Σελίδα 5 από 9 ΠρώτοΠρώτο 123456789 ΤελευταίοΤελευταίο
Αποτελέσματα 41 μέχρι 50 από 84
    Γουστάρω τρελά αυτό το θέμα. Μισό λεπτο να φέρω τα ποπκορν. Συνεχίστε
    Το bann είναι κοντά! χεχε
    3DS friend code: 1504-5676-8520
    Nintendo Switch: 4364 0938 7496

ninty Regular chris bouga Avatar
    Ημ. Εγγραφής
    01/04/2011
    Παράθεση Αρχικά καταχωρημένο από Dimpap28 Εμφάνιση Μηνύματος
    Πρώτον. ΔΕ δουλεύω σε καμία Nortec. Δούλεψα ως Ambassador τα Χριστούγεννα και τέλος.

Δεύτερον. Οι Ambassadors της Nortec δεν είναι ανάγκη να είναι κολλημένοι με τη Nintendo. Δε χρειάζεται καν να παίζουν παιχνίδια. Αρκεί να είναι καλοί σε αυτό που κάνουν, δηλαδή στο promotion στις εορταστικές περιόδους.

Ancient είμαι σοβαρότατος. Παρ' όλη την ενασχόλησή μου με τη Nintendo, δεν είμαι κολλημένος. Ναι σε λέω κολλημένο και η άποψή μου δεν θα αλλάξει, όσο συνεχίζεις να έχεις τέτοιες ακραίες απόψεις. Δεν είμαι μόνο εγώ που δε συμφωνώ μαζί σου. Όπως βλέπεις είναι η πλειοψηφία. Βλέπεις ότι με αυτά που λες προκαλείς πολλές αντιδράσεις. Αν αυτό θες να πετύχεις, συγχαρητήρια. Τα κατάφερες!

Και θα σε παρακαλούσα να μη μου επιτεθείς ξανά επειδή δούλεψα σε μια εταιρεία. Έκανα τη δουλειά μου, κατάφερα (όπως και οι υπόλοιποι ambassadors) να βοηθήσω να πουληθούν αρκετές κονσόλες και παιχνίδια της Nintendo μέσα στις γιορτές. Και γι' αυτόν ακριβώς τον λόγο, έχω ένα παραπάνω δικαίωμα να μιλάω και να σε λέω κολλημένο.

Και Chris δε ζήτησα υπεράσπιση... Χαμό προκάλεσες πάλι. :001_tt2:

Και Ancient, σόρυ που δεν ήξερα ότι το ότι δούλεψα στη Nortec αυτομάτως δε σε κάνει κολλημένο. Η λογική σου μου αρέσει πάρα πολύ...

Spoiler

Πρώτα απ'όλα επιτέθηκε σε εμένα ενώ του είχα μιλήσει καλά! Εσύ ήσουν ένας παραπάνω λόγος που νευρίασα! XD
    και για το "Βλέπεις ότι με αυτά που λες προκαλείς πολλές αντιδράσεις. Αν αυτό θες να πετύχεις, συγχαρητήρια. Τα κατάφερες!" , νομίζω ότι δεν πίστευε πως θα προκαλούσε αντιδράσεις και τώρα που τις βλέπει τις θεωρεί ακραίες και για αυτό γίνεται η 'συζήτηση'..

Παράθεση Αρχικά καταχωρημένο από Alexandros87 Εμφάνιση Μηνύματος
    Γουστάρω τρελά αυτό το θέμα. Μισό λεπτο να φέρω τα ποπκορν. Συνεχίστε
    Το bann είναι κοντά! χεχε
    χαχαχαχαχα XD πάρε και για εμένα μια σακούλα.. The ban is right after the corner! (Just like R.E.Revelations' Zombies) XD
    3DS Friend Code : 5370-0414-6104

Banned
    Ημ. Εγγραφής
    01/01/2012
    Που σου είπε εσένα ρε Dimpap οτι ασχολούμαι μαζί σου;

Εσυ γράφεις, στο θέμα που εγώ ανάρτησα.Ποιος σου "επιτέθηκε";
    Διάβασε τι έχεις γράψει όλο αυτόν τον καιρό γιατί τα ξέχασες.
    Και είσαι τέτοιος, που μιλάς για πλειοψηφία. Χρειάζεσαι και την υποστήριξη αλλωνών για αυτα που γράφεις;

