Σελίδα 6 από 6 ΠρώτοΠρώτο ... 23456
Αποτελέσματα 51 μέχρι 59 από 59
    ninty Maniac paixtis Avatar
    Ημ. Εγγραφής
    28/05/2008
    Nickelodeon και μετά το χάος!
    Nintendo I.D.: paixtis
    3ds friend code: 2664-2347-7128

ninty Lover Vetus Avatar
    Ημ. Εγγραφής
    25/10/2008
    Ακριβώς. Ακόμα και το Smile που κάποτε έπαιζε μόνο παιδικά, την μισή μέρα παίζει Λιακόπουλο και τα συναφή.

ninty Regular Nesboy85 Avatar
    Ημ. Εγγραφής
    28/05/2015
    Παράθεση Αρχικά καταχωρημένο από trifonas1982 Εμφάνιση Μηνύματος
    Παιδιά υπάρχει κανένα κανάλι που να έχει μόνο παιδικά? Το λέω γιατί θυμάμαι κάποτε το Junior tv! Χαχαχαχαχαχαχχα!
    Tι θυμήθηκες ρε αδερφέ ???!!!! Δεν το έπιανα σπίτι και παρακαλούσα τα ΣΚ να πηγαίνω στη γιαγιά μου όπου και κόλλαγα στην τηλεόραση . Δεν μπορούσε να το χωρέσει το κεφάλι μου πως ένα κανάλι όλη μέρα έπαιζε μόνο παιδικά !! Και τι παιδικά ε?? Φοβερές σειρές !! TinTin , super mario,asterix, ninja turtles, g.i.joe και πολλά άλλα !!
    Nintending Since 1991

ninty Gamer trifonas1982 Avatar
    Ημ. Εγγραφής
    12/12/2011
    Παράθεση Αρχικά καταχωρημένο από Nesboy85 Εμφάνιση Μηνύματος
    Tι θυμήθηκες ρε αδερφέ ???!!!! Δεν το έπιανα σπίτι και παρακαλούσα τα ΣΚ να πηγαίνω στη γιαγιά μου όπου και κόλλαγα στην τηλεόραση . Δεν μπορούσε να το χωρέσει το κεφάλι μου πως ένα κανάλι όλη μέρα έπαιζε μόνο παιδικά !! Και τι παιδικά ε?? Φοβερές σειρές !! TinTin , super mario,asterix, ninja turtles, g.i.joe και πολλά άλλα !!
    Απίστευτη φάση! ! Απλά τα έσπαγε. ..... είχε πλάκα!
    Είχα φάει σκαλομα με τον ant1 κάθε Κυριακή στης 9.00 το πρωί έβλεπα batman άλλο επίπεδο. ...!!!

Ημ. Εγγραφής
    28/05/2015
    Δεν μπορούσα να ξυπνήσω για το σχολείο και κάθε ΣΚ ξυπνούσα από τις 06.30 για να δω παιδικά και να προλάβω όσο πιο πολλά μπορώ . Θυμάμαι ότι 12.30 σταματούσαν .. Ωραίες εποχές ... Με το Batman είχα και εγώ μεγάλο κόλλημα !
    Nintending Since 1991

Ημ. Εγγραφής
    12/12/2011
    Μετά από καιρό νομίζω στης 12 η 12:30 στον ant1 είχε paweragers ας πούμε η πρώτη σεζόν τα έσπαγε μετά δεν μου άρεσαν καθόλου! !

Ημ. Εγγραφής
    28/05/2015
    Το ωραίο ήταν πως εκείνη την εποχή ό,τι έβλεπες υπήρχε και σε παιχνίδι κι έτσι η φαντασία οργίαζε όταν μαζευόμασταν και παίζαμε με χελώνονιτζάκια ή g.i.joe ή batman κλπ αλλά και μόνοι μας επίσης. Πορωνόμασταν αρκετά γιατί υπήρχε ωραίος συνδιασμός . Πλέον αυτό έχει πάψει .

Πάντως για το θέμα τον διαφημίσεων είχε ψηφιστεί νόμος κάπου κοντά στο 2000, επειδή είχε γίνει θέμα από κάποιες οργανώσεις , η πίεση που ασκείται στους γονείς από τα παιδιά για την αγορά παιχνιδιών . Γι αυτό και τώρα επιτρέπεται μόνο σε περίοδο εορτών αυστηρά . Θυμάμαι πάντως κι εγώ που όταν άκουγα διαφήμιση για παιχνίδι έτρεχα να το δω και μετά προχωρούσα στην κλασσική ερώτηση στον δόλιο πατέρα ή μητέρα (ανάλογα με το ποιος ήταν το θύμα της στιγμής) "αν είμαι καλό παιδί μπορείς να μου το πάρεις ?" ΑΧΑΑΧΧΧΑΑΧΑΧΧΑ . Δεν μου αγόραζαν ό,τι ζητούσα μην παρεξηγηθώ !
    Τελευταία επεξεργασία από Nesboy85; 30-05-2015 στις 17:08
    Nintending Since 1991

Ημ. Εγγραφής
    12/12/2011
    Την εποχή εκείνη διαφήμιζε φουλ παιχνίδι η tv χωρίς να είναι Πάσχα η Χριστούγεννα.
    Απλά στις γιορτές τότε οι διαφημίσεις για παιχνίδια δεν είχαν τελειομο. ........!

ninty Noob
    Ημ. Εγγραφής
    23/07/2018
    Και τωρα στις γιορτες το ιδιο γινεται...

Δικαιώματα Δημοσίευσης

• Δε μπορείτε να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα
  • Δε μπορείτε να δημοσιεύετε απαντήσεις
  • Δε μπορείτε να δημοσιεύσετε επισυναπτόμενα αρχεία
  • Δε μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματά σας
  •  
  • BB code είναι σε λειτουργία
  • Smilies είναι σε λειτουργία
  • [IMG] κώδικας είναι σε λειτουργία
  • [VIDEO] κώδικας είναι σε λειτουργία
  • HTML Κώδικας είναι εκτός λειτουργίας