Σελίδα 9 από 9 ΠρώτοΠρώτο ... 56789
Αποτελέσματα 81 μέχρι 87 από 87
    Σε τι το έπαιζες πρόσφατα; N64; Γιατί δεν το συνεχίζεις εκεί;

Το Master Quest είναι μια εκδοχή που έχει διαφορετικά dungeons (στο εσωτερικό)*. Τα περισσότερα είναι πιο δύσκολα. Σου συστήνω να το τελειώσεις κι αυτό, μια που το έχεις!

* Πιο συγκεκριμένα, η γεωμετρία τους είναι ίδια αλλά το τι υπάρχει σε κάθε δωμάτιο, πώς προχωράς κλπ συχνά δεν έχει καμία σχέση.
    I used to be furious! Outraged! Sick with anger! Then I took an arrow in the knee.

ninty Maniac geo2004z Avatar
    Ημ. Εγγραφής
    07/10/2008
    Παράθεση Αρχικά καταχωρημένο από Nikol@r@s Εμφάνιση Μηνύματος
    Οπότε λέω να κάνω έναν ακόμη τερματισμό!

Υ.Γ:Το Master Quest που έχει ως επιλογή στο αρχικό menu τι είναι?
    Υ.Γ2:Η Έκδοση στο Game Cube βελτιώνει τα γραφικά του παιχνιδιού σε σχέση με το Ν64?Γιατί παρατηρώ ότι η θολούρα είναι ελάχιστη
    Το Master Quest είναι το ίδιο παιγνίδι εκτός από τα dungeons που έχουν αλλάξει αρκετά. Με είχε εκνευρίσει αρκετά θυμάμαι στα πρώτα dungeons που ο Link δεν έχει κατάλληλο εξοπλισμό, είχα σκοτωθεί πολλές φορές στο deku tree. Αν σου αρέσουν οι προκλήσεις ρίξτο μια ματιά για την εμπειρία.

Για τα γραφικά, εμένα μου φαίνονταν ακριβώς τα ίδια σαν του Ν64. Υποτίθεται ότι έχουν βελτιωθεί στο gamecube αλλά προσωπικά δεν είδα καμμία διαφορά.
    Switch Friend Code: SW-5634-9436-9108

ninty Maniac blackmore Avatar
    Ημ. Εγγραφής
    07/10/2007
    Αγόρασα το majoras mask 3d, έπαιξα λίγο και είδα πως έκαναν αρκετές αλλαγές, με το σημαντικότερο πως save μπορείς να κάνεις από την αρχή, γιατί στο n64 έπρεπε να γυρίσεις το χρόνο πίσω στην αρχή, και κάποια στιγμή στο παιχνίδι σου έδινε σημεία για save, αν θυμάμαι καλά.
    Οπότε πιστεύω πως το παιχνίδι δεν είναι τόσο πονοκέφαλος, όσο το αρχικό, και όσοι δεν το έπαιξαν αξίζει πραγματικά, είναι μοναδικό Zelda.

ninty Gamer fanny Avatar
    Ημ. Εγγραφής
    04/01/2009
    Και εγώ το έχω... Η γνώμη μου είναι πως δεν πρέπει να είναι το πρώτο παιχνίδι Zelda που θα παίξει κάποιος... Πρέπει να έχεις λίγη πείρα σε αυτού του είδους τα games για να βγάλεις άκρη.

ninty Maniac blackmore Avatar
    Ημ. Εγγραφής
    07/10/2007
    Παράθεση Αρχικά καταχωρημένο από fanny Εμφάνιση Μηνύματος
    Και εγώ το έχω... Η γνώμη μου είναι πως δεν πρέπει να είναι το πρώτο παιχνίδι Zelda που θα παίξει κάποιος... Πρέπει να έχεις λίγη πείρα σε αυτού του είδους τα games για να βγάλεις άκρη.
    Εμένα ηταν το δεύτερο Zelda που έπαιξα, όταν πρώτο κυκλοφόρησε, μετά το Ocarina of Time, και να πω την αλήθεια δεν δυσκολεύτηκα περισσότερο από το Ocarina για να το τερματίσω, λίγο με της μάσκες χρειάζεται περισσότερη αναζήτηση.
    Για τα σημερινά δεδομένα, πιστεύω πως είναι αρκετά δύσκολο, άλλα είναι ένα Zelda που πρέπει να παιχτεί, γιατί είναι φοβερό, και μοναδικό Zelda.

Μήπως έχεις τον οδηγό στρατηγικής που είχε στο περιοδικό Games?
    Τελευταία επεξεργασία από blackmore; 10-03-2018 στις 01:18

ninty Gamer fanny Avatar
    Ημ. Εγγραφής
    04/01/2009
    Δεν ξέρω, εξακολουθεί να με δυσκολεύει, στο 3ds τουλάχιστον...
    Όχι,αλλά νομίζω ότι κυκλοφορεί στο ιντερνετ...

Αυτό που μετάφρασε τους Bombers ως "βομβιστικά"; Το θυμάμαι…
    I used to be furious! Outraged! Sick with anger! Then I took an arrow in the knee.

Δικαιώματα Δημοσίευσης

• Δε μπορείτε να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα
  • Δε μπορείτε να δημοσιεύετε απαντήσεις
  • Δε μπορείτε να δημοσιεύσετε επισυναπτόμενα αρχεία
  • Δε μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματά σας
  •  
  • BB code είναι σε λειτουργία
  • Smilies είναι σε λειτουργία
  • [IMG] κώδικας είναι σε λειτουργία
  • [VIDEO] κώδικας είναι σε λειτουργία
  • HTML Κώδικας είναι εκτός λειτουργίας