Γράφω ένα θέμα και επεμβαίνεις συνεχεία με απαξιωτικό τρόπο.
    Νομίζεις οτι δεν εχω τι να κάνω από το ασχολούμαι κάποιους που την μια το παίζουν μάγκες επεμβαίνοντας σε οτι δουν και τι άλλη το παίζουν αθώες περιστέρες;
    Αμα δεν σου αρέσει το θέμα, γιατί μπαίνεις; Γιατί άραγε γράφεις;
    Αυτό που γράφεις για πλειοψηφία είναι ακόμα πιο σοβαρό.
    Μου το εξηγείς λίγο;

Παράθεση Αρχικά καταχωρημένο από Ancient hero Εμφάνιση Μηνύματος
    Που σου είπε εσένα ρε Dimpap οτι ασχολούμαι μαζί σου;

Εσυ γράφεις, στο θέμα που εγώ ανάρτησα.Ποιος σου "επιτέθηκε";
    Διάβασε τι έχεις γράψει όλο αυτόν τον καιρό γιατί τα ξέχασες.
    Και είσαι τέτοιος, που μιλάς για πλειοψηφία. Χρειάζεσαι και την υποστήριξη αλλωνών για αυτα που γράφεις;

Γράφω ένα θέμα και επεμβαίνεις συνεχεία με απαξιωτικό τρόπο.
    Νομίζεις οτι δεν εχω τι να κάνω από το ασχολούμαι κάποιους που την μια το παίζουν μάγκες επεμβαίνοντας σε οτι δουν και τι άλλη το παίζουν αθώες περιστέρες;
    Αμα δεν σου αρέσει το θέμα, γιατί μπαίνεις; Γιατί άραγε γράφεις;
    Αυτό που γράφεις για πλειοψηφία είναι ακόμα πιο σοβαρό.
    Μου το εξηγείς λίγο;
    Όταν γράφεις το Username μου στο ποστ σου, ΝΑΙ ασχολείσαι με μένα. Συμφωνούμε?

Γράφω στο θέμα που άνοιξες, γιατί έχω ΑΠΟΨΗ. Και η άποψή μου είναι διαφορετική και την εκφράζω. Πιο πολύ σου απαντάω γιατί μπορώ.

Δε με νοιάζει πόσο χρόνο έχεις και τι κάνεις και με ποιους ασχολείσαι. Εγώ απλά διαφωνώ με αυτά που λες και πιστεύω ότι είσαι κολλημένος με τη Nintendo, αλλά με την πλέον αρνητική έννοια. Πιο πολύ κακό της κάνεις με αυτά που λες. Θα σε ακούσει κανείς που δεν ξέρει να λες τέτοια για τη Nintendo και δε θα θέλει να δει κονσόλα της στα μάτια του.

Αυτό που γράφω για πλειοψηφία είναι σοβαρότατο. Δεν βλέπεις από τις αντιδράσεις των υπόλοιπων μελών, ότι η πλειοψηφία δε συμφωνεί με αυτά που λες? Δε σου είπα να σταματήσεις να έχεις τα πιστεύω σου, αλλά μου φαίνεται ότι το κάνεις για να προκαλέσεις. Ή αυτό ή είσαι πραγματικά αιρετικός. Διάβασε τα ποστ του θέματος αυτού και δες πόσοι συμφωνούν μαζί σου.

ninty Lover Altair Avatar
    Ημ. Εγγραφής
    08/11/2008
    Ρε σεις μη δίνετε σημασία,δεν μπορεί να υπάρχει σοβαρός άνθρωπος 32 χρονών να σκέφτεται και αν φέρεται έτσι.Τρολλ είναι.
    Carpe Diem
    Sic Parvis Magna
    Νothing is true.Everything is permitted.

PSN ID/NNID:NoobShyBot
    XBL GAMERTAG:N00B SHY BOT
    NSW FC: Alucard 8100-8552-3731

Banned
    Ημ. Εγγραφής
    01/01/2012
    Προφανώς δεν έχεις τι να κανείς και ως News Poster, γιατί προφανώς θα είχες γράψει
    μέχρι για την συμμετοχή της Nintendo την 05-09 Μαρτίου 2012 στην Game Developer Conference.

