Σελίδα 1 από 3 123 ΤελευταίοΤελευταίο
Αποτελέσματα 1 μέχρι 10 από 26
    Moderator GLAROS Avatar
    Ημ. Εγγραφής
    29/04/2011

Cool 3D Classics: Kid Icarus download-Δωρεάν

Με την εγγραφη δυο κωδικων από 3ds game στο club nintendo κερδίζετε ειδικό κωδικό για download του 3d kid icarus.

http://microsite.nintendo-europe.com...p?locale=en_GB

Γκρίνια time : τα games μου,zelda ocarina 3d,starfox 64 3d και mario land 3d δεν είχαν το καρτελάκι με τον κωδικό εγγραφης...γιατί ? Aρα στερούμε το δωρεάν game ,αφού έχω αγοράσει από την ελληνική-ευρωπαϊκή αγορά τα δυο αυτά games.Εσείς έχετε τα pin # ???
    Τελευταία επεξεργασία από GLAROS; 10-01-2012 στις 23:47
    Play it Loud

ninty Regular yrig Avatar
    Ημ. Εγγραφής
    06/02/2010
    Εντομεταξύ δεν "μετράει" το registration των εγκεκριμμένων τίτλων αν έγινε παλιότερα. Αδικία. Αν είχες αγοράσει όλους τους τίτλους δηλαδή πριν την ημερομηνία που τρέχει η προσφορά, έχασες!
    Εμένα μου λείπει ένα registration τίτλου για να πάρω το παιχνίδι αλλά δε νομίζω να "σκάσω" 30+ για να πάρω ένα παλιό παιχνίδι έστω και με 3D enhancements.

Aδικία πάντως...

Κρίμα μόνο ένα 3ds game code εχω , απο το mario 3d land. Τα υπόλοιπα 2 δεν είχαν
    3DS friend code: 1504-5676-8520
    Nintendo Switch: 4364 0938 7496

Administrator RooF Avatar
    Ημ. Εγγραφής
    22/12/2008
    Η ελλαδα δεν ανηκει στο club nintendo. Αρα τα παιχνιδια που ερχονται Ελλαδα εκτος και αν ειναι παραεισαγωγη δεν εχουν το χαρτακι με το pin.
    "Μη ρωτάς τι μπορεί να κάνει η Nintendo για σένα, αλλά τι μπορείς να κάνεις εσύ για τη Nintendo"

NFC :
    RooFgr
    3DS FC
    : 1848-1659-1090

ninty Fan SHot-OS Avatar
    Ημ. Εγγραφής
    01/06/2011
    Εγώ πάλι που τα παίρνω όλα από Αγγλία και έχω τους κωδικούς γιατι δεν μπορώ να κάνω log in???? :SSSS
    Row row fight the power! \m/

Moderator GLAROS Avatar
    Ημ. Εγγραφής
    29/04/2011
    Παράθεση Αρχικά καταχωρημένο από RooF Εμφάνιση Μηνύματος
    Η ελλαδα δεν ανηκει στο club nintendo. Αρα τα παιχνιδια που ερχονται Ελλαδα εκτος και αν ειναι παραεισαγωγη δεν εχουν το χαρτακι με το pin.
    Δυστυχώς ή ευτυχώς...το mario 3ds είναι από nintendo.gr χωρίς pin,το zelda ocarina από nintendo.gr χωρίς pin,το starfox 64 3d από "μουλτιραμα" χωρίς pin (μήπως είναι παραεισαγωγή ? ας το κοιτάξει η επίσημη αντιπροσωπεία)
    Το rabbids 3d από media markt με pin,το sims 3 3ds χωρίς pin από media markt.Μάλλον δεν υπάρχει κάτι σταθερό και εκεί χαλα το σύστημα.

The Rules

" Two games from the list below must be purchased and registered in Club Nintendo between 01/11/2011 and 23:59 CET on 31/01/2012.
    When two eligible games have been registered, a message will appear in your Club Nintendo account. You will be asked to confirm an email address to which we will send the Download Code for the title.
    A special Nintendo 3DS Download Code will be emailed to this address early next year to allow you to download 3D Classics: Kid Icarus for free.
    From the 5th of January 2012, you can use the code to download the title from Nintendo eShop. Simply follow the instructions we send in the email.
    Only one 3D Classics: Kid Icarus download will be available per Club Nintendo account.
    You can only register a game once. Two registrations of the same title will count only once in this promotion. "

Το ότι δεν είμαστε στο club μας εμποδίζει να μας στείλει τον κωδικό μέσο e-mail και να γίνει download το game στο 3ds ?
    Τελευταία επεξεργασία από GLAROS; 11-01-2012 στις 18:37
    Play it Loud

ninty Regular yrig Avatar
    Ημ. Εγγραφής
    06/02/2010
    To ότι δεν είμαστε στο club στερεί από τους ελληνες αγοραστές το πλεονέκτημα που έχουν όλες οι άλλες χώρες. Είναι κάτι που πρέπει να διευθετήσει άμεσα η Nortec αλλιώς βλέπω όλο και περισσότερος κόσμος να αγοράζει από εξωτερικό.
    Δε λέει να χάνουμε τις προσφορές τώρα ειδικά που γίνονται όλο και πιο συχνές. Είμαι σίγουρος ότι στο άμεσο μέλλον και με σκοπό να χτυπήσει την αγορά των φορητών (βλέπε Vita), η Nintendo θα προσφέρει κι άλλα καλούδια...

Παράθεση Αρχικά καταχωρημένο από GLAROS Εμφάνιση Μηνύματος
    Το ότι δεν είμαστε στο club μας εμποδίζει να μας στείλει τον κωδικό μέσο e-mail και να γίνει download το game στο 3ds ?
    Λογικά όχι.Έκανα επιβεβαίωση του email και αναμένω τον κωδικό.Μόλις έχω νεότερα θα σας πω.
    Nintendo Network ID (Wii U): andys12
    3DS Friend Code
    :
    andys12 : 4682-8443-3122
    Απαγορεύεται η χρήση των greeklish!

ninty Noob aris77 Avatar
    Ημ. Εγγραφής
    11/01/2012
    εγώ τα παραγγέλνω συνήθως από αγγλία ή τα αγοράζω από εκεί οπότε έχω κατεβάσει το kid icarus. δεν τρελλάθηκα κιόλας, από downloads παίζω πολύ pullblox και mighty switch force!!!!!! συνιστώ και τα 2
    FC 4425-1579-3412

Προσωπικά δε μ' ενδιαφέρει ιδιαίτερα αλλά νομίζω πως για να είναι δίκαιο η nortec θα έπρεπε να κάνει κάτι παρόμοιο για να το εμφανίσει. Πχ να παραγγείλεις κάτι απ' το site τους ή κάτι τέτοιο.

Ετικέτες γι' αυτό το Θέμα

Δικαιώματα Δημοσίευσης

• Δε μπορείτε να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα
  • Δε μπορείτε να δημοσιεύετε απαντήσεις
  • Δε μπορείτε να δημοσιεύσετε επισυναπτόμενα αρχεία
  • Δε μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματά σας
  •  
  • BB code είναι σε λειτουργία
  • Smilies είναι σε λειτουργία
  • [IMG] κώδικας είναι σε λειτουργία
  • [VIDEO] κώδικας είναι σε λειτουργία
  • HTML Κώδικας είναι εκτός λειτουργίας