Σελίδα 2 από 2 ΠρώτοΠρώτο 12
Αποτελέσματα 11 μέχρι 18 από 18
    ninty Gamer vovolas Avatar
    Ημ. Εγγραφής
    29/09/2011
    Μου άρεσε πολύ και όντως ήτανε πετυχυμένο και σαν ταινία αλλά και σαν παιχνίδι το batman του 89.Αυτό που δεν μου άρεσε καθόλου διότι δεν πετύχανε κατα τα δικά μου γούστα την ταινία ήτανε το streetfighter ενώ το παιχνίδι ήτανε όλα τα λεφτά.
    [SIGPIC][/SIGPIC] 3DScode:1719-3782-9294
    Wii code:2837 9386 1213 3887

ninty Fan Tanno-chan Avatar
    Ημ. Εγγραφής
    09/11/2009
    Παράθεση Αρχικά καταχωρημένο από ShinAkuma87 Εμφάνιση Μηνύματος
    Το Chronicles of Riddick:Escape from Butcher Bay ήταν μια πολύ καλή μεταφορά game βασισμένου σε ταινία πέραν του Goldeneye!
    Θα σε γελάσω, καθώς ΔΕΝ υπάρχει ταινία για το συγκεκριμένο παιχνίδι. Οι ταινίες που βγήκαν είναι αυτή με τους Νεκρομάντηδες και το Pitch Dark. Το Escape from Butcher Bay είναι ΠΡΙΝ απ' αυτές τις 2 ταινίες, καθώς εξιστορεί την γέννηση των νυχτερινής όρασης ματιών του.

Παράθεση Αρχικά καταχωρημένο από Δημητρης Καρουτσος Εμφάνιση Μηνύματος
    Prince of persia, μοναδικό game στο είδος του.
    Από τα καλύτερα, αλλά δεν είδα ακόμη την ταινία. Έχω παίξει όλα τα παιχνίδια του εδώ στο PC.

@Vetus, Πω τι μου θύμισες??? Ghostbusters! Το είχα παίξει φανατικά στο Sega Master System II μου! Το θυμάμαι ακόμα που πήγαινα κάθε φορά στην μία περιοχή και την άλλη να μαζέψω τα φαντάσματα όλα πριν πάω στο τελικό αφεντικό.

Λοιπόν, άλλο παράδειγμα σκάρτου παιχνιδιού και ταινίας είναι το Constantine. Η ταινία ήταν πάρα πολύ καλή, αλλά το παιχνίδι ήταν σκάρτο, καθώς είχε τα χειρότερα γραφικά. Ούτε που κάτσανε να το δουλέψουν καλά.

ninty Gamer Spyke88 Avatar
    Ημ. Εγγραφής
    05/02/2011
    Για το Constantine παντως που ειχα παιξει το demo του στο pc εγω εμεινα ικανοποιημενος.
    Μοχλος συμφωνα με την μηχανικη ειναι το ακαμπτο σωμα το οποιο περιστρεφομενο γυρω απο εναν αξονα ασκει κινητηρια δυναμη πανω σε μια ανθισταμενη υλη: στην μηχανικη του συμπαντος, η ανθισταμενη υλη ειναι ο κοσμος. Ενω η κινητηρια δυναμη ειμαστε εμεις

Νομίζω τα περισσότερα Toy Story παιχνίδια ήταν καλά. Κάτι παλιά πλατφορμεράκια δηλαδή πρέπει να τα σπάνε. Και το game από το Toy Story 3 πρέπει να'ναι καλό.

Trainer since 1999.

VIP Member Dani14 Avatar
    Ημ. Εγγραφής
    24/09/2009
    Εγώ θέλω τόσο πολύ να παίξω το Friday the 13th για το NES αλλά που να το βρεις.

ninty Fan ShinAkuma87 Avatar
    Ημ. Εγγραφής
    29/05/2011
    Παράθεση Αρχικά καταχωρημένο από Dani14 Εμφάνιση Μηνύματος
    Εγώ θέλω τόσο πολύ να παίξω το Friday the 13th για το NES αλλά που να το βρεις.
    Καλύτερα που δεν το βρίσκεις!Γιατί θα μετανιώνεις την ώρα και τη στιγμή που το αγόρασες!...

There's no one in the world that can stand against me!

3DS Friend Code:1091-7589-0906(Pm αν με κάνετε add)

ninty Gamer Spyke88 Avatar
    Ημ. Εγγραφής
    05/02/2011
    Ειχε κανει και ο AVGN αναλογο video και το συχτιριζε κανονικοτατα.
    Μοχλος συμφωνα με την μηχανικη ειναι το ακαμπτο σωμα το οποιο περιστρεφομενο γυρω απο εναν αξονα ασκει κινητηρια δυναμη πανω σε μια ανθισταμενη υλη: στην μηχανικη του συμπαντος, η ανθισταμενη υλη ειναι ο κοσμος. Ενω η κινητηρια δυναμη ειμαστε εμεις

ninty Follower MrDododi Avatar
    Ημ. Εγγραφής
    06/10/2014
    Σχεδόν όλα τα movie-licensed games χρησιμοποιούνται ως η εύκολη λύση για να παρουσιαστεί μια ιστορία με αποτέλεσμα η ομάδα που έχει αναλάβει την ανάπτυξη του τίτλου να μην ασχοληθεί καθόλου με το gameplay. Παίρνουμε δηλαδή στα χέρια μας έναν τίτλο ο οποίος είναι συνήθως ένα μέτριο ή κάτω του μετρίου action game στο οποίο προστίθενται σκηνές της ταινίας και το χειρότερο της υπόθεσης είναι ότι έχει σχεδόν πάντα την επιτυχία εξασφαλισμένη.
    Adododo!!!

Δικαιώματα Δημοσίευσης

• Δε μπορείτε να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα
  • Δε μπορείτε να δημοσιεύετε απαντήσεις
  • Δε μπορείτε να δημοσιεύσετε επισυναπτόμενα αρχεία
  • Δε μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματά σας
  •  
  • BB code είναι σε λειτουργία
  • Smilies είναι σε λειτουργία
  • [IMG] κώδικας είναι σε λειτουργία
  • [VIDEO] κώδικας είναι σε λειτουργία
  • HTML Κώδικας είναι εκτός λειτουργίας