took an arrow in the knee.

Moderator GLAROS Avatar
    Ημ. Εγγραφής
    29/04/2011
    Είναι επιβεβαιωμένο αυτό με το "βελτιωμένο"/"αλλαγμένο" game (εκτός απο τον χειρισμό...Pikmin) στα Select/Player's Choice ?
    Play it Loud

Παράθεση Αρχικά καταχωρημένο από GLAROS Εμφάνιση Μηνύματος
    Είναι επιβεβαιωμένο αυτό με το "βελτιωμένο"/"αλλαγμένο" game (εκτός απο τον χειρισμό...Pikmin) στα Select/Player's Choice ?
    Ίσως να ισχύει μόνο για την αμερικάνικη έκδοση αλλά δε μπορώ να βρω αυτή την πληροφορία πουθενά. Το αρχικό είχε 2 bugs που μπορεί να σε ανάγκαζαν να ξαναρχίσεις απ' την αρχή, αν έσωζες σε λάθος σημείο. Στο selects έχουν διορθωθεί.
    I used to be furious! Outraged! Sick with anger! Then I took an arrow in the knee.

Ετικέτες γι' αυτό το Θέμα

Δικαιώματα Δημοσίευσης

• Δε μπορείτε να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα
  • Δε μπορείτε να δημοσιεύετε απαντήσεις
  • Δε μπορείτε να δημοσιεύσετε επισυναπτόμενα αρχεία
  • Δε μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματά σας
  •  
  • BB code είναι σε λειτουργία
  • Smilies είναι σε λειτουργία
  • [IMG] κώδικας είναι σε λειτουργία
  • [VIDEO] κώδικας είναι σε λειτουργία
  • HTML Κώδικας είναι εκτός λειτουργίας