Σελίδα 1 από 20 1234511 ... ΤελευταίοΤελευταίο
Αποτελέσματα 1 μέχρι 10 από 199
    ninty Gamer
    Ημ. Εγγραφής
    04/06/2008

The Legend of Zelda: Twilight Princess

Το official topic του παιχνιδιού.

Μετά απο 6 μήνες ξαναέπιασα σήμερα το Zelda και έβγαλα City in the sky.
    Απο περιέργεια τι playtime γράφει το τελευταίο σας save?

ninty Maniac paixtis Avatar
    Ημ. Εγγραφής
    28/05/2008
    120 wres emena.Ta exw ola ektos apo tria ghost.Exw na to paiksw polu kairo pantws.
    Nintendo I.D.: paixtis
    3ds friend code: 2664-2347-7128

ninty Maniac blackmore Avatar
    Ημ. Εγγραφής
    07/10/2007
    ego ekana format to wii k prepi na to ksana pekso (tote den ixa sd karta) kseneroma alla den pirazi etsi k alios thelo na to ksana pekso - perimeno na paro nea tv na to apolafso.

ninty Maniac cloud Avatar
    Ημ. Εγγραφής
    03/05/2008
    77:06
    Από τα βασικά, έχω κάνει και βρει τα πάντα!!

Δεν έχω όμως ασχοληθεί ιδιαίτερα με το ψάρεμα, και το παιχνιδάκι με την μπίλια...

Και το έχω τερματίσει, άλλες 4 φορές.

VIP Member willow Avatar
    Ημ. Εγγραφής
    24/03/2007
    ΄νταξει ρε παιδια,απολαυστικοτατο το παιχνιδακι,αλλα 120 κ 77 ωρες?!?δν νομιζετε οτι παρασπαταλησατε ωρες μαζι του?!?
    http://zoottle.com - The Social WiFi Hotspot

ninty Maniac cloud Avatar
    Ημ. Εγγραφής
    03/05/2008
    Παράθεση Αρχικά καταχωρημένο από willow Εμφάνιση Μηνύματος
    ΄νταξει ρε παιδια,απολαυστικοτατο το παιχνιδακι,αλλα 120 κ 77 ωρες?!?δν νομιζετε οτι παρασπαταλησατε ωρες μαζι του?!?
    Εξαρτάτε!
    Αν το μόνο που σε νοιάζει είναι να φτάσεις στο τέλος (Και με walkthrough..), ναι...
    Αν θες να το "λιώσεις" (Και χωρίς walkthrough!), και να περιπλανηθείς λίγο χωρίς κάποιο ιδιαίτερο σκοπό, δεν θα το έλεγα!!:wink:

ninty Maniac blackmore Avatar
    Ημ. Εγγραφής
    07/10/2007

Talking

Παράθεση Αρχικά καταχωρημένο από cloud Εμφάνιση Μηνύματος
    Εξαρτάτε!
    Αν το μόνο που σε νοιάζει είναι να φτάσεις στο τέλος (Και με walkthrough..), ναι...
    Αν θες να το "λιώσεις" (Και χωρίς walkthrough!), και να περιπλανηθείς λίγο χωρίς κάποιο ιδιαίτερο σκοπό, δεν θα το έλεγα!!:wink:
    se katalaveno file mou
    sto ocarina of time den thimame poses ores epeksa (kata poli pantos tis 120 ores) alla poles fores empena k ekana 1-2 ore voltes kathe toso giriza pantou ixa vri pola mistika, alla den vrika oles tis araxnes exo akoma na mazepso poles + k oti to termatisa 7 fores kai tora thelo na to ksana pekso
    sto master.
    zelda ine afto poli kapsimo

ninty Gamer Ntei Avatar
    Ημ. Εγγραφής
    12/04/2008
    Εγώ έχω γύρο στις 48 αλλά σίγουρα θα είχα περίπου 70 αν έβαζα save κάθε φορά που έπαιζα και δεν έκανα τίποτα καινούριο.

ninty Gamer MITS05 Avatar
    Ημ. Εγγραφής
    04/04/2008
    γύρωστις 70 ώρες.δεν βρήκα τα πάντα αλλά το απόλαυσα έψαξα αρκετά και πιστεύω κάληψα το 85-90%.κάποια μεγάλη μέρα θα το ξαναπιάσω και θα χτυπήσω 101%:wink:
    ID WII U: MITS05
    3DS CODE: 4081-5617-8603

ninty Maniac paixtis Avatar
    Ημ. Εγγραφής
    28/05/2008
    Δηλαδή όταν δεν έκανες κάτι καινούριο δεν έσωζες.Εγώ το έκανα μερικές φορές αυτό αλλά συνήθως τα έκανα παράλληλα.Δηλαδή και έπαιρνα πράματα και περιπλανιώμουν στο κόσμο της hyrule.Σίγουρα τέτοια παιχνίδια(action adventure) θέλει να τα απολαμβάνεις όσο περισσότερο μπορείς και όχι απλώς να κάνεις rush στο game θαρείς και πρόκειται για κάποιο ανούσιο fps.

Επίσης πρόσφατα τερμάτισα το metroid prime 3 που σαφέστατα δεν έχει την έκταση ενός zelda αλλά ανήκει και αυτό στην κατηγορία των action adventure πολύ περισσότερο από αυτή τωn fps.Μου πήρε γύρω στις 30 ώρες με το 95% των αντικειμένων και σχεδόν όλα τα scans.Έχω ακούσει άλλους να το βγάζουν 100% σε 18 ώρες.Αλλά αυτοί σίγουρα δεν το απολαύσαν όπως εγώ.Στο μεγαλύτερο διάστημα προφανώς και κάνανε rush θαρείς και πρόκειται κάποιο κλασσικό fps games.Εγώ κοιτούσα σπιθαμή προς σπιθαμή από κάθε σημείο που περνούσα και σκάναρα σχεδόν τα πάντα(ακόμη και τα αχρείαστα).

Παλαιότερα επί εποχής nintendo 64 το dk64 το είχα βγάλει 101%(τα πάντα στο παιχνίδι) και το χρονόμετροι έδειχνε 200 ώρες.Το καταευχαριστήθηκα.
    Nintendo I.D.: paixtis
    3ds friend code: 2664-2347-7128

Ετικέτες γι' αυτό το Θέμα

Δικαιώματα Δημοσίευσης

• Δε μπορείτε να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα
  • Δε μπορείτε να δημοσιεύετε απαντήσεις
  • Δε μπορείτε να δημοσιεύσετε επισυναπτόμενα αρχεία
  • Δε μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματά σας
  •  
  • BB code είναι σε λειτουργία
  • Smilies είναι σε λειτουργία
  • [IMG] κώδικας είναι σε λειτουργία