Σελίδα 3 από 3 ΠρώτοΠρώτο 123
Αποτελέσματα 21 μέχρι 30 από 30

Θέμα: E3 winner???

Administrator RooF Avatar
    Ημ. Εγγραφής
    22/12/2008
    Παράθεση Αρχικά καταχωρημένο από Hatsos Εμφάνιση Μηνύματος
    Για διάβασε λίγο το αρχικό ποστ που έκανα? Αλλά έτσι είναι. Πονάει που η Nintendo τα πηγε χάλια στην E3.
    Ω ναι, ολη μερα δε μπορω να ηρεμισω. Απο τη στιγμη που η ninty δεν εκλεισε τον ανταγωνισμο της και εβγαλε μια πολυ προσγειωμενη παρουσιαση εγω δε μπορω να κοιμηθω το βραδυ.

Μιλαμε για πονο!
    "Μη ρωτάς τι μπορεί να κάνει η Nintendo για σένα, αλλά τι μπορείς να κάνεις εσύ για τη Nintendo"

NFC :
    RooFgr
    3DS FC
    : 1848-1659-1090

ninty Gamer Hatsos Avatar
    Ημ. Εγγραφής
    26/02/2012
    Παράθεση Αρχικά καταχωρημένο από RooF Εμφάνιση Μηνύματος
    Ω ναι, ολη μερα δε μπορω να ηρεμισω. Απο τη στιγμη που η ninty δεν εκλεισε τον ανταγωνισμο της και εβγαλε μια πολυ προσγειωμενη παρουσιαση εγω δε μπορω να κοιμηθω το βραδυ.

Μιλαμε για πονο!
    Τι να πω φίλε εσύ μπορεί να είσαι έτσι όπως λες αλλά δεν είναι όλοι. Εγώ περίμενα πολλά απο την nintendo φέτος αλλά τίποτα. Απλά μου την σπάει όταν δεν λέγετε η αλήθεια. Αυτό.
    FC : 0946 - 3062 - 0899

ninty Maniac geo2004z Avatar
    Ημ. Εγγραφής
    07/10/2008
    Δε λέγεται η αλήθεια??? Πόσες φορές είπαμε και ξανά είπαμε και ξανά αναφέραμε και επαναλάβαμε και....και....πως ήταν κακή η παρουσίαση της Nintendo?? Που ζεις βρε Χάτσε?? :blink:

Ποιο το νόημα να μένουμε εκεί όμως? Δηλαδή μέχρι την επόμενη E3 θα συζητάμε για αυτήν που πέρασε? Κάτι ποιο ουσιαστικό να συζητήσουμε δε γίνεται?

Επίσης, θα το ξανά πω για τρίτη φορά Χάτσε σε αυτό το θέμα....άνοιξε μία δημοσκόπηση να φαίνονται αριθμητικά αυτά που λέμε και θέσε το δικό σου ερώτημα. Θες να αποκλείσεις τη Ubisoft και την EA? Κάνε το........ επίσης πρόσθεσε και τον Τσίπρα που λέει ο λόγος.....κάνε όμως κάτι να βγάλουμε ένα συμπέρασμα!!!

Το χειρότερο ώρες ώρες είναι όταν κοιτάμε πάντοτε πίσω!
    Αυτό οδηγεί σε συχνές απογοητεύσεις και καταθλίψεις κτλ κτλ

Καλό είναι να κοιτάμε το τώρα και το αύριο. Ότι έγινε, έγινε.

Και γω αμα συνέχιζα να σκεφτόμουν και να κλαιγόμουν συνέχεια για τις αποφάσεις που δεν έχω πάρει, π.χ μετα το λύκειο ήθελα ναυτικός, αλλα΄κατέληξα πολυτεχνείο, δεν θα μπορούσα να την βγάλω τώρα. Ακόμα το μετανιώνω αλλα δεν το σκέφτομαι άλλο.

Life goes on
    2pac
    3DS friend code: 1504-5676-8520
    Nintendo Switch: 4364 0938 7496

Ημ. Εγγραφής
    26/02/2012
    AAAAAA έχουμε ξεφύγει. Application έχουμε? Λέω να προσθέσω και Σαμαρά και Παπανδρέου γίνεται? Τι θα διαλέγατε τότε. Ο Παπανδρέου πάντως παρουσίασε στην E3 ότι λεφτά υπάρχουν. Είναι πολύ δυνατό exclusive.

ninty Maniac geo2004z Avatar
    Ημ. Εγγραφής
    07/10/2008
    AAAAAA έχουμε ξεφύγει. Application έχουμε? Λέω να προσθέσω και Σαμαρά και Παπανδρέου γίνεται? Τι θα διαλέγατε τότε. Ο Παπανδρέου πάντως παρουσίασε στην E3 ότι λεφτά υπάρχουν. Είναι πολύ δυνατό exclusive.
    Παρατηρώ πάντως ότι από χιούμορ τα πηγαίνεις πολύ καλά!!!

Υπάρχουνε εξαιρετικές, υπάρχουνε και μέτριες παρουσιάσεις. Τελοσπάντων υπάρχουν πολλά ενδιαφέρον πράγματα, και ναι θα αγοράσω το Wii U, το μονο πράγμα που με προβληματίζει είναι το ποτε. Άμεσος στην αρχή η να περιμένω λίγο.
    getor get out.

Ημ. Εγγραφής
    26/02/2012
    Πρέπει να δούμε το κάτι τις για να το πάρουμε. Καλά όλα αυτα με το controller αλλά αν είναι να παίζω ports......για να γίνω πιο σαφής θέλω Zelda and im sold.

Πρέπει να δούμε το κάτι τις για να το πάρουμε. Καλά όλα αυτα με το controller αλλά αν είναι να παίζω ports......για να γίνω πιο σαφής θέλω Zelda and im sold.
    Και Zelda θα βγει και Mario.Για ποια ports εννοείς; Είπαν κάπου ότι η κονσόλα θα έχει μόνο ports; Από την E3 είδα τουλάχιστον 6-7 νέα παιχνίδια που θέλω να τα πάρω και ακόμα η κονσόλα δεν κυκλοφόρησε.

Μετά την E3 υπάρχουν και άλλες παρουσιάσεις και λογικά θα δούμε και άλλα από το Wii U.
    Nintendo Network ID (Wii U): andys12
    3DS Friend Code
    :
    andys12 : 4682-8443-3122
    Απαγορεύεται η χρήση των greeklish!

Ημ. Εγγραφής
    26/02/2012
    Batman, Darksiders 2 και κανα δυο ακόμα αλλά δεν θυμάμαι. Τα add ons που έβαλαν στο Batman δεν αλλάζουν το γεγονός του Port.

Δικαιώματα Δημοσίευσης

• Δε μπορείτε να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα
  • Δε μπορείτε να δημοσιεύετε απαντήσεις
  • Δε μπορείτε να δημοσιεύσετε επισυναπτόμενα αρχεία
  • Δε μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματά σας
  •  
  • BB code είναι σε λειτουργία
  • Smilies είναι σε λειτουργία
  • [IMG] κώδικας είναι σε λειτουργία
  • [VIDEO] κώδικας είναι σε λειτουργία
  • HTML Κώδικας είναι εκτός λειτουργίας