Αλλά είναι που ασχολείσαι με σοβαρότερα πράγματα..
    Αντί να κανείς επίδειξη, βοηθησε την Nintendo όπως λες οτι κανείς τουν καιρό και μην χάνεις χρόνο να γράφεις σε θέματα αυτών που θεωρείς ως κατώτερους σου.
    Γιατί ξέρεις τι λένε:Όταν απαντάς σε ένα βλάκα κινδυνεύεις να του μοιάσεις. Γιατί μην γράφεις σε βλάκες ειδικά όταν τρέχουν ειδησείς!
    Φοβάσα μην σου πάρουν την δόξα, οποίος γράφει;
    Προφανώς με αυτα που έγραψες σήμερα έδειξες οτι υπάρχουν τελικά δύο όχθες.

Nintendo Wars

Spoiler

Πρωταγωνιστουν

Ancient hero

Dimpap28

Hellraider

Alexandros87

chris bouga

vassilis_pap

RooF

geo2004z

cowboy

Αναμενει κ Υπομενει :

andys12

Spoiler

3DS Friend Code : 0344 - 9306 - 5838

Παράθεση Αρχικά καταχωρημένο από Ancient hero Εμφάνιση Μηνύματος
    Προφανώς δεν έχεις τι να κανείς και ως News Poster, γιατί προφανώς θα είχες γράψει
    μέχρι για την συμμετοχή της Nintendo την 05-09 Μαρτίου 2012 στην Game Developer Conference.

Αλλά είναι που ασχολείσαι με σοβαρότερα πράγματα..
    Αντί να κανείς επίδειξη, βοηθησε την Nintendo όπως λες οτι κανείς τουν καιρό και μην χάνεις χρόνο να γράφεις σε θέματα αυτών που θεωρείς ως κατώτερους σου.
    Γιατί ξέρεις τι λένε:Όταν απαντάς σε ένα βλάκα κινδυνεύεις να του μοιάσεις. Γιατί μην γράφεις σε βλάκες ειδικά όταν τρέχουν ειδησείς!
    Φοβάσα μην σου πάρουν την δόξα, οποίος γράφει;
    Προφανώς με αυτα που έγραψες σήμερα έδειξες οτι υπάρχουν τελικά δύο όχθες.
    Δε σε είπα κατώτερό μου. Απλά είπα ότι διαφωνώ μαζί σου. Αφού όμως όπως λες ο ίδιος, είσαι βλάκας και κατώτερός μου, τότε οκ, δε θα σου απαντήσω ξανά. Έχεις το λόγο μου. Και σε παρακαλώ, μη μου λες πως πρέπει να κάνω τη δουλειά μου. Καλή συνέχεια στο trolling σου.

Και αν υπάρχουν δύο όχθες, η μία σίγουρα είναι η βλακεία.

Edit: Χαχαχαχα! Έγραψες rebellion!!!!
    Τελευταία επεξεργασία από Dimpap28; 06-02-2012 στις 02:07

Banned
    Ημ. Εγγραφής
    01/01/2012
    Ευχαριστώ πολύ τους υπόλοιπους που συμμετέχουν στο θέμα!

Το κύριο θέμα τώρα είναι η παρουσία της Nintendo στην Game Developer Conference σε ένα μήνα από τώρα!
    Ανυπομονώ να δω τι καινούργιο θα δείξει η Nintendo.
    Ίσως το καινούργιο 3DS Zelda. Ίσως κάποια ανακοίνωση για τα launch titles του Wii U...
    Είδομεν.

rebellion επέλεξες την κατάλληλη φωτογραφία για μένα

Τώρα πέρα απο την πλάκα, τελειώνετε με το θέμα, αφού δεν πρόκειται να βγεί άκρη, ωραία γελάσαμε αλλά φτάνει.
    Τελευταία επεξεργασία από Alexandros87; 06-02-2012 στις 02:11
    3DS friend code: 1504-5676-8520
    Nintendo Switch: 4364 0938 7496

Ετικέτες γι' αυτό το Θέμα

Δικαιώματα Δημοσίευσης

• Δε μπορείτε να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα
  • Δε μπορείτε να δημοσιεύετε απαντήσεις
  • Δε μπορείτε να δημοσιεύσετε επισυναπτόμενα αρχεία
  • Δε μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματά σας
  •  
  • BB code είναι σε λειτουργία
  • Smilies είναι σε λειτουργία