Σελίδα 3 από 3 ΠρώτοΠρώτο 123
Αποτελέσματα 21 μέχρι 30 από 30
    Έχω δοκιμάσει SNES σε 37άρα οθόνη, με το RCA καλώδιο, και το ίδιο παιχνίδι σε Wii με component. Το Wii τα δείχνει πολύ καλύτερα.

ninty Noob
    Ημ. Εγγραφής
    15/11/2016
    Καλησπέρα στο φόρουμ. θα ρωτήσω εδώ δεν ανοίγω άλλο θέμα.

Θέλω να κάνω προετοιμασία για το νέο breath of the wild και να παιξω/τερματίσω το skyward Sword που είναι και λίγο απωθημένο

Έχω το παιχνίδι στο wii. Διάβασα και εδώ και έψαξα γενικά ότι το component αναβαθμίζει αρκετά τα γραφικά σε 42αρα τβ.

Βρήκα το μαύρο component speedlink στα Πάμπλικ με 15ευρω . Ερώτηση. Ανάλογα component σε λευκό χρώμα και οχι speedlink μάρκα ξεκινούν από 5 ευρώ στο ebay . Τα έχει δοκιμάσει κανείς?? Είναι παρόμοια /κανουν δουλειά??

Επίσης έχω το μαύρο wii, υπάρχει περίπτωση να παρουσιάσει κάτι σαν ασυμβατότητα μεταξύ του μοντέλου και του καλωδίου? Να ελέγξω κάποιο αριθμό?

Administrator RooF Avatar
    Ημ. Εγγραφής
    22/12/2008
    Εγώ ένα φτηνό καλώδιο θυμάμαι είχα πάρει. Δεν υπάρχει περίπτωση να υπάρχει ασυμβατότητα.

Απλά να σου διευκρινίσω ότι δε θα δεις καλύτερα γραφικά αλλά καθαρότερη εικόνα.
    "Μη ρωτάς τι μπορεί να κάνει η Nintendo για σένα, αλλά τι μπορείς να κάνεις εσύ για τη Nintendo"

NFC :
    RooFgr
    3DS FC
    : 1848-1659-1090

ninty Noob
    Ημ. Εγγραφής
    15/11/2016
    Παράθεση Αρχικά καταχωρημένο από RooF Εμφάνιση Μηνύματος
    Εγώ ένα φτηνό καλώδιο θυμάμαι είχα πάρει. Δεν υπάρχει περίπτωση να υπάρχει ασυμβατότητα.

Απλά να σου διευκρινίσω ότι δε θα δεις καλύτερα γραφικά αλλά καθαρότερη εικόνα.
    Ναι αυτό εννοώ πιο καθαρή εικόνα.
    Άρα είτε το speedlink του 15ευρου είτε το απλό του ebay είναι πάνω κάτω ίδια.
    Οκ μαν θενκς

Ημ. Εγγραφής
    22/12/2008
    Θεωρητικά αν πχ το speedlink έχει επιχρυσες επαφές ίσως είναι καλύτερο τεχνικα αλλά δεν νομίζω να αξίζει τη διαφορά τιμής.
    "Μη ρωτάς τι μπορεί να κάνει η Nintendo για σένα, αλλά τι μπορείς να κάνεις εσύ για τη Nintendo"

NFC :
    RooFgr
    3DS FC

ninty Regular peTrunks Avatar
    Ημ. Εγγραφής
    14/08/2010
    οτι και να παρεις η θολουρα δεν παλευεται στο ss. To βαλα προσφατα στο wiiU και δεν αντεξα

ninty Noob
    Ημ. Εγγραφής
    15/11/2016
    Παράθεση Αρχικά καταχωρημένο από peTrunks Εμφάνιση Μηνύματος
    οτι και να παρεις η θολουρα δεν παλευεται στο ss. To βαλα προσφατα στο wiiU και δεν αντεξα
    Κοίταξε εγώ προ πενταετίας είχα αγοράσει το speedlink και θυμάμαι είδα τεράστια διαφορά, ειδικά στα xenoblade και Last story που είναι και παιχνίδια με αντοχή στο χρόνο. Μετά το χάρισα το καλώδιο σε ένα φιλο το χα παρατήσει κιόλας το wii δεν με ένοιαζε.
    Πλέον δεν θέλω να ξαναδωσω 15 μόνο για το ss . Θα πάρω ένα απλό των 5 ευρώ. Μάλιστα έχει και πιο απλά,φθηνά component με 3 ευρώ.
    Ίσα ίσα για λίγο ζέσταμα μέχρι να βγει το breath.

ninty Regular peTrunks Avatar
    Ημ. Εγγραφής
    14/08/2010
    Τι να σου πω και γω με component το παιζα στο wii μετα δεν ξερω αν στο U δείχνει χειρότερο ή απλά έχει συνηθίσει το μάτι μου σε πιο sharp εικόνα

Ημ. Εγγραφής
    22/12/2008
    Παράθεση Αρχικά καταχωρημένο από peTrunks Εμφάνιση Μηνύματος
    Τι να σου πω και γω με component το παιζα στο wii μετα δεν ξερω αν στο U δείχνει χειρότερο ή απλά έχει συνηθίσει το μάτι μου σε πιο sharp εικόνα
    Θέμα συνήθειας είναι. Έβαλα πρόσφατα να παίξω με παρέα για αλλαγή το Mario Party 9 του wii και η διαφορά με το 10 που είχαμε συνηθίσει ήταν τεράστια. Μετά από μια ώρα δε το καταλαβαιναμε

NFC :
    RooFgr
    3DS FC

Πάρε αυτό των 5. Δεν έχει νόημα να δώσεις τα πιο πολλά σε κάτι εξίσου ανώνυμο...

Δικαιώματα Δημοσίευσης

• Δε μπορείτε να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα
  • Δε μπορείτε να δημοσιεύετε απαντήσεις
  • Δε μπορείτε να δημοσιεύσετε επισυναπτόμενα αρχεία
  • Δε μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματά σας
  •  
  • BB code είναι σε λειτουργία
  • Smilies είναι σε λειτουργία
  • [IMG] κώδικας είναι σε λειτουργία
  • [VIDEO] κώδικας είναι σε λειτουργία
  • HTML Κώδικας είναι εκτός λειτουργίας