Σελίδα 2 από 7 ΠρώτοΠρώτο 123456 ... ΤελευταίοΤελευταίο
Αποτελέσματα 11 μέχρι 20 από 70
    ninty Maniac cloud Avatar
    Ημ. Εγγραφής
    03/05/2008
    Παράθεση Αρχικά καταχωρημένο από geo2004z Εμφάνιση Μηνύματος
    Yoshi's Story χωρίς δεύτερη σκέψη.....
    Αν και το έχω δει ελάχιστα, το παιχνίδι είναι απλά πολύ παιδικό..

Πάντως για το Superman 64, η λέξη "τερατούργημα" δεν περιγράφει τίποτα μπροστά σε αυτό το πράγμα!
    Το χιούμορ είναι βασική ένδειξη ευφυΐας.

ninty Maniac geo2004z Avatar
    Ημ. Εγγραφής
    07/10/2008
    Παράθεση Αρχικά καταχωρημένο από Duke-Nukem3D Εμφάνιση Μηνύματος
    Πόσο σωστός. Ένα απαράδεκτο 2Δ παιχνίδι, με διάρκεια όσο το σεξ παρθένας.
    Χαχα!!! Επί τέλους ένας άνθρωπος που με καταλαβαίνει!!

Παράθεση Αρχικά καταχωρημένο από Spyke88 Εμφάνιση Μηνύματος
    Παραξενο που το ακουω αυτο, το Yoshi's Story ειναι ενα απο τα κλασσικα παιχνιδια του Ν64. Υπαρχει και στο VC. Δεν νομιζω ενα παιχνιδι τοσο κακο θα εμπαινε ποτε εκει.
    Το ότι θεωρείται κλασικό ή προσετέθη στη VC δε μου λέει τίποτε. Το παιγνίδι έχει τίτλο Yoshi, είναι της Nintendo και με απογοήτευσε όσο κανένα άλλο όσο θυμούμαι τον εαυτό μου να παίζει βιντεπαιγνίδια.

Όσο για το Superman 64....το ότι έλαβε τόσο κακές κριτικές δε σημαίνει κάτι. Το είχα παίξει το παιγνίδι όταν βγήκε και δεν ήταν τόσο τραγικό όσο παρουσιάζεται. Και το Mortal Kombat Mythologies είχε λάβει τις χειρότερες κριτικές (κάπου στα 3-4) όμως ομολογώ ότι παραμένει ένας από τους αγαπημένους μου τίτλους της κονσόλας και όσοι έχουν ασχοληθεί μαζί του γνωρίζουν τι εννοώ....απλά κορυφαίο!!

Moderator GLAROS Avatar
    Ημ. Εγγραφής
    29/04/2011
    Πότε "ωρίμασαν" και δεν είναι "παιδικοί" χαρακτήρες όπως mario και το τσούρμο του,kirby,"γιοσακος"...και υπόλοιποι?
    Το Yoshi's Story είχε πολύ όμορφες πιστες και έξυπνους μηχανισμούς αλλα δυστυχώς μικρό σε διάρκεια.

Τελευταία επεξεργασία από GLAROS; 01-07-2012 στις 12:00
    Play it Loud

ninty Fan G3n3raL86 Avatar
    Ημ. Εγγραφής
    05/12/2011
    Και εγώ πίστευα ότι το Yoshi's Story είναι από τα καλύτερα του Ν64, αλλά με αυτά που είπαν τα παιδιά παραπάνω με έκαναν και το έψαξα στις βαθμολογίες... Γιατί τόσο down? Είναι πολύ όμορφό game. Και συμφωνώ με ΓΛΑΡΟΣ και όσα είπε με την ωριμότητα...

@Duke-Nukem 3D, μας διαβάζουν και μικρά παιδιά...

PSN ID: G3n3raL986 - XBL, NNID, Steam, Skype: G3n3raL86
    My Street Fighter 4 FanFiction Project: fav.me/d3k2f2f

ninty Maniac cloud Avatar
    Ημ. Εγγραφής
    03/05/2008
    Παράθεση Αρχικά καταχωρημένο από GLAROS Εμφάνιση Μηνύματος
    Πότε "ωρίμασαν" και δεν είναι "παιδικοί" χαρακτήρες όπως mario και το τσούρμο του,kirby,"γιοσακος"...και υπόλοιποι?
    Δεν κατάλαβες... Δεν είπα ότι είναι παιδικό από πλευράς σχεδιασμού των χαρακτήρων.. Είναι γενικά πολύ παιδικό σαν σύνολο!

Ακόμα και αυτό που το κατηγορούν (Πχ ευκολία, μικρή διάρκεια, κλπ..) είναι και αυτά μέρος αυτού του παιδικού σχεδιασμού.
    Τελευταία επεξεργασία από cloud; 01-07-2012 στις 12:26
    Το χιούμορ είναι βασική ένδειξη ευφυΐας.

ninty Regular Duke-Nukem3D Avatar
    Ημ. Εγγραφής
    14/03/2012
    Το yosho-story ένα παιχνίδι με χρωματάκια ήτανε, σαν πλάτφορμ απαράδεκτο, διάρκεια όπως περιέγραψα επάνω, και γενικότερα όλος το τεχνικός τομέας δεν ήτανε τίποτα. Ακόμα και από πλευράς gameplay ήτανε τόσο μα τόσο ρηχό και ανιαρό που λυπάμαι αλλά μένει στην ίδια τάξη. Όσο θυμάμαι ότι είχα πληρώσει 22.500 για να το πάρω πωπω, μια εβδομάδα το κράτησα και μετά το γύρισα πίσω και πήρα το diddy kong racing.

Το παιχνίδι από την στγμή που φέρει ένα βαρύ όνομα της Νιντέντο πρέπει να ναι αναλλόγων κυβικών κιόλας. Το yoshi story είναι πιτριρικάς μπροστά στον bodybuilder supermario world 2- YOSHI ISLAND.

---------- Το μήνυμα δημοσιεύτηκε στις 13:27 ---------- Το προηγούμενο μήνυμα ήταν στις 13:23 ----------

Όσον αφόρα το Superman64 δεν σας καταλαβαίνω, το παιχνίδι είναι κορυφαίο στο είδος του, μοναδικό, συμπαγές σαν τσιμέντο. Το είδος στο οποίο είναι τόσο καλό είναι στα μυστικά υπόγεια των αμερικάνων για βασανιστήρια. Άλλη μουφιά και αυτό

(Για το Shadowgate 64)
    Παράθεση Αρχικά καταχωρημένο από syroukian Εμφάνιση Μηνύματος
    και για να εξηγούμαι..το story ηταν καλό, αλλά για την εποχή του ήταν απαίσιο κι απο χειρισμό και από γραφικά και από ήχο!
    Συμφωνώ για γραφικά και ήχο, αλλά αυτά δεν το κάνουν κακό για μένα. Γενικά είναι απ' τα αγαπημένα μου. Ο χειρισμός μια χαρά για μένα επίσης.

ninty Gamer qbrain Avatar
    Ημ. Εγγραφής
    18/07/2008
    Παράθεση Αρχικά καταχωρημένο από motherbrain Εμφάνιση Μηνύματος
    Δύσκολος αντίπαλος το Superman 64 γνωστό στο διαδίκτυο ως ένα από τα χειρότερα παιχνίδια που βγήκαν ποτέ. Νομίζω όμως ότι βρέθηκε άξιος αντίπαλος:

CLAYFIGHTER 63 1/3:
    Βαθμολογία: 13%, σελίδες 76-77-78 από το περιοδικό Pixel: Next Generation, τεύχος 136, Ιανουάριος 1998.

Αφιέρωσαν και τρεις σελίδες για αυτό το παιχνίδι..... Αξίζει να το διαβάσετε για την περιγραφή μόνο και μόνο.....ΕΠΟΣ
    θα διαφωνήσω εν μέρη μαζί σου, το εν λόγο παιχνίδι αποτελούσε την συνέχεια του ClayFighter(snes) το οποίο ήταν ένα απο τα καλύτερα της εποχής του με βαθμολογία 75/100

τυχαίνει να έχω και τα 2 στην κατοχή μου, και πίστεψε με δεν είναι το χάλια οσο λέει το pixel, το οποίο τόλμησε να βαθμολογήσει μέτριο το Golden eye 64 και θυμάμαι τοτε τους ειχα στείλει ενα γραμμα το ποιο ειχε μπει ως " το γραμμα του μηνα" αν εχεις το τευχος δες το (και αν μπορείς στείλε μου 2-3 φωτο γιατι το κάπου το εχω χάσει και το ψάχνω πολλά χρόνια)
    Το Blog
    Alchemy for Pc
    Παλερμο...
    Κατασκευές
    Wii U : Qbrain35
    3ds : 4597-0574-1600

ninty Gamer superkokogr Avatar
    Ημ. Εγγραφής
    08/04/2010
    Body Harvest και Superman 64 απλα τα λογια ειναι περιττα απαραδεχτα και τα 2 ακομα τα εχω για τν ποζερια...

ninty Gamer Spyke88 Avatar
    Ημ. Εγγραφής
    05/02/2011
    Body Harvest? Αληθεια? Νομιζα ο,τι ηταν καλο.
    Μοχλος συμφωνα με την μηχανικη ειναι το ακαμπτο σωμα το οποιο περιστρεφομενο γυρω απο εναν αξονα ασκει κινητηρια δυναμη πανω σε μια ανθισταμενη υλη: στην μηχανικη του συμπαντος, η ανθισταμενη υλη ειναι ο κοσμος. Ενω η κινητηρια δυναμη ειμαστε εμεις

Δικαιώματα Δημοσίευσης

• Δε μπορείτε να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα
  • Δε μπορείτε να δημοσιεύετε απαντήσεις
  • Δε μπορείτε να δημοσιεύσετε επισυναπτόμενα αρχεία
  • Δε μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματά σας
  •  
  • BB code είναι σε λειτουργία
  • Smilies είναι σε λειτουργία
  • [IMG] κώδικας είναι σε λειτουργία
  • [VIDEO] κώδικας είναι σε λειτουργία
  • HTML Κώδικας είναι εκτός λειτουργίας